Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
12 kroków
Autor Wiadomość
marek12b7
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-03, 00:03   12 kroków

Zaopatrzyłem się w podręcznik 12 kroków- wreszcie żyć, a także płytkę 12 kroków dla chrześcijan (nie tylko). Bardzo podoba mi się ta droga. Oczywiście najlepsze wyjście to cotygodniowe spotkania w grupie pod opieką fachowca (np. na Skaryszewskiej). No ale jak mieszka się daleko to sprawy komplikują się – lecz przecież zawsze można zrobić coś dla siebie.
Tak więc próbuję, póki co sam stawiać kroki. Może ktoś z forumowiczów ma ochotę podążać ze mną? a przede wszystkim z P. Bogiem
Zapraszam.
Jakie mam motywacje – chęć przemiany siebie. Co mi przeszkadza – to, że podstawową moją relacją ze światem jest lęk, niepewność.
Myślę też o tym by przenieść „swój środek wszechświata” borykania się ze swoimi problemami na dostrzeżenie i radowanie się miłością Boga i Jego działaniem.
 
     
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-03, 09:03   

marek!chętnie ruszyłabym te droga ale widzisz u mnie w okolicy nie znam miejsc takich spotkan a do Warszawy za daleko.Płyty i ksiązki nie moge dostać bo zabrakło w sklepie?Mam nadzieje ,że jednak kiedyś nabędę te pozycje,chce teraz wypełnic wolny czas dla siebie to jedyne co moge zrobic w mojej sytuacji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8