Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 08:32   

Juz całkiem niedługo , mimo , że to jeszcze nieoficjalne terminy to szykujcie się na wiosnę do Warszawy , a Łagiewniki będą piękne polską złota jesienią :->
 
     
Elcia42
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-16, 08:44   

I ja też bardzo dziękuję Agnieszce, Teresce, ojcu Jerzemu i wszystkim którzy przyczynili się do tej niesamowitej atmosfery w Łagiewnikach. Dziękuję za Waszą obecność, rozmowy i podzielenie się swoim doświadczeniem.
Teresko - przesłanie ( cytat ) z Pisma św. w ciasteczkach - cudo po prostu. I tak bardzo na czasie.
Dziękuję !!!!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 08:46   

Elciu , cytat na kazdym ciasteczku był inny , każdy" wylosował " to co było właśnie dla Niego :->
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 08:50   

Podpisuję się rękami (i nogami) pod podziękowaniami dla organizatorów spotkania, noclegu i posiłków - szkoda mi tylko, że tak mało czasu było na pogadanie i poznanie się bliższe. Ale juz nie jesteście dla mnie "beztwarzowymi" nickami :))))
Szczególnie też chciałam podziękować kasi1 - za to, że mnie wyciągnęła (i przyjeżdżając po mnie do domu praktycznie nie dała prawa wyboru :mrgreen: ) i Nirwanie za bezpieczny przewóz w obie strony - ściskam Was mocno i DZIĘKUJĘ!!
Cieszę się też, że wszyscy dzięki Bożej Opatrzności bezpiecznie dotarli do domów.

PS. Mój cytat "ciasteczkowy" tez był na czasie :))) Wielkie dzięki!!
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 10:47   

Cytaty dobierała Agnieszka, ja tylko kupiłam Sycharki /sucharki/ :-)
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 11:14   

przeprasza, nie mogłam - byłam cała myslami z Wami i cała zapłakana
 
     
ojerzysj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 13:15   dziękuję i pozdrawiam

i Bóg zapłać wszystkim za przybycie, szczególnie tym, którzy w to wspólne spotkanie modlitewne włożyli wiele wysiłku.
I za aktywny udział w spotkaniu, taki wzorcowy. Dzięki Waszej obecności my nowi zaczęliśmy wyczuwać, o co chodzi w spotkaniach. I odczułem, że wszyscy nowi z Krakowa chcieli się włączyć. I można powiedzieć, że mamy już z czego korzystać, mianowicie z waszych doświadczeń.
z Bożą pomocą przystąpimy do kolejnych spotkań
pozdrawiam wszystkich, i cieszę się, że Was poznałem
z Bogiem
ojerzysj
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 14:30   

Mam wrażenie, że te modlitwy też mnie objęły, bo od soboty to jestem nadzwyczaj spokojna, choć od dłuższego czasu już taka byłam. Lecz od soboty.. to jest mi wyjątkowo dobrze na duszy. :-D Tak lekko , spokojnie i cicho. Cudowny stan .
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 19:57   

łups pomyłka , na dole pisze Kasia66 - my dwie z technika za pan brat :mrgreen: :lol:
 
     
kasia66
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 20:02   

serdecznie pozdrawiam, i dziękuję wszystkim za obecność , Teresce za Gościnę i opowieści o "Nowej Hucie". Już dzisiaj wiem , że to co się zdarzyło zapoczątkuje prawdziwy wybuch wulkanu u nas na północy Polski. czuję , że te spotkania mają sens , ubogacają nas i dają nadzieje w PANU. Już za wami tęsknię.
Teresko
nie znam Cię dobrze, ale czuje jakbym znała Ciebie bardzo długo. Wiem co nas łączy , musimy obie jechać do ciepłych krajów aby roztopić lud naszych serc.

Dziękuje Panu , że spotkałam Ciebie. Bardzo ciepło nasz przyjęłaś i wierzę że jeszcze sie spotkamy. Z Bogiem.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 20:34   

do Mazo
dziekujemy
Ja i Kasia za wspaniałą podróż , za odkrycie tajemniczego świata mężczyzn : ich bólu , zranień , tęsknot . Modlimy się za przemianę serc dla twojej rodziny.
do następnego spotkania. :-D
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 23:11   

W prostych słowach....dziekuję Agnieszko, Tereniu, o. Jerzy.
Dziękuję wszystkim uczestnikom, których miałam przyjemność poznać .

[ Dodano: 2009-11-16, 23:21 ]
No i oczywiście tym, których znałam wcześniej :)
 
     
Mazo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 23:24   

Do Mirakulum,

bez przesady z tymi podziękowaniami. Myślę, że daliśmy sobie wszyscy coś czego się nie da przecenić. To było dla mnie bardzo ważne spotkanie bo oprócz wspaniałych ludzi spotkałem tam kogoś najważniejszego czyli Boga, a Jego własnie szukałem.
Za to właśnie Wam jeszcze raz dziękuję.

PS. Gdańsk wylądował na forum krakowskim a Gdańskie leży odłogiem :-(
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 23:57   

no to do dzieła. :lol: wskakujemy na trójmiasto
 
     
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-17, 00:25   

Mirakulum wsakuj bo jakoś ucichłaś?Nie dałas mi odpowiedzi? a ja czekam i czekam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9