Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
proszę o modlitwę- rozwód 16.10.2009r.
Autor Wiadomość
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 14:44   proszę o modlitwę- rozwód 16.10.2009r.

Proszę módlcie się za moje małżeństwo, bo ja chyba już nie umiem. Rozprawa 16.10.2009r. o godz 14-tej :-(
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 15:35   

Kaziu, bede pamiętać
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 20:58   

Kazia, trzymaj się dziewczyno!!! Będę pamiętać w modlitwie :-)
 
     
kamyk07
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 23:08   

Kazia odwagi modlitwa nasza jest z Tobą !
 
     
motylek9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 23:31   

Będziemy na pewno pamiętać w modlitwie o tej sprawie.
Pamiętaj, żeby iśc z imieniem JEZUS na ustach, to znaczy cały czas przyzywaj w myślach imienia JEGO imię. Polecam Ci też przeczytanie czytań liturgicznych z tego dnia. One bardzo wiele mówią o tym, czego Bóg od nas oczekuje. Poproś też o modlitwę siostry miłosierdzia w Rybnie jak również inne wspólnoty zakonne i świeckie.
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-22, 01:03   

KAZIA,
Witaj,
najpiekniejszą modlitwą omdlałego z bólu serca jest JEZU UFAM TOBIE. Tyle wystarczy, abyś znalazła się w kochających ramionach Boga.
Ja też ufając w moc tej modlitwy ofiaruję Ci moje duchowe wsparcie. Przytulam Cię mocno.
Boże błogosławieństwo niechaj Cię chroni i wspiera łaska Najwyższego. Duch Święty niech Ci drogę oświeca, a Aniołowie prowadzą.

Z Panem Bogiem
 
     
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-23, 16:15   

Dziękuję wszystkim za wsparcie. To miło poczuć, że jeszcze komuś zależy na moim małżeństwie. Piszę tak, bo moi znajomi, bliscy a nawet Proboszcz zwątpili w to, że kiedyś jeszcze będziemy razem. Bóg zapłać kAZIA
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10