Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!
Autor Wiadomość
Becia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-19, 13:23   

Modlę się za wszystkie małżeństwa i pragnę z Wami się modlić za nas wszystkich.
 
     
Grzechu
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-31, 22:58   

Grzechu z K-wa vel W-wia: dołaczam do modlitwy różańcowej
Ostatnio zmieniony przez 2006-11-07, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
magic
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 21:10   

Dołączam dziesiątek różańca codziennie za wszystkie tu małżeństwa o pokój Boży w naszych sercach, wiarę, nadzieję, ufność.
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-24, 18:28   

Dołączam dziesiątkę różańca codziennie między 22.00 a 24.00 w intencji wszystkich małżeństw na tym forum. Oby dobry Bóg obudził w nas to co uśpione, umocnił to co piękne i wskazał to czego nie widzimy.
 
     
żona od 27 lat
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 20:21   

Codziennie w godzinach wieczornych odmawiam 1 część różańca. Do dziś w intencji mojego małżeństwa. Od jutra będę modlić się za wszystkich obecnych na forum.
 
     
olenia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-09, 20:51   

Ja również dołączam się do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji wszystkich rodzin. Olenia
 
     
Lucyna
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-28, 08:17   

modle sie co wieczór z moimi synami 10 Różańca w intencji nawrócenia ich taty i za wszystkie małżeństwa w kryzysie...
Teraz bardzo potrzebuje Waszego wsparcia modlitwenego. Za 2 tygodnie mam sprawę rozwodową, która założyl mój mąż po 15 latach małżeństwa. Nie wiem czy starczy mi sił... Westchnijcie, proszę za mnie...

Z Bogiem
L.
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-03, 11:10   

Ja tez się przylączam, modle sie codizennie 10 Różańca i będę dalej.
Pozdrawiam
Sylwia
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-04, 13:05   

Ja sie chciałam zapytac czy ta lista we wczesniejszym poscie to jest za tych za których odmawiamy rózaniec.

Bo ja się wczesniej wpisywałam i niema mnie na tej liscie!!!


Dlatego jeżeli jest to przeoczenie to proszę mnie wpisac na listę z góry serdecznie dziękuje

Pozdrawiam Tyśka
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-04, 22:28   

Mój różaniec ma dziwny schowek. Pod moją poduszką. Z różańcem zasypiam, z różańcem w dłoni się budzę. Wystarczy wsunąc rękę pod poduszkę i jestem bezpieczna. Przesuwam paciorki i znowu niepostrzeżenie zasypiam. To również lekarstwo na moją bezsenność. Wystarczy, że mam go w dłoni, a już czuję się lepiej.
 
     
ewa1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 19:44   

Ja również przyłączam się do codziennej modlitwy różańcowej o łaskę pojednania w naszych rodzinach
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-10, 10:44   

Łączę się duchowo z Wami i zawierzam problemy nasze i innych rodzin Największej Miłości za pośrednictwem Jego Matki.
(ale trochę wcześniej niż o północy:)
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 17:09   

Jurku, Jurku, jak mogłeś mnie zgubić w swojej wyliczance?
Normalnie się rozpłaczę
'a każde Zdrowaś Mario to kamień, którym rzucamy w rogatego...' ;-)
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 19:04   

Już jesteś dopisana, Aniu :-)
Ostatnio zmieniony przez 2006-11-07, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 19:11   

Ta modlitwa ma naprawdę bardzo wielką moc - dziś w mojej bliskiej rodzinie zdarzył się cud - wszyscy modlili się różańcem - i sprawa, która była naprawdę beznadziejna, rozwiązała się - dzięki modlitwie, bo po ludzku, to nie było realne!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11