Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
REKOLEKCJE -WIOSNA 2009
Autor Wiadomość
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-17, 23:33   

Yyyooouuuppii :-P !!!

Dokładnie za tydzień zaczynamy!!!

Oby było Ciepło....to piękne tereny....

;)
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-18, 21:38   

Prawda już za tydzień !!! :-)
Program dogramy w poniedziałek ( jeszcze parę telefonów kto o której i już )
Zaczynany w piątek o godzi 18-19.
Program będzie podobny jak w Częstochowie na rekolekcjach.

Proszę o wpisywanie się do formularza tych którzy jeszcze się nie wpisali abyśmy wiedzieli ile osób będzie na posiłkach.

Zapraszam również tych co mieszkają blisko aby nas odwiedzili np. tylko w sobotę

Pozdrawiam Tadeusz
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-22, 07:40   

Mamy plan !

PIĄTEK 24.04

18.00 Msza św w sanktuarium
19.15 Kolacja
21.00 Spotkanie wspólnoty


SOBOTA 25.04

7.45 Modlitwy poranne
8.00 Śniadanie
9.30 Spotkanie I
10.30 Kawa wspólnotowa
11.00 Spotkanie II
12.00 Msza św
13.30 Obiad
14.00 Czas dla siebie ( Pewnie spacer )
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 Spotkanie III
17.00 Podsumowanie pracy
18.30 Kolacja
21.00 Początek Adoracji
21.30-6.30 Adoracja indywidualna


NIEDZIELA 26.04

7.45 Modlitwy poranne
8.00 Śniadanie
09.00 Msza Św.
Zakończenie rekolekcji
 
     
RADOŚĆ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-22, 08:37   

Ponieważ jadę po raz pierwszy co powinnam wziąć? koc? jedzenie?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-22, 09:39   

Można zabrać jedzenie na drogę ! Również można zabrać śpiwór. Pokoje w których będziemy spali są wyposażone również w pościel.
Posiłki mamy zapewnione !
Było by pięknie gdyby ktoś przywiózł jakieś dobre ciasto do kawy :-D
Zdradę, że będzie koło 40 osób. Dla wielu szansa na zobaczenie na żywo kto kryje się za danym nickiem, szansa na naładowanie akumulatorów jak to mówi El.
W sobotę będziemy mieli do dyspozycji Jacka Racięckiego !
Podaje jeszcze raz link do sanktuarium, tam jest mapka jak dojechać http://www.gietrzwald.3c.pl/

Pozdrawiam
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-24, 18:25   

MATKA BOŻA GIETRZWAŁDZKA
 
     
Eugeniusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-26, 15:29   

Fizycznie nie byłem z Wami ale duchowo w dzień myslałem a nocą śniłem. Szczęsiwych powrotów z oczekiwaniem że nabytym błogosławieństwem się podzielicie .
Eugeniusz
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-26, 22:14   

Sanktuarium w Gietrzwałdzie naprawdę położone jest w bardzo malowniczym miejscu. I do tego mieliśmy piękną pogodę !
Już po południu w piątek zaczęli niektórzy przyjeżdżać na rekolekcje. Zaczęliśmy Mszą św przed cudownym obrazem w głównym kościele. Po Mszy św. Rozlokowaliśmy się po salonach domu pielgrzyma. W czasie kolacji wstępne rozmowy, kto z jak daleka przyjechał, jak trafił na Wspólnotę Sychar itd.
Po kolacji spotkaliśmy się na spotkaniu gdzie, każdy miał możliwość głębszego przedstawienia się i przedstawienia swoich problemów czy świadectwa. Oi trwało to do późnej nocy.
W sobotę po porannej modlitwie i śniadaniu usiedliśmy przy kawie gdzie Jacek Racięcki opowiadał o wolności i odpowiedzialności. W południe uczestniczyliśmy na Mszy św. I po południu mieliśmy okazję posłuchać Ani o ikonach i obrazach które namalowała i przywiozła do nas. Po koronce do Miłosierdzia Bożego wszyscy wyruszyli na spacer po przepięknej okolicy.
Wieczorem Ksiądz z sanktuarium opowiedział nam o całej historii cudownego obrazu oraz o objawieniach Matki Bożej i uzdrowieniach które dzieją się również do dnia dzisiejszego.
W nocy każdy miał możliwość uczestniczyć w Adoracji. ( a niektórzy to całą noc prawie, gadali przy kawie ) :-D
W niedzielę po Mszy św. poszliśmy na różaniec do cudownego źródełka które pobłogosławiła Matka Boża na oczach wszystkich wiernych w czasie objawień.
Po pożegnaniu z wielkim, żalem, że już koniec, rozjechaliśmy się do domów. ;-)
 
