Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE JESIEŃ 2009
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 16:04   

Witam.
Mam pytanie: kto wygłosi owe konferencje? Takie informacje podaje każdy organizator rekolekcji, od wykładowcy zależy sens i cel uczestnictwa.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 22:54   

elzd1 napisał/a:
Witam.
Mam pytanie: kto wygłosi owe konferencje? Takie informacje podaje każdy organizator rekolekcji, od wykładowcy zależy sens i cel uczestnictwa.


Ależ oczywiście ELU!!!
Podałem to zaraz na wstępie, aby nie było wątpliwości podaje to jeszcze raz: prowadzącym jest o. Bogdan Kocańda- franciszkanin, doktor duchowości KUL Lublin, prowadzący rekolekcje dla małżonków ( http://www.fdfe.franciszk...d=28&Itemid=137 ), i nie tylko w Polsce i Europie.
Więcej informacji na stronie domu rekolekcyjnego w Rychwałdzie
( http://www.fdfe.franciszkanie.pl/ ). Co ciekawe ów kapłan jest inspiratorem powstania poradni małżeńskiej ( małżeńskiej, a nie rodzinnej) przy domu rekolekcyjnym, nie mówiąc o jego zaangażowaniu w pomoc małżonkom w kryzysie na trenie Żywiecczyzny.

Jeszcze raz gorąco zapraszam wszystkich chętnych, aby "naładować baterie!
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 06:30   

Dziękuję bardzo Marku, nie doczytałam prowadzącego.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 06:57   

szkoda, że nie mogę się wybrać, zaczynam studia i nie za bardzo mogę opuścic pierwsze zajecia.
Pozdrawiam jadących :)
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 07:34   

Ja bym chciała bardzo pojechać...
Jeśli ktoś będzie jechał i wracał przez Kielce... i będzie taki fajny, że mnie zabierze w obie strony... w wesprze w mojej "podróżnej fobii"... to będę wdzięczna.
Poproszę o kontakt na priv....
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 07:41   

kochani , ja wybieram się jednak bez dzieci ( Marku , prosze odkreśl uczesnictwo moich dzieciaków ) Jeżeli ktos będzie jechał przez Kraków to prosze o kontakt .
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 20:32   

Nie mogę się już doczekać... :mrgreen:
 
     
żona Artura
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-17, 07:48   

Witam,
Jedziemy z Bydgoszczy,są jeszcze 2 miejsca wolne w samochodzie jakby ktoś reflektował proszę o kontakt.Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie podróży :-D
Pozdrawiam
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-17, 13:39   

O której wyjeżdżacie z Bydgoszczy? Musiałabym dojechać z Trójmiasta.
 
     
żona Artura
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-17, 17:50   

Musimy liczyć na dojazd 7 do 8 godzin. Z Bydgoszczy wyjedziemy w granicach 9 - 10.
Możemy podjechać na któryś z dworców, jeżeli będziesz zainteresowana.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-18, 06:15   

Przyjadę do Bydgoszczy samochodem . Podjęłam DECYZJE - JADĘ. Prywatnie podam CI nr. telefonu.

Z BOGIEM

[ Dodano: 2009-09-20, 13:22 ]
Porzucona
nie wiem czy dostałaś moja wiadomość na pw. ? daj znać .
 
     
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 01:01   

Witam :)

My z Anetką będziemy później - wyjeżdżamy z Warszawy dopiero po 16.00 w piątek, natomiast powrót planujemy na wczesny poranek (hihihihi "wczesny" dla mnie oznacza wyjazd z Rychwałdu ok 9.00-10.00) w niedzielę.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć na powyższych warunkach, to oferuję 2 miejsca w samochodzie.

Jadę przez:Tomaszów Maz., Piotrków Tryb., Częstochowę, Dąbrowę Górniczą, Oświęcim (ewentualnie, jeśli będzie ktoś do zgarnięcia po drodze to zamiast na Oświęcim mogę pojechać na Chrzanów), Andrychów...

Zainteresowanych zapraszam na priva:)

agnicha
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-21, 09:50   

Kochani własnie rozmawiałam z koleżnką z Odnowy i dopiero teraz skojarzyłam , kto będzie prowadził nasze rekolekcje . Ojciec Bogdan był kiedys egzorcystą w Krakowie , miałam okazję poznac Go właśnie w Rychwałdzie , gdzie byłam z Odnową . To jest bardzo Boży człowiek , niezwykle miły i sympatyczny . Ogromnie się cieszę , że to On będzie głosił :-> Jesteśmy pod dobrą opieką !
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-22, 23:40   

Porzucona nie piszesz - daj znać co z wyjazdem?

z Bogiem
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-24, 08:42   

I ja sie wybieram na rekolekcje. Mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu, czy może ktos jedzie z moich okolic samochodem, chętnie się zabiorę i dołożę do paliwa. A może ktoś pociągiem, to też możnaby razem. Pozdrawiam ! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9