Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE JESIEŃ 2009
Autor Wiadomość
marek12b7
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-09-24, 14:01   

Do Rychwału będę jechał z Legnicy, mam wolne miejsca, mogę zajechać po Ciebie do Kędzierzyna (powrót zaś planuję przez Warszawę)
marek
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-24, 18:49   

Marek, dzięki !! U mnie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie....samochodem, pociągiem, samochodem, bez samochodu itp. Jeżeli nie będę miała samochodu, to mogę pociągiem lub , jak mnie zabierzesz...albo chociaz z pociągu odbierzesz w Żywcu.
Jak będę bez samochodu , to mąz po mnie przyjedzie....więc z powrotem to juz sie nie martwię. Dam znać na priva ! Dzięki bardzo !! EL.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-26, 08:44   

Cieszę się bardzo że wzajemna pomoc będzie owocowała w uczestnictwie w tych rekolekcjach, a co do pomocy mamy w formularzu zgłoszeniowym miejsce na wpisywanie oferowanej pomocy materialnej i logistycznej czyli związanej z dojazdem, są osoby które zaoferowały takową pomoc. Ja postaram się do poniedziałku podać te propozycje z dojazdem aby zainteresowani mogli skorzystać.
 
     
malizna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-29, 12:06   

witam
w związku z rekolekcjami w Rychwaldzie. mam następujące pytania:
-czy może przyjechać osoba nie należąca do SYCHAR
-czy można przyjechać tylko na sobotę np. na rekolekcje i modlitwę - nie korzystając z obiadu i innych świadczeń
- czy w takim przypadku trzeba się deklarować w wypełniać zgłoszenie
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-29, 19:13   

Na rekolekcje może przyjechać każdy, kto jest zainteresowany tematem. Pewnie nie musis korzystac z żadnych świadczeń i może przyjechac tylko na jeden dzień lub na tyle, na ile może.
co do deklaracji to nie wiem...może wazne jest jednak jakes zgłoszenie się , własnie w formie deklaracji.....nie trzeba przeciez podawac swoich danych, mozna chyba podac nick i dodatkowe informacje na ile się przyjeżdża , że nie korzysta sie np z noclegów itp.
Pozdrawiam i zapraszam !! EL.
 
     
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 09:38   

Wklejam rozkład jazdy MZK z Żywca do Rychwałdu dla zainteresowanych, bliziutko od dworca PKP i PKS :

http://www.mzk.zywiec.pl/...ychwa%B3d&p=580
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 10:17   

Uaktualniony ostatecznie plan rekolekcji:

NOWA KULTURA ŻYCIA W BOGU I BRACIACH
02-04.09.2009 RYCHWAŁD
Piątek
Zjazd do godz.17.30 (możliwość spowiedzi)
18.00 Kolacja
19.30 Eucharystia w kaplicy
21.00 Spotkanie w sali rekreacyjnej
Sobota
8.00 Modlitwa poranna
8.15 Śniadanie
9.00 Konferencja: Tożsamość Piotra
10.00 – 11.00 Medytacja indywidualna (możliwość spowiedzi)
12.00 Eucharystia w kaplicy
13.00 Obiad
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (Oratorium)
15.10 Konferencja: Jak zatrzymać zło na sobie?
16.15-17.00 – Praca w grupach
18.00 Kolacja
20.00 Adoracja z modlitwą uzdrowienia
Niedziela
7.45 Modlitwa poranna
8.00 Śniadanie
9.00 Eucharystia w sanktuarium
10.30 Konferencja: Jak przeciwstawić się złu?
Pytania i odpowiedzi
12.30 Obiad, rozjazd


Przypominam jeszcze, bo były pytania co do kosztów:
odrosły 130 zł
dziecko 5-15 lat 85 zł
dziecko do 5 lat bez opłat

osoby chcące skorzystać tylko z części pobytu na rekolekcjach proszę o kontakt indywidualny pod nr tel: 603-227-420

Mamy już zarezerwowane miejsca i zamówione posiłki, proszę wszystkich którzy zdeklarowali swoje uczestnictwo w rekolekcjach, tutaj w formularzu zgłoszeniowym jak i do mnie osobiście, a nie mogą przyjechać do Rychwałdu o informacje telefoniczną pod w/w nr telefonu dziś do 21 00. Musimy zamknąć ostatecznie listę!

