Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
jak długo można zyc osobno?
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-28, 19:58   

Młoda Mamo, Ty tak pięknie piszesz i z taką wielką radością się Ciebie czyta !
Taka Miła Kobieta !...która zawraca z poprzedniej drogi....i tak wiele to Ciebie kosztuje, boli...cierpisz . Przytulam więc mocnooooo !!
Nie jesteś sama na tej nowej drodze ! Masz tę najważniejszą osobą obok siebie, samego Jezusa, który obok Ciebie ,kdźwigającej swój krzyż - niesie swój krzyż, który jest cięższy od naszych wszystkich razem wziętych .
A Ty obok Niego....nie sama !
I my tutaj, czekający zawsze na Ciebie przyjaciele !
A w domu maleństwo, które uśmiecha się do Ciebie ! Co za radość !!

Młoda Mamo.....tak....droga do Boga jest pod górę i trzeba być ciągle uważnym , żeby z niej nie zboczyć ! Wiem o czym piszesz, mam to samo !! Od czasu do czasu....im bliżej mi się wydaje, że jestem Boga, to muszę Go prosić - Boże stawiaj wysoki mur na mojej ścieżce do Ciebie, obmuruj tę drogę, bo boję się, że zejdę z tej ścieżki....bo tak mi czasem trudno po niej do Ciebie....i czasem nie wiem, czy jeszcze cchę nią iść.....Czasem to chce mi się zawrócić i mieć już tylko z górki ! Ale za kilka minut, godzin, proszę Boga, żeby jednak nie pozwolił mi zwrócić !

Pewnie, że upadniesz Młoda Mamo....i to prosto w błoto swoją piękną buzią......tak samo jak Jezus ! Bo życie człowieka to upadki, podknięcia......ale wiesz, miej taką świadomość, że jak tak upadniesz w to błoto , to z taką samą szybkością z niego wstawaj ! Jak Jezus....spod krzyża i jego cieżaru- podnosił się mimo wszystko i parł do przodu !! Bo na końcu drogi czeka nas zwycięstwo !
Nie bój się upadku....proś Boga o siłę powstania, wytrwałość, proś o miłość i rozsiewaj ją wokół siebie na chwałę Panu i swoje szczęście !!
Fajna jesteś Dziewczyna i tak bardzo się cieszę, że jesteś tu z nami !! Niech Pan Bóg z Tobą !! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4