Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
KASIA!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 14:15   KASIA!!!!!!!!!!

PILNA INTENCJA MODLITEWNA !!!

kOCHANI, NASZA MODERATORKA KASIA JEST BARDZO CHORA , MA RAKA Z PRZERZUTAMI . WAZNE JEST , ABY JAK NAJWIęCEJ OSOB SIE MODLIłO Z WIARą . MIRELA ZAPROPONOWAłA GODZINę 15 Tą . PONIżEJ BęDZIE LISTA OSóB , KTóRE ZOBOWIąZUJą SIE POśWIęCIC KONKRETNY DZIEń NA MODLITWE ZA kASIę . JEżELI KTOS CZUJE SIE NA SIłACH DOBRZE JEST DOłąCZYć POST.




Bardzo proszę całą wspólnotę o choćby westchnięcie o godz. 15 tej do Pana .

wyznawajamy z wiarą " Lecz On nasze choroby nosił , nasze cierpienia wziął na siebie" Iz. 53,4

..a On wypędzał duchy słowem i uzdrawiał wszystkich , którzy się zle mieli .Aby się spełniło co przepowiedziano przez Izajasza proroka , mówiącego " On niemoce nasze wziął na siebie , choroby nasze poniósł " Mt . 8,16-17


Słowo boże jest mieczem Ducha . Choroba pochodzi w korzeniu od diabła , jest przekleństwem . Wyznawajmy z wiara te wersety.

W tym miejscu chce przypomniec Biankę , wiem, że kilka osób z forum modliło się . Bianka umierała, miała 6 operacji . Rodzice uczepili sie wersetów o uzdrowieniu, ciągle wygłaszali je z wiarą nad Bianką. Ja pobudzona przez Pana wysłalam im ksiązki " Uzdrowiona z raka "

"cud jest w Twoich ustach " Johna i D. Osteen . Od tej pory modlitwa wyznawania stała się kluczowa i nastapiła dynamika zdrowienia Bianki. Ta choroba jest na chwałę Bożą, tak chwała Bogu za 4 miesięczna dokumentację , zdjęcia z tomografii , gdzie pokazane jest zniszczony mózg Bianki , słowa lekarzy " Ona będzie jak roślina " i co ?? Bianka widzi . słyszy i zaczęła gaworzyć . http://daniel-bianka.pl/

Apeluję , wyznawajmy z wiara , KASIA potrzebuje wstawienników, wezmy Biblię i czytajmy ten niesamowity frg z Izajasza , powtórzony w Ew, Sw, Mateusza.

Panie w Twoich ranach jest Jej uzdrowienie.

„Bom Ja, Pan, twój lekarz” (Wj 15,26b)

"On leczy wszystkie choroby Twoje " Ps. 103

" Pan oddali od Ciebie wszelka chorobę " Ks. Pwt. prawa 7,15

" Nie umrę , ale będę zyć i głosić dzieła Pana" Ps. 118 ,7

"Dlugim zyciem nasycę go i ukażę mu zbawienie moje " Ps. 91,16

" Przywrócę ci zdrowie i uleczę cię z twoich ciosów" Ks, Jeremiasza 30 ,17

"Złodziej przychodzi tylko po to by kraśc , zabijać i niszczyć . Ja przyszedłem , aby one miały życie i miały je w obfitości " Ew. św. Jana 10,10

Tych wersetów jest duzo więcej , wygłaszajmy je z wiarą bo Pan tak mówi ,

"Miejscie wiarę w Boga! Zaprawdę powiadam Wam . Ktokolwiek by rzekł tej górze : Wznieś się i rzuć w morze , a nie wątpiłby w sercu swoim , lecz wierzył , że stanie się to co mówi, spełni mu się " Ew. św. Marka 11, 22-23


"Wierz a otrzymasz " Ew. św. Marka 11,24


U KASI W OSTATNIM CZASIE BARDZO WZROSłA WIARA W UZDROWIENIE , PAN DAJE NAM

OSTATNIO WERSETY Z PISMA DO TEJ SYTUACJI, KTóRE NAS UMACNIAJą .


