Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 07:12   UWAGA KRAKÓW

Kochani , z wielką radością pragnę poinformować o zawiązaniu ogniska sychar w Krakowie. Nareszcie...chciałoby się powiedzieć ,. Jak Pan ma plan , a cżłowiek jest otwarty na odczytanie go i powiedzenie "Tak" to sprawa zostanie doprowadzona do pomyślnego zakończenia :->

Szczególy dotyczące miejsca i daty spotkania podam w najbliższym czasie , gdy tylko zostaną oficjalnie zatwierdzone . Pierwsze spotkanie będzie w listopadzie , szczególy juz niedługo .

Uprzejmie proszę o wpisywanie się osób z Krakowa i okolic .

Chwała Panu !
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 16:41   

Bardzo się cieszę, że powstała grupa w Krakowie. Jestem na forum od tygodnia, czekam na informacje, kiedy spotkanie. Mam możliwość użyczenia bezpłatnie lokalu na spotkanie. Pozdrawiam Tereska
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 19:51   

BRAWO ! BRAWO! CHWAŁA PANU !

AGNIESZKA BARDZO SIĘ :lol: CIESZĘ :mrgreen:

DO TERESKI --HEJ TRZYMAJ SIĘ . :lol:
MODLE SIĘ ZA WAS .
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 19:59   

Wiesz Mirka , duet pólnoc - południe dziś też jest w modzie :-D
Tereniu, dziękuję za deklarowaną pomoc . Na dzień dzisiejszy sala jest , ale dobrze miec coś w zapasie .

z Panem Bogiem .
 
     
wika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 20:39   

Czekam na informacje:) Pozdrawiam. Krakuska:)
 
     
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 22:20   

"...oto ja - poślij mnie,
dotknij Ogniem moich warg
powiedz Panie czego chcesz
a moją rozkoszą będzie być posłusznym..."



serce aż skacze i tańczy z radości :)))

Obejmuję modlitwą zarówno Północ jak i Południe...a także te wszystkie miejsca, w których czekają serca spragnione powstania Ogniska Wiernej Miłości...
Niech wypełnia się Wola Boża we wszystkich naszych ogniskach...a Chrystus niech będzie naszym Centrum...

Całym sercem jestem z Wami :->
agnicha

"nie siłą, nie mocą naszą
lecz łaską Ducha Świętego..."
 
     
ania1977
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-13, 08:05   

O jak się cieszę że w Krakowie też !!!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-14, 12:47   

Kochani , z ogromną radością , naprawde ogromną :-> dzielę się wiadomością , że do stałego kalendarza w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach zostaje wprowadzona Msza Święta w intencji wszystkich rodzin dotknętych kryzysem.
Msza inauguracyjna - 14 listopad godz 17 .00 w Kaplicy s. Faustyny . Homilię wygłosi nasz ukochany Ojciec Jerzy z forum :-> Od tej pory Msze wchodzą do stałego porządku i będą odprawiane w każdą druga sobotę miesiąca .

Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie dla wszystkich chętnych osób i zostanie zawiązana sycharowska wspólnota krakowska ( ale się zrymowało ).

Chwała Panu !

Tylko tak mogę skomentować .......
 
     
wika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-14, 19:05   

Witajcie. Wspaniałe wieści. Nie mogę się doczekać:) Pozdrawiam gorąco w ten zimowy dzień w pażdzierniku:)
 
     
ojerzysj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-17, 08:25   

Ja tez sie ciesze, i licze na to, ze czlonkowie Sychar wlacza sie aktywnie w udzial we Mszy sw.
Na pewno uzytecznym bedzie informowanie malzonkow przezywajacych kryzys nawet spoza Sychar /ku umocnieniu ich serce/ o Mszy sw. odprawianej w ich intencji w kazda druga sobote miesiaca oraz o codziennym rozancu o godz. 20.30 tez w Sanktuarium Milosierdzia Bozego. Pewnie tez dla wielu bedzie mozliwe ustalic czas wieczornej modlitwy, moze nawet z dziecmi, na te godzine, zeby duchowo wspolnie sie modlic.

pozdrawiam wszystkich z zasypanego sniegiem Zakopanego, gdzie towarzysze w rekolekcjach ignacjanskich (http://www.jezuici.pl/drgorka/)

z modlitwa,
ojerzysj
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 18:35   

pytam kto z północy pojedzie ze mną na to spotkanie?

ja jadę. ROBIKA , żona artura i kto jeszcze ? zabiorę po drodze chętnych.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 19:44   

Ale fajnie , że będziecie kochane sycharki !!!!!!! :->
 
     
ania1977
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 20:57   

Ja będę na pewno :)
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 21:29   

Ja też się wybieram,poza tym usiłuję się skontaktować z Agnieszką i mi się nie udaje.
Agnieszko, czy możesz odpowiedzieć na mój list na priva.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 23:13   

Teresko nie dostałam od Ciebie żadnego listu na priv.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8