Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prześladowani bracia - podaj im dłoń
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 21:15   Prześladowani bracia - podaj im dłoń

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Każdego roku w listopadzie chrześcijanie na całym świecie łączą się w modlitwie za chrześcijan, braci i siostry, którzy znoszą prześladowania jedynie z tego powodu, że wyznają Jezusa Chrystusa jako swojego Pana. Międzynarodowy Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół został zaplanowany na 8 listopada. Zaznacz ten dzień w swoim kalendarzu, poinformuj swój kościół, powiedz swoim znajomym o wyjątkowej możliwości modlenia się za chrześcijańską rodzinę i przypomnij cierpiącym wierzącym, że nie są pozostawieni samym sobie.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-09, 08:58   

Może zechcesz napisać do swoich braci w wierze ?...............

http://www.gpch.pl/index....glos-jest-wazny


Nazywam się Shuang Shuying. Mam 79 lat. Dwa lata temu mój syn Hua Huiqi został uwięziony przez chińska policję. W celu zmuszenia go do wyparcia się wiary i wydania innych chrześcijan, zostałam skazana przez Biuro Bezpieczeństwa Publicznego (BPP) na dwa lata więzienia jako zakładniczka. Kiedy odbywałam karę, funkcjonariusze BPP z Pekinu wielokrotnie przychodzili do mnie do więzienia, aby mnie przesłuchiwać, zastraszać i dręczyć. Nakazali nawet innym więźniom, aby zdjęli ze mnie wszystkie ubrania i zmuszali do stania samotnie na zewnątrz wieczorem, nie pozwalając mi spać. Siedmiu więźniów pilnowało mnie na zmianę. Nie pozwalano mi się poruszyć, nawet gdy zostałam ukąszona przez komara, gdyż w przeciwnym razie uderzano mnie w twarz lub w żyły na rękach. Na rękach mam jeszcze ciągle nie zagojone rany. Funkcjonariusze BPP zmuszali mnie nawet do picia mojego własnego moczu. Zastraszali mnie, abym nie mówiła nikomu o torturach, jakie znosiłam. Podczas tych strasznych chwil modliłam się bez ustanku. Prosiłam Boga, aby dał mi siły. Za każdym razem, kiedy przychodził mój syn, aby mnie odwiedzić i mówił mi, że bracia i siostry na całym świecie modlą się za mnie, czułam się wielce wzmocniona i posilona, co sprawiało, że byłam w stanie dalej żyć. Kiedy dziś rano (8 lutego) zostałam wypuszczona z więzienia, poszłam odwiedzić w szpitalu towarzysza mojego życia (męża), który nawet nie jest w stanie mnie rozpoznać z powodu utraty przytomności. Dlatego też szczerze proszę was, moi bracia siostry na całym świecie, abyście nadal modlili się za mnie i mojego męża. Jednocześnie, chcę podziękować każdemu z was za nieustanne modlitwy, troskę i wsparcie dla mojego męża, Huy Zaichena, i dla mnie.

Gałązka Ciała Chrystusa

Shuang Shuying

Shuang Shuying przeżyła wiele trudnych chwil: była świadkiem rozstrzelania swojego ojca przez komunistów, a jej mąż spędził w więzieniu 20 lat jako ,,kontrrewolucjonista”. Przymuszano ją wtedy do rozwodu, a ponieważ nie uległa namowom, została za karę publicznie upokorzona - rozebrana do naga i pobita. Jest chrześcijanką od 17 lat. Milicja często nachodziła jej mieszkanie, a członkowie rodziny byli wielokrotnie bici. W styczniu 2007 r., protestując przeciwko łamaniu praw człowieka, Shuang razem z synem brała udział w pokojowej manifestacji przy olimpijskim kompleksie hotelowym. Została wtedy brutalnie pobita przez pekińską milicję, a po kilku dniach aresztowana, gdy dowiadywała się o los zatrzymanego syna. Shuang spędziła w więzieniu dwa lata.

Zmieniony: Wtorek, 10 Marzec 2009 22:48
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-09, 10:45   

WCZORAJ PRZYSZŁA NOWA SZOKUJĄCA WIADOMOŚĆ - PILNE WEZWANIE DO MODLITWY

" DWIE DZIEWCZYNY Z TEHERANU , KTÓRE PRZESZŁY NA CHRZEŚCIJAŃSTWO MAJĄ BYĆ ZGWAŁCONE I STRACONE ( DZIEWIC NIE ZABIJA SIĘ) ( wiadomośc podała animatorka wspólnoty odnowy w Duchu św "Krzew Winny" od braci Kapucynów )
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-09, 10:58   

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11