Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
agnieszka-min
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-10-22, 11:11   Proszę o modlitwę za moje małżeństwo

:-( Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo które zagrożone jest rozwodem .Bardzo kocham swojego męża i jestem w stanie zrobić wszystko aby być z nim i naszą córką bardzo szczęśliwa .Mąż postanowił wyprowadzić się i tak do końca nie wiem jaki jest tego powód ale bez względu na wszystko chciałabym móc ratować nasz związek .Dlatego bardzo proszę o modlitwę
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-22, 13:29   

rzeczywiście kolejka zrobiła sie ogromniasta, trzeba długo czekać - proponujecie 4 osoby w tygodniu - ja proponuję może 3, zobaczymy, jak to bedzie funkcjonowało...

A więc w tym tygodniu;
agnkan

agnkan napisał/a:
Proszę mnie też dopisac do kolejki. Proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa.


kinga2
Cytat:
Proszę Was kochani o modlitwę za moje małżeństwo, aby Bóg zechciał dotrzymać swego słowa i uwolnił męża i mnie, a także nasze relacje od działąń Złego Ducha. Nie mam już w swojej sytuacji wielkich nadziei, ale mogę być silna Waszą wiarą. Nięśmiało zatem proszę o tę protekcję do nieba, bo sama pamiętam o modlitwie za małżeństwa w kryzysie od kiedy się zapisałam na forum. Dziękuję za każdy dar serca.


i raula

Cytat:
WITAJCIE! ! TAK BARDZO RADUJE SIE MOJE SERCE I DUSZA ŻE DOSTRZEGAMY WIELKA MOC PŁYNĄCA Z NASZYCH WSPÓLNYCH MODLITW . WSPIERAJMY SIE ŁASKAMI PŁYNACYMI POPRZEZ CODZIENNE SZCZERE I PEŁNE MIŁOSCI ROZMOWY SKIEROWANE DO NASZEGO PANA JEZUSA ORAZ JEGO UKOCHANEJ MATECZKI MARYJI. UFAM TOBIE MIŁOSIERNY JEZU ,WYBAW NAS......


ale Raula nie wpisała żadnej intencji, więć dopisuje jeszcze Tyskę

Cytat:
Bardzo proszę o wpisanie mnie na koniec kolejki.

Proszę o łaski dla nas,dla naszego małzenstwa,dla naszej rodziny.Zeby mój maz wkoncu przejrzał na oczy jak wiele traci swoim zachowaniem.O dary Ducha Swietego o nawrócenie mojego męza,o mój powrót teraz przezywam znowu bardzo cięzkie chwile, o mój spokuj cierpliwosc.Jak on wspomina o rozstaniu na dobre to ja płacze itp.Dlatego proszę o to zebym mogła to w miare normalnie przyjąc.Moj mąz ma swiadomosc jak bardzo nas rani(pisze to) nierozumiem tego? Widze ze chce spalic za soba wszystkie mosty.Pewnie chce zebym go znienawidziła i niechciała go znac bo inaczej niemogę zrozumiec dlaczego to wszystko robi!O powrót u Nas miłosci,czułosci,chceci bycia razem!

Jednoczesnie prosze o modlitwe teraz,mój mąz cały czas się miota,czy odejsc czy zostac? A może już podją decyzje ale cicho siedzi.Niewiem co sie w jego głowie dzieje dlatego bardzo proszę o modlitwe!

dziękuję z góry za modlitwe i obiecuję swoją chociaz nawet modlitwa mi teraz z trudem przychodzi.W Bogu moja jedyna nadzieja.
 
     
KAZIA
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-10-22, 20:38   

:cry: Dziekuję za modlitwę i proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki w intencji powrotu do zdrowia mojego synka oraz modlitwę błagalną o Boskie prowadzenie. Pogrążona w żalu Kazia :cry:
 
     
ania.....
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-25, 12:30   

Witam /Was. Nie wiem czy jest taka możliwość, ale czy mogłabym prosić Was o modlitwę za moje małżśeństwo, moją rodzinę, aby w moim mężu obudziły sięuczucia miłości do tej rodziny i chciał jej.
Dziękuje :*
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-25, 17:40   hm....

