Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
żona Artura
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 11:01   

Dziękuję bardzo za modlitwe w intencji naszego małżenstwa i proszę o ponowne wpisanie na koniec kolejki.
Proszę o modlitwe za nasze małżeństwo,o nawrócenie mojego męża Artur. Aby Bóg prowadził mnie i żeby nasze małżeństwo bylo ponownie pełne miłości,szacunku,zaufania i partnerstwa.
Dziękuję
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 22:05   

Od wczoraj jest kolejka Halszki

Halszka napisał/a:
Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki. Dziękuję wszystkim, którzy modlili się w moich intencjach około miesiąc temu. Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o dary Ducha Święego i [prawdziwą miłośc. Aby dobry Bóg poruszył serce mojego męża i pozwolił nam się ponownie odnaleźć.


Chmurki

Cytat:
Aby Pan, który jest Miłością i Miłosierdziem, wyprowadził mojego męża z grzechu cudzołóstwa i wprowadził na drogę nawrócenia.

Abym ja dała się z Mu poprowadzić zgodnie z Jego wolą. Aby wyprowadził mnie ku pełni życia.

Aby przywrócił jedność naszemu małżeństwu, jeśli zgodne to z Jego wolą...

Dziękuję
:mrgreen:


i trojki

Cytat:
Dziękuję jeszcze raz za modlitwę i proszę o dopisanie do kolejki. Intencje podam jak będzie się ona zbliżała.
Z Panem Bogiem


Pamiętamy o Was dziewczyny w codziennej modlitwie - w tym pięknym, świątecznym tygodniu :-) :-) :-)
  
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 22:10   

Hankaolej - Twój tydzień modlitwy był od 3 grudnia.
Teraz nie ma Cię w kolejce.
Możesz się oczywiście zapisać :-)
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-25, 22:16   

dziękuje , za wasze modlitwy i proszę o ponowne wpisanie do kolejki .
 
     
trojka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 10:15   

Juz trwa "mój" tydzień. Prosze o modlitwe za mnie, bo jakies trudne dni mnie dopadły, chyba depresja i za mojego męża o jego nawrócenie i powrót z "jaskini".
 
     
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 12:42   

prosze wyjaśnijcie jak działa ta kolejka bo jeszcze nie wszystko jest dla mnie tu znane :?:
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 13:42   

kiedy będzie mój tydzień ?

[ Dodano: 2009-12-28, 13:43 ]
ps
proszę o modlitwę za uzdrowienie naszych małżeństw.
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-28, 14:17   

gogol, midziulka,
Witajcie,
zapisujemy się do kolejki i stopniowo zgodnie z kolejnością modlimy się za 3 kolejne osoby w każdym tygodniu. Ta kolejka zapisana jest nieco wcześniej, musicie się cofnąć, żeby się z nią zapoznać. ( strona 84) Moderator co jakiś czas aktualizuje zapisy i wtedy możecie dokładnie policzyć kiedy będzie "Wasz" tydzień. :-D
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10