Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 16:33   

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża aby dobry Bóg i duch swiety pozwolił nam cieszyć sie soba i pięknie żyć by zło zniknęlo. Jestesmy w separacji. By mój mąż przyjechał do domku i by zamieszkała w nim nasza do siebie miłosć której już nikt nie zniszczy.
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 19:11   

Cieszę się bardzo mocno że trafiłam na tą stronę .Jak czytam te wszystkie posty jest mi troszkę lżej na duszy że nie jestem sama .
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 19:27   

Agnieszko :-)
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-04, 21:28   

he...he.... ja bardzo chętnie naprawiłabym to wszystko szkoda tylko że mój mąż myśli tylko o sobie ale mam nadzieję że stanie się jakiś cud i w końcu otworzy oczy że rodzina jest bardzo ważna
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 11:14   

Od dzisiaj tydzien Norberta

NORBERT napisał/a:

Prosze o dopisanie mnie do kolejki-w zasadzie moich intencji.
Prosze o modlitwę za szczęście Agaty,by Bóg wkońcu pomógł Jej odszukać to czego tak wielce szuka.
A także za moich chłopców-by zawsze radośc z ich serc biła.


doro
Cytat:
I ja proszę o wpisanie mnie na listę.... w intencji mojego zmarłego dzieciątka, aby Bóg wylał na niego ogrom swej milości... skoro my nie zdążyliśmy.... i za mnie abym potrafiła odnaleźć radość życia.... dziękuję


i Elci42

Cytat:
I ja proszę o dopisanie mnie do kolejki. Modlę się o uzdrowienie naszego małżeństwa, wzajemne przebaczenie i pojednanie, o miłość i zgodę w naszej rodzinie, o błogosławieństwo Boże dla mojego męża i dla mnie i naszych dzieci. Dla siebie proszę też o przyjęcie woli Bożej.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 12:57   

proszę o modlitwe, o uzdrowienie mojego małżeństwa. O powrót mojego męża
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 19:40   

midziulko, agnieszko, moze napiszecie cos wiecej w wątku Rozwod czy ratowanie?
Pisanie pomaga :-)
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 22:20   

pewnie że tak zawsze coś pomaga ale ja już chyba dostaję tak popalić w życiu że nie mam siły na nic
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 01:21   

prosze wszystkich o modlitwę-by Bóg mi to wybaczył
Dzis postawiony przed faktami- dowiedziałem sie że nic nie znacze dla zony,nie posiada do mnie ani drobiny uczucia,nie jestem juz w jej oczach mężem.

Zapada we mnie bardzo ciezka decyzja-nie potrafie dalej życ w czyms takim i w takim zakłamaniu,nie potarfie walczyc o małżeństwo i rodzinę.
Jeżeli ktoś w oczy mówi mi że nie widzi możliwości,ktos dla kogo rodzina,sakrament,wiara-stały zawsze na pierwszym miejscu.

ostatnia moja intencja modlitewna-była prosta za zone by odnalazła swe szczeście,tego czego naprawde szuka-dzis własnie to okresliła.

Zatem Bóg wysłuchał-a skoro taka jego wola przyjmuje z pokorą

życze wszystkim Pogody Ducha i mam nadzieje że mnie nie opuści
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 08:29   

Każdy z nas ma podobną lub nawet taką samą sytuację .Jedno co pozostaje to się modlić i prosić o opiekę nad nami wszystkimi .Ja sama już czasami nie daję rady i wierzę głęboko że mój mąż wróci ale jaka będzie wola tego nie wiem .
 
     
ketram
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 09:39   

cierpliwy

czas na 13 krok "nauczony własnymi grzechami - nie dam sobie wcisnać kitu"

Nic dla Ciebie się nie zmienia, pamiętaj
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 15:31   

Pozdrawiam autora z 1:21
no inny był ten post w oryginale....,
nie wiem czy takie pranie mózgu człowiek przechodzi, ze co innego myśli,
co innego pisze i taka hustawka.... .
Masz prawo róznie myśleć....i ja takie mysli miewam...nikt pewnie od takich myśli wolny
nie był...
Z pewnością nie rzucę kamieniem....

Dziekuję za modlitwę i prosze dopisać mnie na koniec kolejki.
Miejmy w swojej modlitwie tych za ktorych ten tydzień przypada...szczególnie za tych, których tutaj nie ma, a pewnie potrzebują naszego wsparcia....
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 17:57   

samotna napisał/a:
nie wiem czy takie pranie mózgu człowiek przechodzi, ze co innego myśli,
co innego pisze i taka hustawka.... .
Masz prawo róznie myśleć..

samotna uszanowałem to forum-by nie propagowac decyzji jakie sa we mnie.
Pranie mózgu piszesz-moim praniem mózgu jest osoba dla jakiej jeszcze niedawno byłem w stanie wszystko-nawet siebie zdeptać.
Miłośc jest slepa-i teraz to wiem.

Ketram znam grzechy i odpokutowałem je
 
     
ketram
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 18:51   

cierpliwy

Własnie dlatego, że znasz swoje grzechy i że je odpokutowujesz - masz wierzyć sobie a nie w to, co słyszysz z drugiej strony.
W jej oczach to i tamto. No i dobrze. Natomiast w oczach Boga i Twoich - zupełnie co innego. Koniec kropka.

Miłość nie jest ślepa. Może zauroczenie, ale nie miłość. Natomiast zło i nienawiść są ślepe. Z całą pewnością.

Uciekajmy z tego wątku. To intencje modlitewne.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-11, 18:47   

...bądźcie ze mną każdego dnia...o to tylko proszę,bo chyba teraz mój tydzień nadejdzie...dziękuję
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8