Co do dojazdu nie mogę pomóc inaczej jak prosić wszystkich o wzajemną pomoc, mamy chętną osobę z samochodem osobowym służącą nim w dowiezieniu chętnych z Bielska -Białej lub Żywca na miejsce do domu rekolekcyjnego - pod nr tel: 603-537-420.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 14:02   

Niestety, nie będę mogła być w Rychwałdzie, bardzo, bardzo żałuję, zazdroszczę Wam :-)
Całuję wszystkich, będę z Wami myslami i w modlitwie!!!
Małgosia
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 19:34   

Małgosiu, mnie smutno, że tym razem sie nie spotkamy ! I my będziemy o Tobie i Twojej rodzinie pamiętać w modlitwie !! Całuję najmocniej ! I jeszcze do następnego razu !! EL.
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 20:52   

Ja niestety też nie będę , ale będę lączyć się z Wami duchowo. Pamiętajcie o mnie w modlitwach :-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 08:32   

Dorota..i Ty też nie ???????? Eeeeeeeeeeeeeeeee
Toście mnie KOleżabnki urządziły !! Z kim będę w pokoju ? Kto mnie przygarnie ??

Oczywiście Dorotko i za Ciebie i Twoją Rodzinkę będzie modlitwa !! Cmoooooooook !! EL.
 
     
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 10:42   

Ja również nie mogę tym razem przyjechać. Proszę Was o modlitwę za mnie i moje małżeństwo i za tych wszystkich którzy będą uczestniczyć tylko duchowo.
Proszę napiszcie dużo o wrażeniach z rekolekcji.

Serdecznie pozdrawiam :)
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-04, 21:43   

Drodzy!
Niektórzy już powrócili z rekolekcji, niektórzy jeszcze są w drodze do domu. Dziękuję Bogu za wszelkie Dobro jakiego TAM razem doświadczaliśmy. Osoby, które nie mogły z nami być niech mają pewność, że i one i ich Rodziny obdarowane zostały licznymi Łaskami - MODLILIŚMY się gorąco za Was! ♥
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-04, 22:49   

kasia,
Dziekuję w imieniu swoim i tych, którzy nie mogli być z Wami.
Z Panem Bogiem
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-04, 23:04   

Wróciłam
Dziekuję Bogu za to że mogłam z Wami być.
Dziękuję Bogu za Jego obecnośc i wszystkim uczestnikom rekolekcji za ciepło, otwartość, humor i radość pomimo....
Niesamowite doznania....
Dzięki wspaniałej opiece i prowadzeniu o. Bogdana
otrzymaliśmy możliwość uczestnictwa w Adoracji Najświętszego Sakramentu kiedy mogliśmy być tak blisko Boga Żywego.
W chwilach dla mnie bardzo trudnych myślałam - Boże jak bardzo chciałabym żebyś przy mnie był, bym mogła Ciebie dotknąć poczuć i to się spełniło - stałam z Bogiem twarzą w twarz, oddając cały mój ból, ciepienie, moją modlitwę, kiedy za mną stał kapłan odmawiając modlitwę z egzorcyzmem,
a nastepnie otrzymałam słowo Boże jakże dla mnie ważne....
Każdy z nas otrzymał ten dar....
Dla mnie osobiście niesamowite przeżycie....
Myślę, ze dla każdego z nas....
To co malowało się na naszych twarzach nie sposób opisać - były łzy... dla jednych smutku, może radości - łzy wzruszenia...
Chciałabym powiedzieć chwilo trwaj.....
Bylismy pod najlepszą opieką (wszyscy Sycharowicze - nieobecni też ) jaka mogła nam się zamarzyć - pod opieką samego Boga, oraz o. Bogdana, który myślę nie tylko mnie urzekł swoim - darem dzielenia się z innymi - tym razem z nami swoim uduchowieniem i mądrością... .
Wspaniała atmosfera - Ci którzy byli na rekolekcjach z Sycharem wiedzą o czym mówię...
Tak trudno było nam sie rozstać...., Ci co mogli zostać pojechali na górę Żar...,
potem jeszcze przystanek...herbatka...

Szczególne podziękowania dla o. Bogdana, dla Agnichy, która zadbała o oprawę muzyczną i spiew,
dla Marka za utworzenie grupy Sychar w Żorach - szczególnie mi bliskiej i ludzi których skupia w swoich szeregach....,Teresie i Ewie - one wiedzą za co..., Oli za miłe towarzystwo w pokoju, EL za mądrość i wsparcie, Markowi z L - za słowa dla mnie ważne żeby nie słuchać i nie brać do siebie ...wiesz czego...(a zresztą B +Z kiedyś się spotkają i wiesz po co), żonie Marka że dołączyła do nas - bardzo miło było mi Ciebie poznać, Mirce za ekspresję, J + M za ogien i wodę..., Motylkowi9 za to że była i że być może będzie mozliwość odtworzenia konferencji w których uczestniczyliśmy, Andrzejowi za umozliwienie zmiany o ktorej rozmawialiśmy na wakacjach,
oraz wszystkim uczestnikom rekolekcji za otwrtość serca, którą w sobie macie...

Jeszcze raz serdecznie dziekuję :)

[ Dodano: 2009-10-05, 00:14 ]
Juz tęsknie za Wami....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8