Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE JESIEŃ 2009
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 01:33   

ALLELUJA !!!! PAN JEST WIELKI

jest 2. 29 i jestem w domu - po 14 godz jazdy z Rychwałtu .

Bóg zapłać wszystkim za ten szczególny czas
BOŻA RADOŚĆ JAK RZ :lol: EKA
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-05, 02:12   

Bardzo dziękuję wszystkim Sycharowiczom, którzy przyjechali do Rychwałdu. Dziękuję za wspólne przeżywanie radości ze spotkania z Bogiem w tym pięknym miejscu, za wzajemne wsparcie, ubogacenie się dobrym słowem i życzliwością. :-)

Konferencje o. Bogdana są do odsłuchania pod adresem:

http://www.archive.org/details/TozsamoscPiotra

http://www.archive.org/de...zymacZloNaSobie
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
 
 
     
robika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 05:37   

Jestem kochani!JESTEM!

I ja byłam na REKOLEKCJACH!

Powiedziałam dziś mężowi,ze byłam na najpiękniejszej podróży życia!
Wieczorem opowiem mu ...

To co przeżyłam jest nie do opisania!!!!!!!!!
Dzięki Ci Panie,ze postawiłeś na mojej drodze tylu cudownych ludzi i tę Wspaniałą Podróżniczkę MIRAKULUM!

Dzięki CI Jezu Chryste!


Całuję Was! :lol:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 10:24   

Jeszcze unoszę się nad ziemią, jeszcze nie mogę stanąć twardo na niej.

Rychwałd- to jedno z piekniejszych miejsc na Ziemi !!! - dziękuję Ci Panie !!

Ojciec Bogdan, to wrażliwość, której potrzebujemy do porozumienia się i bliskości z Bogiem ! - dziękuję Ci Panie !!

Spotkanie "trzeciego stopnia" - taka baliskośc z Bogiem w dotyku mołości...że tylko ja i On i my dwoje na ołtarzu i nasz wzrok w odległości od siebie ok 10 cm....przezycie nie do opisania - odpłynięcie zupełnie w inny wymiar, gdzie jest tylko cisza, spokój i miłość = Bóg - dziękuję Ci Panie !!

Osoby, które przyjechały na rekolekcje - niesamowite osobowości, mądrość, radość, humor , bliskość, porozumienie i poważne przezywanie wielkich rzeczy . - Dziekuję Wam , że jesteście tak blisko mnie !! - Dziękuję Ci Panie za moich Przyjaciół !!

Wszystkie osoby, które nie mogły przyjechać , zostały włączona w krąg naszych modlitw, nie zapomnieliśmy o nikim!!
EL.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 10:32   

dziękuję Wam!!!
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 12:06   

I ja dziękuję! :-)
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 18:58   

Było cudownie , nieziemsko , mocno nad ziemią - chociaz , nie az tak jak Mirakulum :-D . Tak bardzo mnie wszyscy ubogaciliście - jesteśmy tak różni a tworzymy jedność . Radość wypełnia mi serce . Dziekuję drodzy Przyjaciele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-06, 07:10   

Nooooooooo...MIrakulum, to jest odlot !! Ale jaki cudowny !! Co to za super Kobita !! Cmoooooooooook Mireczko !!

Ale, czy i komuś z nas czegos brakowało ?? Już tak bardzo za Wami tęsknię !! Za wszystkimi równie mocnooooo !! Ech.....kiedy spotkamy sie znowu ?? Cmooooooooook !! EL.
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-06, 07:37   

Bo te rekolekcje były ZA KRÓTKIE... ale suuuuper, że były :lol:
Pozdrawiam Wszystkich!!!
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-06, 07:48   

No Kasiu , zdecydowanie za krótkie ...... Tydzień byłby w sam raz. Ale obawiam sie , że wtedy musieliby nas siłą wyciągąc stamtąd., bo nikt z własnej nieprzymuszonej woli pewnie nie chciałby wyjechać.... :-D

[ Dodano: 2009-10-06, 09:59 ]
EL. napisał/a:
Nooooooooo...MIrakulum, to jest odlot !! Ale jaki cudowny !


Jak Jej mąż tak zacznie latać , to aż się boję , co będzie.....Zwerbują ich do reklamy red bulla :mrgreen:
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-06, 08:49   

A jakże ważne słowa usłyszeliśmy...
"Kazdy człowiek jest Monstrancją...." My i Ci co z błądzili....i na każdego człowieka powinniśmy patrzeć w ten sposób... - trudne to, ale....tak jest.

Andrzeju - dziękuję z mozliwość odsłuchania już w niedzielę konferencji " "Tożsamość Piotra" - mogłam zasypiając znaleźć się ponownie w Rychwałdzie.
Dziekuję za zamieszczenie na stronie Sychar kolejnej " Jak zatrzymać zło na sobie"
i proszę jeśli to możliwe o zamieszczenie ostatniej konferencji
z niedzieli.

Pozdrawiam
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-06, 11:55   

kasia napisał/a:
Drodzy!
Niektórzy już powrócili z rekolekcji, niektórzy jeszcze są w drodze do domu. Dziękuję Bogu za wszelkie Dobro jakiego TAM razem doświadczaliśmy. Osoby, które nie mogły z nami być niech mają pewność, że i one i ich Rodziny obdarowane zostały licznymi Łaskami - MODLILIŚMY się gorąco za Was!


Bardzo dziekuję za modlitwe :)
Pozdrawiam
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-06, 12:48   

Agnieszka nie do reklamy retbula ale REKLAMY

SYCHAR


prosiłam , na rekolekcjach i proszę tu na forum , więcej

PRAWDZIWEJ BOŻEJ RADOŚCI

[ Dodano: 2009-10-06, 13:56 ]
TAK SAMOTNA , ZGADZAM SIĘ , - TO W NASZEJ MODLITWIE O UZDROWIENIE MAŁŻEŃSTWA , SĄ SŁOWA KTÓRE INACZEJ MÓWIĄ TO SAMO:


UWIELBIAM CIEBIE JEZU W SERCU MOJEGO MĘŻA (ŻONY)

jak Ja zrozumiałam te słowa a nie tylko je wypowiadałam w modlitwie , to łatwiej było mi wybaczyć. :lol:

[ Dodano: 2009-10-08, 20:13 ]
LUDZIE Z REKOLEKCJI DAJCIE NA PRIWA KONTAKTY NA SKYJPA :lol: :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8