Lista




2.niedziela 8.03.09 - Andrzej , Chmurka

3.poniedziałek 09.03.09
- Agnieszka , Elcia42

4.wtorek 10.03.09- Elik , elzd1

5.środa 11.03 - Małgosia

6. czwartek 12.03 - mardzi

7.piątek 13.03 - Dorota2


Proszę chętne osoby o wybór odp, daty , a ja będę dopisywać do listy.

"wszystko mogę w Tym , który mnie umacnia " Flp. 4,13
"Większy we mnie jest ten , niz ten , który jest w świecie"1J 4,4
"Przeciwstawcie się diabłu , a ucieknie od was" Jak. 4,7
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka 2009-03-09, 10:32, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 14:29   

Za chwilę 15-ta. Pomodlę się za Kasię. Będę o Kasi pamiętać cały czas, każdego dnia o 15-tej.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 14:33   

Kasiu...
Spotykam się z Tobą tak jak z Panem Jezusem ...w Najświętszym Sakramencie, w Adoracji, ostatnio jakby bez słów...Nie potrafię żadnej modlitwy odmówić w Twojej intencji...ale mogę rozważać Drogę Krzyżową, albo zupełnie nic nie mogę...ale zdaję się wtedy ,że bardziej dotykam Woli Bożej...Kiedy modlę się za Ciebie pozostaje w przekonaniu ,ze to nie Ciebie mam się tak bardzo martwic a raczej o siebie samą...Może to co napisze wyda się wielu czymś nierozważnym..., doświadczasz wielkiego cierpienia...spodobało sie więc Panu byś miała udział w Jego chwale...Ty to rozumiesz...Ale tez Pan daje nam siły by prosić o cud uzdrowienia...a Tobie daje cierpliwość...WIELE JEST CI DANE...
Do zobaczenia Kasiu...
pozdrawiam i ściskam...
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 14:37   

To ja środa 11.03.
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 14:46   

Ja jutro - 08.03.09
 
     
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 15:02   

Dziś pierwsza sobota miesiąca i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi . Będę na Adoracji i ofiaruję modlitwę za Kasię.

Oprócz tego, jeśli ktoś chce do mnie dołączyć i ofiarować w intencji Kasi Trzydniowe nabożeństwo za chorych do św. Rity to podaję link: Trzydniowe nabożeństwo za chorych

Modlitwa do św. Peregryna II

O święty Peregrynie, Ty, którego zwano "potężnym" i "cudownym pracownikiem" z powodu licznych cudów, które otrzymywałeś od Boga dla tych, którzy uciekali się do Ciebie. Przez tak wiele lat znosiłeś na swym własnym ciele chorobę rakową, która niszczy samą istotę naszego jestestwa, i który uciekłeś się do Źródła wszelkiej łaski, gdy człowiek był już bezsilny. Zostałeś wyróżniony wizją Chrystusa, który zszedł z Krzyża by Cię uzdrowić. Proś Boga i Matkę Boską o uzdrowienie dla tych chorych, których powierzamy Tobie. Wsparci w ten sposób przez Twe potężne wstawiennictwo będziemy śpiewać Bogu, teraz i na wieki, pieśń wdzięczności za Jego wielką dobroć i miłosierdzie.


Św. Peregryn - patron chorych na raka
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 16:23   

Ja też dołączam się do modlitwy
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-07, 19:24   

Jutro w niedzielę 8 marca.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
 
 
     
mardzi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 19:51   

Ja w czwartek 12.03.
 
     
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 22:05   

Ja w poniedzialek 9 marca
 
     
kamyk07
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 22:12   

Ja również dołączam do modlitwy w tej intencji uzdrowienia Kasi!
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 23:28   

piątek 13.03
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 10:36   

Ja dziś 8 marca msza św. za Kasię.
Wtorek 10 marca widzę że wolny: więc modlitwa szczególna.
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 16:15   

przez najbliższy tydzień - codzienna Eucharystia i Komunia św. w intencji Kasi.
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 16:41   

Dziś na mszy modliłam się za Kasię. Postaram się przez najbliższy tydzień w codziennej modltwie pamiętać o Niej.
Przekażcie jej ode mnie uściski i życzenia powrotu do zdrowia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8