Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbiórka u Jurka
Autor Wiadomość
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-27, 01:48   Zbiórka u Jurka

W dniach 20-25 lutego 2009 roku na zaproszenie Jurka przedstawiciele naszej wspólnoty gościli w jego mieszkaniu w Bonn. Było nas razem z gospodarzem 20 osób - w tym 4 trudne małżeństwa wraz z dziećmi.

W niedzielę 22 lutego uczestniczyliśmy w Mszy św. inaugurującej powstanie ogniska naszej wspólnoty w Bonn – pierwszego ogniska poza granicami Polski. Mszę św. w kościele pw. Św. Jana i Piotra przy Koelnstr. 14 odprawił ks. Teodor Puszcz SChr – proboszcz z Polskiej Misji Katolickiej, który wygłosił kazanie nawiązujące do spotkania Pana Jezusa z Samarytanką. Oprawę muzyczną i śpiewy przygotował Jurek. Msza św. była odprawiona w języku polskim. Jurek nauczył nas refrenu przepięknej pieśni „Lass deine Maske fallen”, której słowa nawiązują do ewangelicznej przypowieści o synu marnotrawnym.

Lass deine Maske fallen, zeige dein wahres Gesicht.
Lass deine Maske fallen. Gott liebt dich so wie du bist.


W piątek i środę Jurek oprowadzał nas po Bonn. W sobotę i poniedziałek uczestniczyliśmy w imprezach karnawałowych.

Jurku, dziękuję Ci za wielką gościnność - za radosny czas spędzony u Ciebie.

I spotkanie ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar w Polskiej Misji Katolickiej w Bonn odbędzie się 27 marca o godz. 19.00 po Mszy św. w salce przy kościele (www.pmk-bonn.com).

Zapraszam współuczestników do podzielenia się wrażeniami z pobytu w Bonn...
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
 
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-27, 13:13   

Jurek, ja tez dziekuje! Bylo wspaniale! Wyjechalam z naladowanymi bateriami :-D Czas spedzony intensywnie, duchowo, wesolo - ze wspanialymi ludzmi! Eech, nie da sie tego slowami opisac :-D

DANKE! ;-)
Justyna
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-27, 14:17   

Dziekuję Jurku i Wam wszystkim, było wspaniale. Jurek przygotował super obiadki. Spedziłam miło czas wypełniony modlitwą, rozmowami i zabawą. Jestem pod wrażeniem świetnej organizacji spotkania.
Pozdrawiam Was serdecznie! Do zobaczenia. Z Bogiem.
Gosia
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-27, 19:13   

Bardzo się cieszymy :-) :-) :-)
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-01, 23:00   

Było cudownie :-) 3 noce prawie nie przespane na długich dyskusjach ! Chociaż niektórzy widzieli się pierwszy raz to mówili że atmosfera była taka jak by się znali baaaardzo długo.
Dom Jurka prawie pękał w szach ale wytrzymał ten kryzys !
A teraz zbieramy owoce tego spotkania ! ;-)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-02, 08:59   

Małgorzta napisał/a:
Dziekuję Jurku i Wam wszystkim, było wspaniale. Jurek przygotował super obiadki. Spedziłam miło czas wypełniony modlitwą, rozmowami i zabawą. Jestem pod wrażeniem świetnej organizacji spotkania.
Pozdrawiam Was serdecznie! Do zobaczenia. Z Bogiem.
Gosia


Cieszę się z Wami, a myślałam sobie ,że będzie wyciągał żurek z zamrażalnika...a moze wyciągał.... :roll:

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9