Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwa za moderatorów
Autor Wiadomość
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-22, 19:06   Modlitwa za moderatorów

Mam prośbę o modlitwę za moderatorów.
O nowych, odważnych, pomocnych Moderatorów Forum Pomocy Sychar.
Myślę, że ta modlitwa jest bardzo potrzebna, bo "starzy" moderatorzy wypalają się, a nowych nie ma.
Prośmy Pana o siłę dla dotychczasowych moderatorów.
Przyznaję - wypaliłam się, trzy lata to niemało (i Grupa Wsparcia).
Pozdrawiam,
Z Panem Bogiem.
 
     
lena
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-22, 20:47   

Obiecuje modlitwe w intencji moderatorów....odważnych,szczerych, wyrozumiałych i nade wszystko ....pomocnych.....tych nowych i obecnych.
 
     
kamyk07
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-22, 22:11   

Elżbieta Ty się nie wypaliłaś! Tylko piszesz prawdę ,a prawda często jest niewygodna dla ludzi ,którzy chcieliby nazywać ja po swojemu,żeby dopasować to siebie!Dlatego tak często utrudniają i zniechęcają do mówienia jej na głos!Ela pierwsze pomodlimy się za starych moderatorów:)żeby dodać im odwagi , za nowych jak się pojawia:))Pozdrawiam
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 10:38   

Dziękuję ;)
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 10:51   

kamyk07 napisał/a:
Elżbieta Ty się nie wypaliłaś! Tylko piszesz prawdę ,a prawda często jest niewygodna dla ludzi ,którzy chcieliby nazywać ja po swojemu,żeby dopasować to siebie!Dlatego tak często utrudniają i zniechęcają do mówienia jej na głos!Ela pierwsze pomodlimy się za starych moderatorów:)żeby dodać im odwagi , za nowych jak się pojawia:))Pozdrawiam

Dokładnie. Ludzie nie znoszą osób prostolinijnych, mówiących prawdą. Będzie Ciebie tutaj bardzo brakowało.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 11:23   

Zapewne Elżbietka zdaje sobie sprawę ,że kusy chciałby żeby jej tu nie było. Mam nadzieje ,że nie da się ponieść emocjom i zwątpieniu w siłę Bożą. Więc myślę sobie ,że nigdzie sie nie wybiera...
Co do tej PRAWDY głoszonej...
Teresa z Kalkuty powiedziała takie mądre słowa:
"Jezus został posłany przez Ojca do ubogich i po to, by rozumieć ubogich. Jezus musiał zaznać i doświadczyć tego ubóstwa we własnym ciele i duszy. Również my musimy doświadczyć ubóstwa jeśli chcemy być naprawdę tymi , którzy niosą miłość Boga . Aby móc głosić Dobrą Nowinę ubogim , musimy wiedzieć czym jest ubóstwo."

To trudne doświadczenie...dlatego i ciągle potrzebna jest modlitwa nawet wtedy gdy wiary już nie ma...kiedy nie ma nic i człowiek zadaje sobie pytanie: "Cóz On ma z tego ,kiedy we mnie nie ma nic..."
Ostatnio zmieniony przez Mirela 2009-02-23, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
..monika..
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 11:30   

Elzbieto,
wiem, ze czesto ludzie nie potrafia docenic pomocy, jaka im dajesz.
ja chce Ci podziekowac za wszystkie madre slowa i rady, ktore skierowalas do mnie, badz do innych, a ja z nich skorzystalam. mysle, ze to piekne, ze tak walczysz, ze pomagasz, nie tylko wlasnymi silami, ale takze czesto Slowem Bozym.

i mam nadzieje, ze zostaniesz :-)
 
     
kamyk07
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 13:27   

:)
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 21:04   

Dołączam, pamiętam, czuwam :->
To zbyt duże dzieło, żeby poddawać się choćby myślom o wypaleniu.
Tato, rozdmuchaj żar, niech płonie i rozpala serca.. Twoją Miłością ♥
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-24, 12:26   

Ależ nikt tu przecież nie pisze o odchodzeniu.....
Zwyczajne zmęczenie przychodzi czasem....przecież jesteśmy tylko ludźmi i nam sie zdarza.
Wtedy muszę odpocząć, zdystansować się, nabrać sił...zając sie sobą.....bo też tak mam - zmęczenie i mnie i Was dopada.
Myślę, że o to Elżbiecie chodziło....więc i ja dołączam sie z prośbą o modlitwę za mnie...bo czasem upadam, czasem mi sie nie chce, czasem jestem zdenerwowana .
Proszę o modlitwę za mnie ale i ja sama będę modlić się o nas tu wszystkich....moderatorów, grupę wsparcia i innych . Wszyscy tu jesteśmy sobie nawzajem potrzebni ! To my wszyscy tworzymy to forum, tę współnotę Przyjaciół !
Niech Bóg nas prowadzi !! EL.
 
     
NORBERT
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-24, 14:12   

Modlitwa oczywiście za starych,nowych i tych co nadejda...Elu jesteście wciąż wsparciem..wsparciem duchowym dla wszystkich
a ludzkim językiem "niech moc będzie z wami"(star wars)
 
     
martin
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-24, 15:48   

A ja dolacze sie tak :) :
Pogody Ducha dla naszych wspanialych "zielonych" Pań :D, co swoim przykladem tak pieknie swieca :).
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-24, 17:09   

Modlimy się za wszystkich moderatorów, nie tylko za wybranych.
Kasiu, miło Cię czytać. Witaj :-)
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-25, 09:23   

Dziękuję,
zwłaszcza za miłe słowa! Nie spodziewałam się, aż tylu. Jesteście niesamowici!!

Z Matką Bożą na ten Wielki Post...
z Panem Bogiem!
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-26, 00:33   

Elżbieto, chcę, żebyś wiedziała, że tym co na tym forum pisałaś ZAWSZE dawałaś mi nadzieję. Dodawałaś mi wiary i nadziei w chwilach, gdy było bardzo ciężko. Przepisywałam sobie do kalendarza pewne Twoje słowa i czytałam w chwilach zwątpienia. Owszem, to co piszesz nie jest łatwe, wydaje się czasami takie trochę "ponadludzkie", jest łatwiejsze do zrozumienia , gdy w człowieku jest głęboka wiara i głębokie zaufanie Bogu. Dla mnie to co piszesz jest prawdziwe, to co piszesz umacnia mnie.
Cieszę się, że jesteś na tym forum. Cieszę się, że dzielisz się z nami swoją wiarą, nadzieją, zawierzeniem Panu. Dziękuję :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8