Witam serdecznie wszystkich
Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego że jest tak wiele kobiet które cierpią na problemy małżeńskie.Nie rozumiem sama dlaczego tak jest .Dlaczego panowie tak łatwo się poddają tym innym pokusom i uciekają od tego co się buduje tyle lat.Nigdy chyba tego nie zrozumie . Modlę się co dzień ale nie wiem jak to wszystko będzie .Chciałabym aby mąż był ze mną i naszą córeczką .Mam nadzieję że Bóg nas nie zostawi z tym wszystkim i zawsze nam jakoś pomoże .Pozdrawiam Agnieszka
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-27, 12:35   

Bardzo, bardzo dziękuję za modlitwę w zeszłym tygodniu za nas... prosze też o ponowne wpisanie na koniec kolejki.
Dziękuję...
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 09:28   

Dzisiaj jest moja 15 rocznica zawarcia Sakramentu Małżeństwa w Kościele.
15 lat temu stawałam na ślubnym kobiercu...a dziś.....a dziś Panie do mojej intencji
dołączę modlitwę znaną nam wszystkim o uzdrowienie mojego małżeństwa.
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale z moich wyliczeń, chyba zaczyna sie mój tydzień.....,
proszę o modlitwę...nawet jeśli sie mylę....
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 09:31   

Samotna - pamiętam!!! :-D
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-10-29, 10:53   2 listopada

2 Listopad to dla mnie ciężki dzień ponieważ mija rok jak mój mąż z nami nie mieszka.Błagam o modlitwę za moje małżeństwo.Mam nadzieję cały czas że jeszcze nic straconego że jeszcze nam się uda .
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 16:37   

Samotna, wedlug listy zgadza się teraz modlimy sie za Ciebie,i margolcię ( nie widać jej jakis czas na forum) i za n tesie 4.


Ale to jeszcze Szefowa przyjdzie i przytoczy intencje.

Aniu... i agnieszko-min witajcie, jestescie juz otoczone naszą modlitwą, a szczególnie będziemy sie za Was modlić gdy wypadnie wasz tydzień, wedlug kolejki, ktora co jakis czas jest wklejana przez Agnieszkę_administratorkę tego działu.

Zapraszamy rowniez do Zywego Różańca, w ktorym modlimy się za siebie wzajemnie codziennie dziesiątką Różańca. ZR jest w zakładkach działu modlitwy.
Z Panem Bogiem!
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 18:08   

Witam

Dziekuje bardzo za modlitwe za mnie,za moje małzenstwo i prosze mnie dopisac na koniec kolejki. Zły w tym tygodniu namieszał tzn.w moim tygodniu dowiedziłam się ze mąz kolejny raz chce złozyc pozew rozwodowy.

Dziekuje jeszcze raz za modlitwe i pamietam pozdrawiam Tyśka
 
     
n_tesia4
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 18:36   

Kochani!

Od dzisiaj tydzień modlitw za moje małżeństwo. W mężu coraz bardziej wzrasta agresja.

Dziś mąż złapał mnie za szyję i próbował dusić........

Śmieje się że nic mu nie udowodnię.........

W poniedziałek mamy sprawę o alimenty.

Proszę módlcie się za nas.
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 22:24   

Moje kochane będę modliła się za Was i za mnie i oby nam się ułożyło tak jak byśmy tego wszystkie pragnęły.Wiem że Bóg nam pomaga w każdym calu .Ufajmy i módlmy się
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 13:05   

Uff, znow nie dobiegłam w czwartek, dzieki Danusiu za pomoc, w tym tygodniu rzeczywiście modlimy sie za
n_tesie4

Cytat:
Kochani!

Od dzisiaj tydzień modlitw za moje małżeństwo. W mężu coraz bardziej wzrasta agresja.

Dziś mąż złapał mnie za szyję i próbował dusić........

Śmieje się że nic mu nie udowodnię.........

W poniedziałek mamy sprawę o alimenty. Proszę módlcie się za nas.


za samotną

samotna napisał/a:
Powoli zbliża się moja kolejka, ale poproszę o dopisanie mnie na koniec....
w wiadomej Bogu intencji....
dziękuję


i za margolcię

Cytat:
Proszę,
módlcie się za mojego mężą, za moje dzieci i za mnie.
Ja sama nie mam sił.
Niech miłośc zwycięży.


I żeby wszystko było jasne, wklejam naszą kolejeczkę:
Norbert
doro
Elcia42
landis85
weronika
robert1973
mardzi
angha
chris
lylda
Nirwana
Anula1
Ala
sofia
Zosia
hankaolej
dk2008
Monika36
heenia
monika i martin
Mirakulum
żona Artura
Halszka
Chmurka
trojka
mimoza
Paloma
żona i mama
Danka 9
Dorota2
Maka
słodkimotylek19
agnieszka-min
KAZIA
ania...
ak70
 
     
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 15:39   

Za kilka godzin w Opolu będziemy mieć spotkanie naszej wspólnoty i będziemy uczestniczyć we Mszy Św. Będziemy pamiętać w modlitwie o każdym z Was.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8