Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!
Autor Wiadomość
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 15:33   

Bóg zapłać za Waszą modlitwę, jak dobrze wiedzieć, ze w trudnych chwilach nie jest się samemu. Jezu ufam Tobie!

[ Dodano: 2008-03-09, 16:00 ]
agnieszko78! wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych-módlmy się:Zdrowa Mario.....
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-12, 14:51   

Witam Was serdecznie czuje ogromna łaskę modlitwy jestem w kryzysie i to własnie modlitwa dodaje mi sił. Ja pamietam o was w modlitwie już od jakiegos czsu, ale teraz dołączam do Was z różańcem i będę się starała codziennie o 22 z Wami łączyć i odmawiać go w Waszej intencji. Prosze Was również o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa.
Jezu Ty wszystko możesz. Jezu Ufam Tobie.
 
     
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 22:09   

dołączam się do Was,proszę również o modlitwę w mojej intencji
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 20:46   

najgorzej jak ogarnia zwątpienie :cry: ,czy wróci? jak długo mam pokornie czekać? jakie rozwiązanie planuje Pan Bóg?zawsze najbardziej bałam się samotności, nigdy bym nie pomyślała,ze tak szybko mnie dopadnie.
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 16:10   

Proszę o modlitwę, bym potafiła podjąć właściwą decyzję, proszę także o modlitwę za mojego męza i by nie doszło do rozwodu, który zbliża się duzymi krokami....
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 17:03   

RZABKO DROGA:)
Pomodlę sie za Was rzabciu:) całym sercem ...
pozdrawiam :)

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-31, 11:46   

U JEZUITÓW W łODZI ODBYWAJA SIE MSZE SW. Z MODLITWA O UZDROWIENIE - RÓWNIEŻ UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE!!! DZIS 31.03.08 BEDZIE MSZA O GODZ. 19.00.
DO GODZ.18 MOZNA WYSYLAC INTENCJE! WEJDZCIE NA STR: www.odnowa.jezuici.pl :-)
 
     
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-13, 22:15   72. marek

72. marek
Ostatnio zmieniony przez 2008-05-02, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 19:32   

Pod numerem 65. powinno się znaleźc..RobertMirela...
Pozdrawiam serdecznie:) ;-)
 
     
ewakrystyna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 20:59   

jurku , dopisz i mnie do listy - ewa krystyna
 
     
ESZIM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-29, 09:41   

Jurku dopisz i mnie - Pozdrawiam Ela
 
     
Halszka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-07, 12:59   

Dołączam do różańca i prosze o modlitwę
 
     
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-23, 11:31   

Bardzo prosimy wszystkich logujacych sie na polczacie w pokoju samarytanka by modlic sie na rozancu o punktualne przybywanie. Pragniemy by modlitwa rozpoczynala sie punktualnie o godz 22 i o polnocy. Pozatym gotowi jestesmy przyjac propozycje modlitwy na czacie rowniez o 20, 21, ... o 23 juz czesto sie modlimy... Kto moze poza duchowa lacznoscia wejsc o tych godzinach na polczat niech wpisze prosze modlitwe i poprowadzi 10tke!
 
     
Pepinello
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 17:32   

ja tez sie dolaczam z wiara i nadzieja. Odmawiam rozaniec zawsze rano i bede z Wami
 
     
aleksandra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-20, 21:08   

chciałabym się też do Was dołączyć!wierzę w moc Różańca i chciałabym być z Wami podczas modlitwy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9