Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja spotkania
Autor Wiadomość
funia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 20:07   

WIecie co? Dałam odpowiedz Weronice, że jednak raczej nie przyjadę. ALe dzisiaj poszłam po rozum do głowy...przeciez ja cały czas się wycofuję z życia-taaak powody mam bardzo poważne, więc zawsze jestem usprawiedliwiona. Tylko jakoś nic z tego nie wynika. Więc obiecuję sobie sama poprawę i jeśli mnie przyjmiecie, to przyjadę w sobotę. I bedę jechac samochodę więc mogę zabrac kogoś z sobą, np. z Opola:-). Prosze chętnych o kontakt na priv, tym bardziej żebym znowu nie stchórzyła:-). Pozdrawiam
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-06, 05:56   

Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra,że jednak spotkasz się z nami, ;-)
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 16:47   

Z wielką radością spotkam sie z wami, jadę od strony południowej mam jeszcze miejsca w samochodzie.
Jeszcze jedno tylko pytanko czy w planie jest też msza święta?
Pozdrawiam Marek!
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 17:55   

Myślę,że El o to zadba, ;-) Mark,a którędy dokładnie pojedziesz,może akurat jest to po mojej drodze ;-)
 
     
Mikula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 19:25   

A ja nie dam rady dotrzeć. Jestem uziemiona z małym. Mąż powiedział "cały weekend mam zajęty, i wierz mi, to nie są imprezy." Rodzice też odpadli. Przykro mi, bo bardzo chciałam być z Wami. :-|
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 08:47   

El jeszcze śpi...., :lol: więc ja napiszę.

Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie,spotkanie,które wlewa w nasze serca ciepło,radość,spokój.Pokazuje,w jaki sposób można powstać"obudzić "się po ciężkich przeżyciach,jak dalej kroczyć ,iść przez życie,potykając się jak najmniej,a to wszystko dzięki wsparciu ludzi,którzy są w takiej samej sytuacji,którzy najlepiej to rozumieją.

Na spotkaniu byli;

:-) weronika-.......
:-) El-kobieta anioł,która potrafi poprzez swoje słowa dotrzeć do wnętrza każdego człowieka
:-) mark1-dzielny i odważny,wie,co najważniejsze jest w życiu,i o to walczy,swoją silną wiarą odbudowuje swoje małżeństwo
:-) lena i lex-małżonkowie,którzy chcę odbudować swoje małżeństwo,widać,że to "papuszki nierozłączki "
:-) greg z żoną-miła para na dobrej drodze,drodze pojednania,miłości i wzajemnego zrozumienia
:-) tomi-pełny poświęcenia,dobry i wrażliwy człowiek,
:-) funia-spokojna,pełna emocji,bólu i cierpienia.....ale wie,że to minie ;-)
:-) marzena nowak-dobra matka,bardzo skrzywdzona, idąca przez życie z uśmiechem,i radością w oczach
:-) duszek-cierpiąca,zraniona....ze łzami w oczach.....ale to się zmieni,już nie długo nadejdzie dzień,w którym zaświeci dla ciebie słoneczko.....czuję to duszku,jesteś blisko mego serducha
:-) tereska-elagancka,spokojna,i ciepła osoba
:-) lodzia-miła,sympatyczna,pełna życia,z uśmiechem na twarzy idzie przez życie
:-) ola-serdeczna,życzliwa,pełna wiary i nadzieji
:-) annak-wrażliwa,cichutka,ale bardzo skrzywdzona
:-) dorotka2-spokojna i cicha,szukająca odpowiedzi,na wiele pytań

Myślę,że o nikim nie zapomniałam ;-)
Jesteście wszyscy wspaniali,wszyscy pełni wiary,nadzieji i miłości,wszyscy chcemy iść tą samą drogę,drogą pana boga
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 09:15   

Ja już też nie spię :mrgreen:
Już się wyspałam.........
Na spotkaniu było bardzo fajnie, miło.... same pozytywne wrażenia... chwilami smutno, no bo trudne to wszystko.... :roll:
Szkoda tylko ze tak krótko... Te pare godzin nie wystarczyło zebyśmy pogadali o wszystkim.... Myślę że nawet 100 godzin by nie dało rady :mrgreen:
Dziękuje wszystkim za spotkanie, wróciłam silniejsza... mądrzejsza :!: :idea:
Jest mi po prostu lepiej
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 12:42   

Ło Matko, jakich ja wczoraj Ludzi spotkałam w Gliwicach !!
Werka wszystko opisała i Lodzia....bo ja jestem śpioch....za to jakie sny mialam ....że dalej sobie siedzimy w tej knajpce i dalej gadamy, gadamy.
Ale fajno Osoby...ba osobowowości...mądrzy, piekni , mili Ludzie.
Dlaczego nas taki los.....bo Bóg nas wezwał bliżej sibie, bo ma wobec nas plan....a to wyróżnienie....więc nie ma sie co buntować, tylko uważnie słuchać i dać Mu sie prowadzić.
Chociażby nasze wczorajsze spotkanie....ile losów, bólu, cierpienia....a z drugiej strony tak wartościowi i wspaniali Ludzie, Przyjaciele......Dziękuje, że Was poznałam, że jesteście!

