Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Katarzyna74
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 05:11   

I tu zapukam - proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.

Panie Boże, zechciej wejrzeć na nasze małżeństwo i jeśli widzisz rodzinę godną tego, aby cieszyła się potomstwem, wysłuchaj mojej prośby i pozwól poczuć radość macierzyństwa.


Dziękuję, z Panem Bogiem.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 10:06   

kiedy będzie moja kolejka ?
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 11:01   

midziulka napisał/a:
kiedy będzie moja kolejka ?

Z listy wynika ,ze 28.I.2010r.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 11:11   

Monika - dziękuje za poinformowanie :)
p.s juz bym chciała
 
     
Nico
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 21:43   

Witam, jestem tu nowy, chociaż obecnością na forum od pół roku, ciągle mam nadzieję, że się uda, także bardzo proszę o modlitwę i wpisanie mnie w kolejkę, 29-30 stycznia jestem zapisany na spotkania małżeńskie, jeżeli do tego czasu dotrwamy w małżeństwie, to może tym razem uda mi się zabrać żonę i pojedziemy, na dwa poprzednie terminy, które rezerwowałem niestety nie udało się jej przekonać, dlatego proszę także o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa

Bóg zapłać
Z Panem Bogiem
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 17:04   

niedługo moja kolejka , chyba :lol:

intencja : za wstawiennictwem Dziewicy Marii i świętego Józefa , proszę Jezu , o łaskę uwolnienia z nałogu , mojego męża Jarka . Dar nawrócenia dla całej rodziny tak rozdartej i cierpiącej . Jezu Ufam Tobie . Dziękuję o Panie , za wszystkie dary którymi obdzielasz nas tak hojnie . Amen
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 17:43   

Oby dobry Bóg wysłuchal Twej modlitwy, tego Ci życze z serca całego :) i modle się z Tobą.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 12:45   

W tym tygodniu, przedświątecznym, modlimy się za monikę i martina

..monika.. napisał/a:
prosze o dopisanie nas - Martina i mnie - na koniec kolejki.
o Wiare, Nadzieje i Milosc.


za Mirakulum

Cytat:
Proszę o dopisanie mojej prośby o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. By Pan Jezus na stałe zamieszkał w sercach naszych , by Był ratunkiem i ucieczka gdy upadniemy i pomocą w drodze .

" Kochać co dzień od nowa, kochać co dzień goręcej , zawsze być blisko BOGA , razem z nim iść przez świat"

BÓG ZAPŁAĆ


i za żonę Artura
Cytat:
Dziękuję za modlitw w tym tygodniu i proszę o ponowne wpisanie na koniec kolejki. Proszę o modlitwę w intencji mojego, naszego małżeństwa, o nawrócenie mojego męża.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 12:46   

A to jeszcze intencja Mirakulum:

Mirakulum napisał/a:
niedługo moja kolejka , chyba :lol:

intencja : za wstawiennictwem Dziewicy Marii i świętego Józefa , proszę Jezu , o łaskę uwolnienia z nałogu , mojego męża Jarka . Dar nawrócenia dla całej rodziny tak rozdartej i cierpiącej . Jezu Ufam Tobie . Dziękuję o Panie , za wszystkie dary którymi obdzielasz nas tak hojnie . Amen
 
     
dk2008
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 14:28   

witam

Dziękuję wszystkim za modlitwę w mojej intecji

Wasze modlitwy bardzo mi pomogły. wydaje się że coś zaczyna się zmieniać , ale muszę jeszcze poczekać

proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki

i modlitwę w intecji uzdrowienia mojego małżeństwa . i za moją żone Beatę

Z Panem Bogiem
 
     
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 15:34   

prosze o modlitwe za mnie,o sile i wytrwanie...Panie wiary mi pomnazaj...
 
     
..monika..
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 09:32   

czekalam az bedzie moja kolejka, a tu sie nagle okazalo, ze nawet nie wiedzialam jak bardzo potrzebuje teraz wsparcia...
dlatego dziekuje bardzo za wszelkie modlitwy w tym tygodniu.
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 09:47   

Bardzo dziękuję za wsparcie modlitewne w minionym tygodniu. Jakoś byłam taka... dziwnie ...podminowana. Taka nerwowata wręcz nawet. Nawet zaczepiałam męża mego. Lecz obyło się bez spięć. Pewnie to ten rogaty do mnie zaglądał. Poszedł sobie w siną dal. :lol:

Proszę o ponowne wpisanie mnie na koniec kopiejki :
" Błagam Cię Panie i Matko nasza ukochana prowadż Nas dalej właściwą drogą - do ostatnich naszych chwil i spotkania z Tobą . Zachowaj nas w zdrowiu , szczęściu i miłości. ". :-D
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 23:21   

Podaję swoją intencję, gdyż widzę, że zbliża się moja kolejka:

Aby Pan, który jest Miłością i Miłosierdziem, wyprowadził mojego męża z grzechu cudzołóstwa i wprowadził na drogę nawrócenia.

Abym ja dała się z Mu poprowadzić zgodnie z Jego wolą. Aby wyprowadził mnie ku pełni życia.

Aby przywrócił jedność naszemu małżeństwu, jeśli zgodne to z Jego wolą...

Dziękuję
:mrgreen:
 
     
hankaolej
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 16:14   

Bardzo proszę o informacje kiedy będzie moja kolejka,
zgubiłam się totalnie,
Hankaolej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10