Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
juz nie potrafie...dzis zabrano mi wszystko....
Autor Wiadomość
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 12:41   

kangoo, tak trzymaj

urlopuj się ile wlezie :)

dla Ciebie świąteczna kolęda..troche swiecka....ale mi sie z dziecinstwem kojarzy...

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 12:51   

Danka 9 napisał/a:
kangoo, tak trzymaj

urlopuj się ile wlezie :)

dla Ciebie świąteczna kolęda..troche swiecka....ale mi sie z dziecinstwem kojarzy...

http://www.youtube.com/wa...feature=related


Jaka świecka??? :-D Mój DUSZPASTERZ ją zawsze śpiewał :-D
 
     
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 19:33   

swiatelka migajace, w tle slychac kolede plynaca....wygladam przez okno,radosc,gwar,dzieci skaczace z radosci,rodzinna w komplecie....zaslaniam okno...cisza,pustka,bol....barszcz juz wystygl,swieczki prawie zgasly........Panie podaj mi reke.......
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 19:46   

Kochana !
Dzieciątko Jezus jest z Tobą , a ja w modlitwie .
Dziękuję Ci za życzenia i za to że jesteś .
Z Bogiem
 
     
czerwona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 22:14   

Ten Twój obrazek zza okna to trochę bajka -kangoo. Jak w filmach amerykanskich gdzie wszyscy się uśmiechają , kochają , domy są pięknie postrojone i wszyscy tworzą szczęśliwe małżeństwa i rodziny.
Prawdziwe życie wygląda inaczej .
Sens tych świąt jest ostatnio wypaczany - mają być rodzinne , radosne - ale naprawdę takie są tylko tam , gdzie rodzinna i radosna jest codzienność . Całe życie , każdego dnia trzeba pracować żeby mieć rodzinne i radosne święta a i tak może nam się nie udać ponieważ możemy pracować tylko nad sobą . Na innych nie mamy wpływu a inni mogą zawsze zawieść.
Dlatego kangoo życzę Ci spokoju i hartu ducha - nie tylko Ty masz "samotne" Święta. Jeśli czujesz , że idziesz ciemną doliną - powtarzaj :Nie lękam się niczego bo Ty jesteś ze mną. Mnie pomaga.
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 23:29   

Czerwona - bardzo mądre słowa.
Pozdrawiam przedpasterkowo :-)
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 23:40   

Dziewczyny póki czas -przedpasterkowo coś takiego...dostałem ta mała książeczkę
na 12 k(aforyzmy)

Tytuł książeczki .....wygraj swoje życie..... i z tego dwa aforyzmy


czas jest nieskończenie długi,a każdy dzień jest naczyniem
do każdego mozna bardzo dużo nalać,jesli naprawde je chce sie wypełnić.....

Johann Wolfgang Goethe

i drugie

Jeżeli uczynimy wszystko co w naszej mocy,Bóg uczyni resztę.....

św.Arnold Jenssen
 
     
czerwona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 10:22   

Dziękuję - pozdrawiam Was wszystkich Świątecznie - na pasterce nie byłam ale oglądałam mszę swiętą z Watykanu . Homilia Benedykta XVI była fantastyczna .
Łask Bożych na te święta i na cały Nowy Rok - męstwa i roztropności życzę w trudnych dniach kryzysu . :-)
 
     
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 18:57   

od srody cos jakby sie zmienilo,ale nie chce znow upasc dlatego staram sie odegnac te mysli,maz po ostatniej naszej rozmowie,obiecal ze przemysli jeszcze raz wszystko,wczoraj dzwonil ,dzisiaj 2 razy.....nie wiem co myslec...czy to tylko bo swieta i czuje sie winny, ze ja sama,czy moze jego serce kruszeje....Panie, swiatlosci nasza...spraw aby i nasi mezowie,zony uslyszeli placz Dzieciatka i otworzyli Mu swoje serca
 
     
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 19:14   

Panie, swiatlosci nasza...spraw aby i nasi mezowie,zony uslyszeli placz Dzieciatka i otworzyli Mu swoje serca[/quote]
Mój mąż też wczoraj się odezwał ,nie przyszedł ale powiedział ze przyjdzie w drugie święto, że musi coś przemyśleć
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 19:49   

kangoo napisał/a:
Panie, swiatlosci nasza...spraw aby i nasi mezowie,zony uslyszeli placz Dzieciatka i otworzyli Mu swoje serca


Kangoo-dla większości to pobożne życzenie-ilu na sycharze nie marzy o tym???

lecz wlepiam pewne przesłanie.....

postaraj sie zawsze działać w oparciu o wiarę,a nie z przypadku lub dla względów ludzkich

św.Jan Bosko
  
 
     
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 20:31   

ja w to wierze....i ufam Bogu
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 20:47   

kangoo napisał/a:
ja w to wierze....i ufam Bogu


A pragniesz tego kangoo dla męża ,nawet za cęne jak nigdy nie wróci?????
 
     
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 21:15   

Jeśli oboje małżonkowie otworzą serca to musi się udać.
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-26, 00:03   

malutki w żłóbeczku - fakt, że się urodził powinien już zaradzić naszemu niedowiarstwu ;-) A jeszcze tak dużo brakuje - brakuje, takiego zaufania do końca. Zaradź temu i pomóż się otworzyć na wszystkie Dary jakie ze sobą przyniosłeś na ziemię nam i naszym Małżeństwom :-D
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9