Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak wiary w mojej rodzinie
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-22, 16:21   

Jak łatwo nam rzucić kamieniem w kogoś innego....jak łatwo nam widzieć błedy u innych...

Genowefo piszesz - to przecież oni nie ja potrzebują sie zmienić....to oni nie ja.....to oni Cie poniżają , niszczą....a co Ty ?

Gieniu....traktują Cię jedynie tak, jak sama siebie pozwalasz traktować !

Do tego....Oni są żli, niedobrzy....a Ty jedna biedna między wilkami .

Nie podoba mi się Twoje życie....Twoje , nie ich ! Ty masz wybory, Twoje decyzje.....dotyczące Twojego życia !
Sama masz w swoich życiu niesamowity chaos....a patrzysz na życie innych osób.
Tak nie wolno Gieniu....Ty i Twoje zycie ....Ty będziesz rozliczona za swoje a inni za swoje.
Żeby móc pomóc innym, trzeba najpierw uporządkować swoje życie. Masz w nim niesamowity bałagan. Jak można tak żyć ?
Gieniu , bierz sie do roboty ! TY i Twoje życie...nie mąż, nie syn, nie synowa, nie Jej rodzina...ale Ty ! To kiedyś Ty będziesz rozliczona za miłość, którą dałaś swojej rodzinie. Ucz się kochać....nie stale upominać, nie pokazywać swoje niezadowolenie...kochaj mocno jak tylko potrafisz. A jak nie potrafisz....ucz się ! To dobry moment....Jezusik się urodzi już za dwa dni. Przytul Go do siebie , w ciszy i spokoju przytul do swego serca/ Niech Twoje serce napełni się ciszą i miłości do najbliższych !
Pozdrawiam ! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9