Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel do Andrzeja
Autor Wiadomość
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 19:43   

[quote="elzd1"]Mam pytanie:
Czy ban dotyczy nicka czy adresu IP?
Czy zbanowana osoba ma możliwość wejścia na forum ze swojego IP?
quote]

no przecież ponoć zuza informowała Ciebie, że nie może ze swojego IP, więc jakby odpowiedź masz Elu. Dlaczego więc pytasz? Na forum można dotrzeć z każdego innego komputera, ale wobec tego o czym zuza informowała, nie z tego, z którego się logowała jako zuza. Ale przypadki używania przez daną osobę różnich nicków zdarzają się, więc jakby przeszkody, żeby być na forum nie stanowi żaden ban ;-)
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 21:25   

Kasiu. Nie do końca sytuacja jest jasna, dlatego pytam, bo nie jestem informatykiem i się nie znam, a otrzymuję sprzeczne informacje.
Wikipedia podaje:
"Bany zakładane są zwykle przez administratorów usług ....
..... Blokada może odnosić się do konta użytkownika albo do adresów sieciowych, z których korzysta."
Zaś wczorajsza rozmowa z kimś kto się zna według mnie na funkcjonowaniu podobnych stron też nic nie wyjaśniła.
W końcu czymś się różni zakaz pisania od możliwości wejścia na forum.
I tu jest problem. Bo osoby o których piszesz nie zostały wcześniej zbanowane, tylko miały zakaz pisania, z tego co pamiętam, mogę się jednak mylić. Czyli zakaz pisania a niemożność korzystania z forum stanowi różnicę.
kasia napisał/a:
Na forum można dotrzeć z każdego innego komputera

Widzisz, chociaż w domu funkcjonują u mnie dwa komputery od lat, oba mają to samo IP, bo tak mam sygnał nadawany. Zaś w pracy nie zaglądam na forum, więc tylko z domowego komputera mam tutaj dostęp. Jak widać, nie zawsze jest możliwość obejścia blokady.

A ...
gdyby te osoby miały wrócić pod innym nickiem, to już nie było by to samo.

Pozdrawiam Ciebie.
  
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 23:14   

Elu, wybacz poniosło mnie, też nie jestem informatykiem ale jakoś myślę, że dla chcącego nic trudnego - tak mnie sie zawsze wydawało przynajmniej :-/ Cenne byłyby powroty. W końcu jak to mówił ojciec Franciszkanin w Rychwałdzie cała nasza historia jest historią odejść i powrotów. Cieszę się, że jesteśmy tu razem i się wspieramy. Pokój ludziom dobrej woli!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8