     
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-26, 23:26   

właśnie dojechałem do domu - do legnicy. rekolekcje były super, całuję wszystkie dziewczyny, chłopaków pozdrawiam, po takich "gietrzwałdzkich" spotkaniach ciepło na sercu się robi i nadziei przybywa. Życzę by w domu na wszystkich współmałżonek i dzieciaki z utęsknieniem czekali. (no moi śpią - chyba ich na razie nie będę budził - niech do rana bardziej zatęsknią)
marek
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-27, 15:22   

Dziękuję wszystkim Sycharowiczom za ich obecność na naszych rekolekcjach, za nasze wspólne modlitwy, za ubogacające rozmowy. Szkoda tylko, że nie było z nami stałego duszpasterza. Była całonocna Adoracja Pana Jezusa, były Msze św. w bazylice, spotkania z księżmi z Sanktuarium... Potrzeba jest dużo modlitwy o kapłanów dla naszej wspólnoty.
Modlitwy za kapłanów - lista
Zgłoszenia intencji modlitewnycha

Wykład Jacka Racięckiego nt. wolności, odpowiedzialności i samoograniczenia jest już do odsłuchania pod adresem:

http://www.archive.org/do...-25.04.2009.mp3
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
Ostatnio zmieniony przez Andrzej 2009-04-28, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-27, 20:12   

Rekolekcje Gietrzwałd – Wolność
Zadanie domowe
EPISODE ONE podejmowanie decyzji i ich obrona
Dziś pierwszy raz sam zadecydowałem, że syn zostanie w domu, nie pójdzie do przedszkola – mam dziś urlop, chcę pobyć z dzieciakiem. Opór ze strony żony był wielki, ale poszło. Dzień był fajny. Dowiedziałem się tylko kim jestem „wieśniak”

marek
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-27, 22:36   

Było SUPER :mrgreen: Niezwykłe miejsce, piękna pogoda i co najważniejsze wspaniali ludzie. Dziękuję. Pozdrawiam wszystkich obecnych w Gietrzwałdzie fizycznie i tych, którzy byli z nami duchowo.
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-28, 07:22   

Ja też dziękuję i pozdrawiam wszystkich, których dane mi było spotkać :-)
Zupełnie nie planowałam tego wyjazdu, zdecydowałam się właściwie w ostatniej chwili... a teraz jestem szczęśliwa, że tam byłam :-D
Marku - gratuluję i życzę odwagi w dalszym podejmowaniu decyzji :-)
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-28, 07:59   

I ja dziękuję - za pogaduchy, za możliwość wspólnej modlitwy, za to że jesteście :-)
Pozdrawiam wszystkich poznanych w realu :-D
 
     
RADOŚĆ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-28, 09:35   

Ja też serdecznie Was pozdrawiam. Dziękuję, że mogłam Was bliżej poznać....i wiem co to jest "zagwozdka". Życzę Nam ich jak najmniej. Marek, odpowiedzialnie postąpiłeś. Też uczę się podejmowania decyzji, zanim posłucham rad innych, potem "wykonuję" decyzję lub "modyfikuję" po tych radach jeśli do mnie trafiły, ale najpierw słucham siebie i biorę za to odpowiedzialność. Życzę radości dla Wszystkich.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9