Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o modlitwę za moje Małżeństwo będące w kryzysie
Autor Wiadomość
Renata42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 16:26   Proszę o modlitwę za moje Małżeństwo będące w kryzysie

--------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkie osoby na tym forum!

Czytając wszystkie posty jest mi strasznie smutno jak wiele małżeństw znalazo się w Kryzysie Małżeńskim. Wiem ,że człowiek sam bez wsparcia innych życzliwych osób i bez wiary w Boga nie jest w stanie tego wszystkiego udzwignąć.

Moje małżeństwo obecnie znajduje się w głębokim kryzysie.Jestem 25 lat w Związku Sakramentalnym,mamy dwie dorosłe córki. Mąż chce rozwodu a ja nie chcę się na niego zgodzić. Kocham mojego męża pomimo wielu trudności.
Proszę o modlitwę za uzdrowienie naszego małżeństwa.
 
     
motylek9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 23:27   

Obiecuję modlitwę w Waszej intencji. Proponuje też, żebyś skorzystała z jakiś rekolekcji np. zajrzyj na stronę www.charyzmatycy.pl
Pozdrawiam
 
     
Renata42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-26, 09:21   

Witam!

Bardzo dziękuję za modlitwy w intencji mojego Małżeństwa oraz za duchowe wsparcie.


Pozdrawiam
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-28, 08:57   

Witaj Renato :-)
motylek9 napisał/a:
Proponuje też, żebyś skorzystała z jakiś rekolekcji

a może nasze, Sycharowe rekolekcje?... zaczynają się w piątek...
musiałabyś przejechać caaaałą Polskę, ale myślę, że warto...
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
     
Renata42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-27, 20:32   

Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę za uzdrowienie mojego małżeństwa. Codziennie słucham rekolekcji i odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Kochani mąż się zmienił i ja też , zaczełam mu ufać,potrafimy ze sobą rozmawiać,można powiedzieć że stał się cud.
Serdecznie dziękuję Wam i Bogu że mnie nie opuścił. Życzę wszystkim Sycharowiczom aby nie tracili wiary a Bóg znajdzie najlepsze wyjście.
Serdeczne Bóg zapłać. Ja również modlę się za Was.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9