Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!
Autor Wiadomość
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 19:55   

więc o 21 tyz będę :)

[ Dodano: 2007-05-15, 19:55 ]
więc o 21 tyz będę :)
ZAPRASZAM DO WSPóLNEJ MODLITWYYYYYYYYYYYY:), a ponieważ widzę wiele osób zalogowanych i niezalogowanychZAPRASZAM
JEST MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ;)

[ Dodano: 2007-05-15, 20:19 ]
DZIęKUJę WSZYSTKIM TYM KTóRZY DUCHOWO POłąCZYLI SIę W MODLITWIE :-)

859_041_b.jpg
Plik ściągnięto 4992 raz(y) 20,13 KB

 
     
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-05, 10:27   

Dziekuje wszystkim ktorzy podjeli te "akcje" modlitwy rozancowej w pazdzierniku i przypominam ze do 8 listopada trwa modlitwa za zmarlych z mozliwoscia uzyskania odpustu! Ponawiam moja prosbe o czestsze uaktualnianie tej listy by "Rozaniec" byl widziany w rubryce "ostatni post" :->

Idea jest prosta.
Uwierzyć w moc Różańca Świętego i dobrodziejstwa poczucia wspólnoty modlitewnej z innymi... współcierpiącymi.
Dla wszystkich tonących w własnym bólu niech będzie jak koło ratunkowe!
Codziennie odmówmy 10tkę różańca za ratowanie rodzin!
Łączymy się na 1 10tke od 20 do polnocy (albo o dowolnej innej porze) i tym samym staramy sie kazdego wieczoru odmowic caly rozaniec. Szczegolnie uczeszczane sa na naszym czacie (Pokoj Samarytanka) godz. 22 i 24! .
Może ktoś zapragnie zaproponować własne rozważanie różańcowe lub podzielić się świadectwem.
Jurek z Bonn
Ostatnio zmieniony przez Jurek 2008-01-15, 23:35, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-05, 13:13   

Ojciec Święty Jan Paweł II tak pisze o różańcu:

Ja sam również nie pomijałem okazji, by zachęcać do częstego odmawiania różańca. Od mych lat młodzieńczych modlitwa ta miała ważne miejsce w moim życiu duchowym. Przypomniała mi o tym z mocą moja niedawna podróż do Polski, a przede wszystkim odwiedziny Sanktuarium w Kalwarii. Różaniec towarzyszył mi w chwi-lach radości i doświadczenia. Zawierzyłem mu wiele trosk. Dzięki niemu zawsze doznawałem otuchy. Dwadzieścia cztery lata temu, 29 października 1978 roku, zaledwie w dwa tygodnie po wyborze na Stolicę Piotrową, tak mówiłem, niejako otwierając swe serce: różaniec to modlitwa, którą bardzo ukochałem. Przedziwna modlitwa! Przedziwna w swej prostocie i głębi zarazem. [...]

Równocześnie zaś w te same dziesiątki różańca serce nasze może wprowadzić wszystkie sprawy, które składają się na życie człowieka, rodziny, narodu, Kościoła, ludzkości. Sprawy osobiste, sprawy naszych bliźnich, zwłaszcza tych, którzy nam są najbliżsi, tych, o których najbardziej się troszczymy. W ten sposób ta prosta modlitwa różańcowa pulsuje niejako życiem ludzkim.


Z listu apostolskiego
"Rosarium Virginis Mariae"



[ Dodano: 2007-11-16, 13:58 ]
Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona.
A skądże mi to ,że Matka mojego Pana przychodzi do mnie...
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 22:22   różaniec za rodziny

chcialam zapytać co z różańcem na czacie.... od jakiegoś czasu na samarytance cicho.... przynajmniej o 22-giej.... jeszcze niedawno zaglądała tam czasem rzaba lub wito.... (ale odkąd rzaba wyjechała cisza zupełna) ... niestety o północy to o tej porze roku dla mnie za późno; pozdrawiam
 
     
Mychha
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 22:33   

Od dłuższego czasu nie daję rady zdążyć na 22. A potem też dla mnie w ciągu tygodnia za późno. Za niedługo ferie świąteczne więc znowu postaram się bywać.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-16, 06:23   

Ja też, ja tez modlę się Różańcem.
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-16, 20:48   

o 22 giej ostatnio nikogo nie ma, dlatego wchodzę często na polczat do pokoju religie - o Jezusie i Maryi na 21 na apel + 10 różańca, bywa czasem wito i rzaba, potem przeglądam posty i zerkam na samarytankę , może w końcu ktoś zawita :-) , oprócz tego różaniec odmawiam codziennie w drodze w samochodzie, chyba dzięki niemu czuję się pogodzona z tym co mam pozdrawiam :-)
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-16, 22:32   

Różaniec sprawia cuda.
Tylko trzeba zacząć Go odmawiać, żeby je ujrzeć, nie odwrotnie.
Choć , czasem ujrzymy cuda i pytamy skąd są? ....
Oto też one ...
"Odmawiajcie codziennie Różaniec" - Matka Boża Fatimska (prosi czy nawołuje)
Ma ogromną Moc, złe duchy boją się Go okrutnie. OKRUTNIE SIĘ BOJĄ. DRŻĄ i DYGOCĄ PRZED NIM.
Boją się Go. Uciekają, jak tylko słyszą "Zdrowaś Mario", "Zdrowaś Mario", "Zdrowaś Mario"...
Różaniec Święty wycisza, uspokaja, oczyszcza myśli, daje natchnienia, łagodzi emocje, powraca ład.
Ważne - to postanowienie odmawiania - to siła.
 
     
marsha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-08, 13:25   

I ja sie dolacze do wspolnej modlitwy. Moge miec maly problem z wieczornym odmawianiem. W chwili obecnej nie mieszkam sama i ze skupieniem moze byc gorzej ale jak pamietam z kazan pewnego ksiedza, ktory mowil, ze modlic sie mozna wszedzie i niekoniecznie trzeba przy tym kleczec. Wazne jest skupienie i oddanie Bogu.
Jak pisalam mieszkam w Londynie. Dojezdzam godzine lub wiecej. To tez dobry czas.
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 17:34   

:-( proszę o modlitwę również w intencji mojego małżeństwa :-( :-( :-( postaram odwdzięczyc się tym samym
 
     
ewakrystyna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 23:27   

ndziejo zaraz siegam po rozanec w twej , mojej i innych malzenstwt intencji.
 
     
nadzieja
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-07, 23:46   

ewokrystyno b.dziękuję za modlitwę i wszystkim, którzy się dołączyli. dziś rozmawiałam tel. z mężem nadal nie ma zamiaru do nas wrócic (mamy 3 dzieci), na koniec jednak powiedział, że przemysli to wszystko. BLAGAM O MODLITWE. modlę się rownież za Was Drodzy Sycharowicze.
 
     
ewakrystyna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-08, 00:27   

nadziejo , nie jestes sama , modle sie w Twojej intencji,
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-08, 06:43   

Nadziejo- ja tez obiecuję modlitwę!i oczywiscie dołaczam do Was kochani
Ostatnio zmieniony przez Jo-anka 2008-03-15, 03:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
agnieszka78
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-08, 09:09   

witam, ja zdradzana i porzucana, będę odmawiać Różaniec w Waszej intencji i proszę o modlitwy równiez za moje rozpadające a w rozumieniu męża juz zakończone małżenstwo :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12