Werko, Tobie dziękuje najbardziej, bo Ty dla nas zorganizowalaś !!

I nasuwa mi się nowe przemyslenie.....może dla tych osób, które zawsze w małżeństwie uczciwe, wierne i zawsze uległe, dobre....a teraz zdradzone....Może Bógmówi Stop waszej uległości....i dalej mówi...mąż nie jesy Bogiem,żebyś miała mu służyć.....Ty jesteś wazna, Ty jesteś wartością...teraz daję ci ten czas...czas dla ciebie...rozwijaj się, dbaj teraz o sibie, zwiedzaj świat....i Tunezje wreszcie też !! Całuję wszystkich mocno!! Wasza EL.
 
     
Mychha
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 19:07   

El, ciekawie to zinterpretowałaś.O tym jeszcze nie myślałam. A najbardziej zastanawia mnie ta Tunezja :-D Ja rok temu w wakacje, kiedy juz sił brakowało na zmaganie się z przeciwnościami podjęłam błyskawiczną decyzję. 1 sierpnia postanowiłam o wyjeździe, 3 sierpnia siedziałam w samolocie z dziećmi, własnie do Tunezji. Było to ciekawe doświadczenie, przejechałam z dzieciakami 1600 km i zobaczyłam inny swiat. Ale nie obyło sie bez bardzo przykrego zdarzenia. Kiedy na plaży zniknęła moja 7- letnia córka (non stop nagabywana przez lokalnych mieszkańców) przezyłam chwile grozy. Do dzisiaj kiedy o tym myślę przechodzą mi dreszcze po plecach a moje dziecko nie chce nawet o tym mówić. Tak więc w tym roku już zabrakło mi odwagi... i zostałam w wakacje w domu. Pozostały inne sposoby na własny rozwój.... i chyba z tego jednego w zyciu jestem zadowolona, że ciągle wtym samorozwoju posuwam się do przodu. Jeżeli El dobrze myślisz, to kto wie , może przyjdzie moment , ze Bóg powie , zrobiłaś co trzeba było ... możecie wrócić do siebie...
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 19:56   

Mycho, tak własnie myślę! Jak już się wzmocnimy, nauczymy dbac o siebie, rozwijac swoje zainteresowanie i zdolności....uniezależnimy się, bedziemy wolne...Bóg powie....tak ...jesteś slina i teraz dopiero możesz tworzyć związek....no to wracajcie do siebie !! Może to tylko moje gdybanie, marzenia....ale myśli mają moc sprawczą, a marzenia sie psełniają !Głowa do góry!! Cmoooook !! EL.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 20:30   

Powiem tylko tyle,El,jak Cię czytam....to za każdym razem łza w oku sie pojawia,zawsze to mówię,i mówić będę,TY jesteś moim aniołem na drodze.............dziękuję za tego sms,w którym nazwałaś mnie aniołem.............jeszcze nikt do mnie tak nigdy nie powiedział........mówiono do mnie,że jestem taka,czy siaka..............ale aniołem mnie nikt jeszcze nie nazwał,a to słowo jest tak piękne,takie proste,a tyle znaczy..........wiem,że jeszcze do tego anioła mi tyle brakuje............ale chciałabym nim być,chciałabym być taka czysta,jak Ty,mark1.........jesteście tacy silni,tak blisko boga..........mnie jeszcze do Was brakuje..............ale gonię Was jak mogę i dogonię...........jestem taka dumna,że Was poznałam,nie macie pojęcia,jak bardzo..

[ Dodano: 2007-09-09, 21:39 ]
i powiem jeszcze tyle.......nie wiem co Ty masz w sobie El,............ale spotkania z Tobą są dla mnie lekarstwem,nadzieją..........natchnieniem..........jakby było to możliwe,to chciałabym,abyś była każdego dnia obok mnie..............takie mam uczucie ;-)
 
     
duszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-10, 18:09   

Werka jak to nikt!! No fakt nie powiedzialam tego głośno, ale masz coś takiego w sobie... takie ciepłe światełko co ciągnie ludzi do Ciebie! Ja to czuję! A EL. każde jej slowo lykałam jak świeże powietrze, jak nadzieję której mi brakowało. Tak trafne i tak prawdziwe.
To był dla mnie maly cud że Was poznałam, to była tzw ostatnia deska ratunku. Chcę się od Was uczyć milości do Boga, chcę z Wami przebywać bo od Was bije dobro i ciepło, którego tak mi brakuje, brakuje mi tej zwykłej miłości. Jesteście wspaniali DZIĘKUJĘ!!
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 07:48   

