Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-27, 13:59   

Damy znać ile osób przyjedzie, bo buntuje następnych . pa Z Bogiem
Ostatnio zmieniony przez Mirakulum 2009-10-27, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-27, 20:16   

Jeżeli nie macie z kim zostawić dzieci, to zapraszamy również z dziećmi. Niech każdy czuje się zaproszony serdecznie do Krakowa, również ten kto chciałby, a nie ma śmiałości. Jeżeli ktoś chciałby przyjechać wcześniej np. już w piątek, nie ma problemu, zapraszamy.
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 12:46   

czy ktoś będzie jechał przez Kielce lub mógłby mnie odebrac z dworca?
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-29, 19:59   

ak Jeżeli nie znajdzie się nikt , kto będzie jechał prze Kielce to daj znać kiedy i o której przyjeżdzasz .
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 08:27   

Dziękuję Agnieszko :-)
Najprawdopodobniej przyjadę z dziećmi - jeśli w ogóle - nie wiem tylko czy będzie miał sie kto nimi zająć... ze starszym nie ma problemu, gorzej z młodszym, bo ma dopiero 6 lat, więc zostawić gdzieś bez opieki strach.
Czy ktoś w ogóle przyjeżdża z dziećmi?

Dziękuję za odzew, będziemy w kontakcie. Bardzo potrzebuje tego wyjazdu :cry:
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 11:32   

Zapraszam szczególnie z dziećmi, to miejsce gdzie będziecie nocować , jest miejscem przeznaczonym dla dzieci i jest dla nich bardzo atrakcyjne, szczególnie dla maluszków. Dla starszych też postaramy się coś przygotować. Podawajcie tylko ile będzie dzieci i w jakim wieku, to wiele nam ułatwi.
Tereska

[ Dodano: 2009-10-30, 11:38 ]
Ak70 wysłałam Ci coś na priva.
 
     
robika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-31, 16:37   

AGNIESZKO kochana,ja chyba tym razem nie przyjadę.....

choć ciągle jeszcze o tym myślę...bardzo za Wami tęsknię

14listopada są urodzinki mojego meża,a 16listopada synka...znajomi już sie wprosili na imprezę i chcę zrobić te urodziny moim mężczyznom....więc chyba nie bardzo wtenczas wyjeżdzać z domu...???sama nie wiem.............bo mąż daleki od Boga....

rok temu kiedy nadchodził wielki kryzys....mąż sobie zażyczył,,zebym mu żadnych urodzin nie wyprawiała"...i tak też sie stało(męza przy mnie nie było...)obchodził 40 w gronie beze mnie...

teraz jest....jest z nami....choć jeszcze daleki,ale jest..............

POZDRAWIAM!
 
     
ojerzysj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-01, 23:52   zaglądam...

przez ostatnie kilka dni byłem więcej w kościele i nie zaglądałem na forum, więc dopiero teraz dowiaduję się, co się dzieje w Krakowie, a raczej co się planuje dla Krakowa. I strasznie się ucieszyłem rozwojem i zaangażowaniem. oczywiście, dobrze, że Andrzeja ma kto zabrać nawet w taki sposób. skoro tutaj mieszkam, to zapraszam wszystkich! chociaż, bądźmy szczerzy, to Jezus miłosierny nas tutaj zaprasza, i pewnie święta Faustyna też, bo ona bardzo kochała całą swoją rodzinę, na napewno kocha każdą rodzinę.
W ostatnie niedziele dałem kilka razy ogłoszenia w czasie Mszy św., i wzbudziło to pewne zainteresowanie, bo były telefony na punkt informacyjny z pytaniami o dokładniejsze informacje. Jestem pełen mocnych nadziei. I czekam na spotkanie z Agnieszką.
a tymczasem zwracamy się do tych, których lubię a którzy mnie też lubili, a teraz są już w niebie - oni więcej teraz mogą! więc zachęcam też do zwracania się do swoich bliskich w niebie...
i czekam na wszystkich w Łagiewnikach (tramwajowy przystanek to "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia"
z modlitwą, ojerzysj
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 00:12   

OJCZE wyrusza ekipa z nad morza.
W krąg przez cały świat DUCH mocą swą wieje.....
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 10:39   

Robika , bardzo żałuję , że Ciebie nie będzie :-( ale urodziny chłopaków to chyba priorytet......


Sciskam mocno i mam nadzieję , że do zobaczenie wkótce , szybciuchno :->
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 17:21   

Mirakulum
Jaka Ekipa, dlaczego nie jestem w temacie ? Jestes niesamowita, wiesz o tym prawda?
Ja też jade z Wami. Pamiętaj o tym
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 18:30   

Niniejszym proszę koordynatorów poszczególnych ekip :-D o info ile członków liczy dana ekipa. Zostały niecałe 2 tygodnie i musimy wiedzieć chociaz orientacyjnie ile osób będzie - Teresa ma plany kulinarne dosyc ciekawe musze przyznać :-D ale musimy wiedziec ile czego przygotować . :->

Ekipa Warszawa - ile ?
Ekipa Trójmaisto - ile?
Ekipa Opole - ile ?
Ekipa - ...?
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 19:58   

Ekipa trojmiasto jest jak morze , raz przypływ , raz.... na pewniaka 2 i .......do 7 XI dam znać
 
     
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 22:19   

Witajcie :)

Warszawa - na pewniaka ja i Andrzej.
7.XI będę widziała się jeszcze z paroma dziewczynami, więc w niedzielę dam znać ile osób na pewno.

MIRA, czy do Tych dwóch osób wliczasz midziulkę? Jeśli nie - to midziulka jako trzecia!

buziaki
agnicha

P.S. Teresko tylko nie przesadzaj!!! My nie będziemy mieli czasu na jedzenie! :-P a Ty jesteś nam potrzebna wypoczęta...

P.S2.....ale się cieszę na to spotkanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 22:29   

2 z trójmiasta i midziulka. dodaj 1 z trójmiasta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9