Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwa dla wytrwałych - Wielka obfitośc łask!!!! OCHOTNICY
Autor Wiadomość
raula
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-15, 23:46   Modlitwa dla wytrwałych - Wielka obfitośc łask!!!! OCHOTNICY

[TAJEMNICA SZCZĘSCIA - WIECEJ SZCZEGUŁÓW PRZYBLIŻE KAZDEMU KTO PODEJMIE SIE TEJ MODLITWIE. UWIERZCIE WARTO!!!!!!!
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 12:06   

raula,
Witaj,
Przyłączam się do zachęcania forumowiczów aby rozpoczęli tę modlitwę. Jest ona co prawda długa, ale warto. Codzienne odmawianie 15 modlitw zapewnia nam rozważanie męki Pańskiej przez cały rok. Mówiąc krótko przez rok codziennie przemierzamy drogę krzyżową wraz z naszym Zbawicielem. A kto wytrwały i dłużej.

Ja swoją "podróż" ze św. Brygidą zaczęłam 14 lipca 2006 roku. Dziś mogę wyznać,że jest to modlitwa ogromnej mocy.
Gdy podczas jej odmawiania zapytałam o jakąś niezrozumiałą dla mnie kwestię z zakresu wiary chrześcijańskiej lub z tego co dzieje się w moim życiu i dlaczego, to nie musiałam długo czekać na odpowieź. Pan Jezus w swojej miłości podawał mi odpowiedzi, abym szukając sama nie zbłądzila.
Dzięki tej modlitwie Jezus sam stał się moim przewodnikiem duchowym, a kiedy nie miałam pytań oddawał w czułe ręce Niepokalanej.
To była pierwsza modlitwa po różańcu, którą Maryja poleciła mi, kiedy zwróciłam się do Niej o pomoc w moich kłopotach rodzinnych. Dopiero po roku jej rozważania byłam zdolna do głębszego przeżywania różańca czy koronki do Bożego Miłosierdzia.
Kochani najpiekniejsze są obietnice, które dołączył Pan Jezus dla każdego kto zechce dobrowolnie zagłębić się w Tajemnicę Szczęścia:

OBIETNICE

Od dłuższego czasu Brygida pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej i rzekł: "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę". Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:


1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
2. 15 sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
3. 15 grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
4. Osoba, która zmówi te modlitwy , osiągnie pewien stopień doskonałości.
5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
11. Trzeba wiedzieć , że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
13. Zachowa mu pięć zmysłów.
14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.

Jeśli Boże obietnice i inicjatywa rauli Was zachęciły to dla tych, którzy nie mają tej modlitwy wydrukowanej podaję link internetowy i życzę Wam wytrwałości oraz obfitości Bożych Łask.

http://www.tajem_sz.republika.pl/

Z Panem Bogiem

[ Dodano: 2009-08-16, 14:22 ]
Dla zainteresowanych nawróceniem współmałżonka polecam modlitwę "Dwór Niebieski" W obietnicach Trójcy Świętej dla tych, którzy podejmą tą posługę sam Duch Święty stwierdza, że rozpali ogniem Bożej miłości tych co się modlą, albo za kogo się modlą.

[ Dodano: 2009-08-16, 14:30 ]
Cztery głosy słyszalne przez świętą Lutgardę.

Kiedy razu jednego św. Lutgarda rozmawiała z jedną zakonnicą o rzeczach duchowych, taką przejęła się troską o ocalenie grzeszników ,że uległa zupełnemu wyczerpaniu fizycznemu. Natomiast jej serce płonęło gorącą miłoscią Boga i bliźniego.

Innym razem sprawa zbawienia ludzi ciężko obrażających Boga tak bardzo zafascynowała Świętą rozmawiającą o tym z drugą siostrą ,że obydwie doznały zachwycenia ,a ciała ich przez dłuzszy czas zdawały się być martwe. W tym czasie Njawyższy Pan pozwolił im zetknąć z uszcześliwiającym światłem nieba,gdzie widziały nierozdzielną Trójcę Przenajświętszą i zastepy Dworu Niebieskiego. Lutgarda usłyszała cztery głosy skierowane do świata.Trzy z nich wychodziły od Osób Boskich , a czwarty od Matki Chrystusowej.

Ojciec Niebieski mówił: "Ja wyślę do chrześcijaństwa Modlitwę , która ma być odmawiana na Moją cześć i której nagrodą będę Ja sam".
Syn Boży, nasz Zbawiciel tak się odezwał: "Wszystkich tych, którzy w tej Modlitwie szukają Mojej chwały i dzięki niej powiększają tę cześć , zachowam od haniebnych grzechów, od wszelkiego przestępstwa i wyleję na nich obfitości Mojej łaski i pociechy. W wylewie łask, biorących początek z Mojej niewinnej męki i gorzkiej śmierci , obmyję ich z wszystkich popełnionych grzechów, przyozdobię i wzbogacę pięknością róznorodnych cnót".
Wypowiedź Ducha Świętego zdawała się być ogniem: "Wszystkich, którzy będą odmawiać tę Modlitwę , przekazaną ode Mnie dla świata , względnie za których ona będzie odmówiona, tych rozpalę ogniem Boskiej miłosci".

Wreszcie św. Lutgarda i jej siostra zakonna widziały jasne światło, wychodzące od Najśw. Maryi Panny, Królowej Niebios i usłyszały zapewnienie: "Wszystkich, którzy bedą odmawiać tę Modlitwę , dzięki wyproszonej łasce zanurzę ich w morzu nieskończonego miłosierdzia Mego najukochańszego Syna ".

Obydwie zakonnice , zaszczycone tym religijnym przeżyciem, doznały przedsmaku nieba, który ma stać się udziałem wszystkich gorliwie odmawiajacych tę Modlitwę.

Strona 9-11 z książeczki Dwór Niebieski Wydawnictwo Michalineum 2004
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 16:47   

To ja już wiem dlaczego Pan Bóg spełnia moje prośby i błagania .
Bo dawno temu - około 15 lat temu- odmówiłam " Tajemnicę szczęścia ". Przez cały rok ją odmawiałam i nie miałam ani jednego dnia przerwy. :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10