Duszko...Ty masz mało milości ?? Tobie, Kobieto się przelewa ! twoje łzy..to łzy milości...twoje słowa...to sama milość wypływająca z twojego wnętrza ! Twoja wrażliwość.....Twj sposob mwienia, układanie ust, twoje okulary na wlosach....Duszko, Piekna i Dobra Kobieto ..niczego Ci nie brakuje! jesteś przepełniona dobrem, milością ..z Tobą blisko jest nam dobrze..to tylko ten Ktoś...zagubiony zdradzacz , gdzieś to zgubił, zaniedbał i jeszcze Tobie probował wmówić jakies bzdury ! Duszko...nie wierz Mu...uwierz nam....jesteś Cudowna Osobą...nadwyraz ciepłą i miłą !!

Kurcze....gdybym tylko miała czas....o każdym, kogo spotkałam w Gliwicach mogłabym napisać duzo, dużo. SiedZicie wszyscy w mojej glowie....i piękna Teresa i cichutka i bardzo mądra AnnaK i uroczy, szybki, odważny i radosny Mark1, i wspaniały mój kumpel Tomi, pokorny, pogodzony, bliski Boga i te jego cele....do których tak pieknie dąży i osiąga.
Marzena Nowak....pokora i cisza...to mój wzór...chcę byc taka...ale moje ciągle zachwiane emocje i takie szybkie...
Agnieszka - Funia siedzi w moje glowie....co za wspaniała i mądra Dziewczyna....emoje jak moje...ciekawa, coraz bardziej świadoma....łzy i radość, smutek i zachwyt....jak dobrze się patrzy na Funię.
Dorotka...bardzo ladna, spokojna....i uśmiech przez łzy...mimo zawirowań bardzo dobra osoba i tylko impuls i juz sie śmieje.
Lena i Lex....poważnie...bo u Nich teraz przebudowa wnętrz, najintensywniejsze proces przemiany....skupieni, spokojni, łowiący każde slowo, uważni, zeby czegos nie przeoczyć...ale spojrzenia do siebie...wspierające się nawzajem....razem .
Greg i Gosia....niby osobno..bo każde czegos ciekawe...wyszli razem za ręce. Głupie nieporozumienia, niepotrzebne....nic ich nie zniszczy...oni chcą.
Lodzia....sama radość, ciepło, potencjał energii...tej dobrej..tylko sie przytulac i ładować akumulatory....cały czas usmiech .
Olenia....juz wie, jest świadoma , teraz juz spokój i cisza w jej sercu..radość, podnoszenie się...mądra i dzielna Dziewczyna!!

I TY Werko....Ty nie mów tak o mnie...bo ja czytając widzę Ciebie....to o sobie tak piszęsz, bo ja Ciebie tak własnie spostrzegam ! To TY jesteś opoka i skałą...to TY chcesz pomóc każdemu, to Ty nie przechodzisz obojętnie...to Ty mimo swoich problemów, bólu i cierpienia jesteś dla innych....Ty jesteś Aniołem....a skrzydła masz coraz większe. Ostojo spokoju, milości, dobroci...Kochana Werka !!
Dziękuje wszystkim za to spotkanie....tyle wrażeń, wspomnień, bólu i cierpienia....a jednocześnie tak dobrzy i wspaniali Ludzie, Przyjaciele !! EL.
 
     
olenia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 19:00   

Kochani, dawno nie byłam na forum ale po spotkaniu w Gliwicach chciałam podzielić się radościa poznania nowych ludzi i spotkania dawnych znajomych. Było cudownie, choć jak zawsze mało czasu. Na nowo poczułam się we wspolnocie a wydawało mi sie, ze już tego nie potrzebuję i doskonale sobie radzę. EL dostałaś piękny dar od Boga pomocy ludziom i cudownie go wykorzystujesz, jak zawsze dajesz dobre rady i masz osobiste słowo dla każdego. Weroniko dzieki wielkie za zorganizowanie spotkania. Cudownie było patrzeć na NOWE pary małżenskie, ktore na nowo zaczynają się odradzać , chociaż każda z nich jest na innym etapie, to daje nadzieję i siłę na przyszłość .Po tym spotkaniu czekam na .... nastepne.....
Do zobaczyska!!!!!!!!! w Olsztynie!!!!!!!! Olenia
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 19:16   

Oleniu, jak dobrze, że będziesz z nami w Olsztynie !dzięki, że jestes !! El.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9