Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
KASIA!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 18:24   

Ja również będę o niej pamiętać w codziennej modlitwie....takie to smutne wszystko...
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 20:02   

wtorek 10.03 modlitwa, Msza Święta....ale też w inne dni
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 20:56   

nie bardzo rozumiem, czemu ma służyć pomysł wyboru konkretnego dnia :-| , ale niedokładnie czytałam watek, może ma to uzasadnienie... pomodlę się bez względu na dzień i godzinę.
 
     
sofia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 08:14   

I ja będę wołac do naszego kochanego Jezusa za Kasie
i codziennie zanurzać Ją w Przenajświetszej Krwi Chrystusa.
 
     
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 08:21   

Kasiu będziesz w mojej modlitwie każdego dnia.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 10:29   

wiki 701 lista ma na celu zbudowanie poczucia wspólnoty, jedności , oparcia i wiary w uzdrowienie . nie jest to obowiązkowa lista pobozności. :-> Ważne to co w sercu , a nie liście . Każda modlitwa i czas poświęcony tej sprawie jest cenny.

modlitwa zgody

" Nadto powiadam wam , że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakakolwiek rzecz , otrzymają ja od Ojca mojego , który jest w niebie.
Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje , tam jestem pośród nich "

Ew. św. Mt 18, 19 -20

Uzgodnilismy i stajemy przed tronem Boga .

[ Dodano: 2009-03-09, 11:35 ]
nauczanie o uzdrowieniu mp3 http://www.boża-pomoc.pl/...zdrowienie/MP3/
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 12:18   

Też się modlę za Ciebie Kasiu .
 
     
CA
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 19:06   

Kasiu pozdrawiam i wierzę, że "zwyciężysz" to choróbsko. Trzymaj się, obiecuję modlitwę.
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 21:17   

10.03, 11.03, 12.03 - godz. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji Kasi
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 22:08   

Codziennie bede sie modlic za Kasie
 
     
GregS
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-09, 23:42   

Będę pamiętał o modlitwie
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-13, 23:48   

Kasieńko- bedę sie za Ciebie żarliwie modlic! dasz rade Kochana!
 
     
robert1973
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-14, 14:44   

Przyłączam się Kasiu :-)
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-14, 15:11   

Kasiu i ja jestem z Tobą...

Modlitwa do św. Peregryna I: Święty Peregrynie, dałeś nam przykład do naśladowania bo jako chrześcijanin byłeś oddany miłości, jako Serwita byłeś wierny w służbie, jako pokutnik pokornie uznawałeś swój grzech, dotknięty - cierpliwie znosiłeś cierpienie. Oręduj za nami u Ojca Niebieskiego abyśmy jak Ty, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia Kasi, o którą tu wszyscy prosimy.

Modlitwa do św. Peregryna II: O święty Peregrynie, Ty, którego zwano "potężnym" i "cudownym pracownikiem" z powodu licznych cudów, które otrzymywałeś od Boga dla tych, którzy uciekali się do Ciebie. Przez tak wiele lat znosiłeś na swym własnym ciele chorobę rakową, która niszczy samą istotę naszego jestestwa, i który uciekłeś się do Źródła wszelkiej łaski, gdy człowiek był już bezsilny. Zostałeś wyróżniony wizją Chrystusa, który zszedł z Krzyża by Cię uzdrowić. Proś Boga i Matkę Boską o uzdrowienie dla tych chorych, których powierzamy Tobie - Kasię. Wsparci w ten sposób przez Twe potężne wstawiennictwo będziemy śpiewać Bogu, teraz i na wieki, pieśń wdzięczności za Jego wielką dobroć i miłosierdzie.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-14, 17:02   

Tak...święty Peregryn jest patronem chorych na raka. Św Peregryn....to znaczy pielgrzym. Kościołó pod Jego wezwaniem znajduje się w Wodzisławiu.

Kasia zawsze prosi też o modlitwy za Nią przez wstawiennictwo Jana Pawła II.
Ojcze święty, uproś dla Kasi łaske zdrowia aby mogła wychować swoje córeńki i cieszyć się zdrowiem i miłością całej rodziny ! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8