Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wczoraj dowiedziałm sie, że mój mąż...
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 12:35   

Nutello, pisz ! Masz córeczke, to takie szczęście dla mamy !! Też mam córeczkę ale i syna. Cudownie jest być mamą !! Cudownie ! EL.
 
     
nutella
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 13:15   

jestesmy w domu, moje maleństwo spi we własnym łóżeczku.
Czy ja tu jeszcze chce być?
Musze sie od niego odciąć, spakować wszystko co potrzebne, dziecko ma tyle rzeczy,
i zostawic tego drania. Słowa nie maja sensu, liczą sie tylko czyny.
Mój mąż, mój Krzyś mi pokazał co znaczął przysięgi.
jestem bardzo zmęczona, i nie moge zasnąć.
dziecko spi, ja musze spać. NIE MOGE PATRZEC NA TEN DOM, NA NASZE ŁÓZKO,
NIE CHCE PATRZEC NA NIEGO, TO WSZYSTKO JEST OHYDNE
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 15:39   

Nutello, Twój mąż narozrabiał....a Ty Mu chcesz zrobić przysługę oddając wszystko ??? Chcvesz oddać mieszkanie i wyjśc z domu z dzieckiem na ulicę....błąkać się, szukać miejsca, gdfzie spędzić kolejną noc.....szukać nowego łóżeczka, szafki , wanny itp.... ??

NO zastanów się !!
Już wczoraj Ci powiedziałam, to nie TY masz się wyprowadzać, to nie TY masz się błakać jak pies z zawiniątkiem = dzieckiem na ręku !

Bo to nie TY narozrabiałaś !!
Nie ustępuje się pola w takiej sytuacji !! Nie porzuca domu....nie TY !!
To jest także Twoje mieszkanie, TY je urządzałaś, wkładałaś w nie pieniądze, pracę i serce !! To wszystko Twoje i tu Twoje dziecko ma to czego potrzebuje....swoje łżeczko !!

Nie myśl tak źle o tym miescu....bo to jest Twoje miejsce na ziemi, Twoje i Twojego dziecka !!
Nie unoś się więc fałszywym honorem.....bo tylko stwarzasz super dogodną sytuację mężowi = zabrała się i poszła !! Chcesz Mu zrobić przysługę ??

A teraz jest czas nie taki, żeby robić Mu przysługę za to co Wam zrobił, ale czas, żeby zawalczyć o swoje życie !!

Dostałaś potężny cios w samo serce i to od osoby Ci najbliżeszj.....ale to nie jest koniec świata !
To dopiero początek nowego, czystego, uczciwego życia ! Zadbaj o to ! Zadbaj dla siebie i dla córki !!

Nie jesteś sama !!
Zanim cokolwiek zrobisz, musisz wyjśc z szoku i ze zdenerowania. Więc teraz zadbaj najpierw o swój spokój i ciszę w sercu = modlitwa, najlepiej Różaniec !!
Teraz nie rób nic...bo w takim stanie możesz narobić najwięcej głupst !
Teraz się zatrzymaj !

Potem....jak emocje opadną zaczniesz działać !!

Dzisiaj....żyj dla tego dzisiaj...tu i teraz !
Dzisiaj przeżyj spokojnie z dzieckiem wieczór, prześpij noc !

Jutro niedziela....przeżyj pobożenie niedzielę, ofiaruj ją Bogu !

Nie palnuj do przodu ! Planuj ten dzisiajszy dzień i staraj się, zeby to był dobry dzień dla Ciebie i córeczki !!

Nie jesteś sama Nutello, masz nas tutaj, sporo osób do pomocy ! Przytulam Was dziewczynki mocnooooo !! EL.
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 19:15   

Nutelo..............a czy ta wiadomość o zdradzie męża jest pewna?Czy on Ci to powiedział?Przyznał sie do tego???
Czy może ktoś usłużny zasugerował Ci to???
Jaka by nie była prawda ,to Ty zaimij sie sobą i dzieckiem.Ale nie Ty ucikaj z domu,nie Ty z dzieckiem masz sie tułać.
Jak jest praqwdą to że Twój mąż ma zostać ojcem dla dziecka spłodzonego w zdradzie............... to nie masz poprostu na dziś innego wyjścia jak przyjąc to do wiadomośći.Możesz tego nie akceptować,ale nie masz wyjścia jak przyjąć fakty.
I zjąć sie sobą.
Jak długo jesteście małżeństwem?
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 20:26   

Kochana słodkości
Trzymaj się blisko Jezusa. Teraz w tym wzburzeniu nie podejmuj żadnych radykalnych decyzji. Zadbaj o siebie i o maleństwo . Ja mam 4 córki i niełatwą historię , ale wszystko staje się jaśniejsze i pełne prawdziwej nadziei , tylko przez Chrystusa . poczytaj trochę naszych historii, są świadectwem naszej trudnej drogi do Jezusa , Do prawdziwego życia , a to boli.
Proszę Pana by Tulił Cie do Swego Serca, pozwól Mu na to , a znajdziesz ukojenie i spokój którego będziesz teraz potrzebować.
" nie ma takich gorzkich łez , nie ma takich smutnych chwil , których nie uleczył by Pan"
Z MODLITWĄ
 
     
ketram
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-14, 22:27   

nutella

Jeśli masz potrzebę to pisz do nas, co u Ciebie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 5