Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
pomocy
Autor Wiadomość
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 22:01   pomocy

Pomódlcie się za moje małżeństwo proszę.
 
     
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 22:06   

Na pewno o Tobie nie zapomne w modlitwie.!
 
     
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 22:19   

Bardzo potrzebuję modlitwy.
Dziękuje.
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 23:14   

ok. bądź spokojna.
 
     
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-11, 19:38   

Masz to jak w banku.
 
     
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 17:01   

Ja też proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o światło dla mojego męża, ponieważ po 10 latach małżeństwa wyznał mi, że kocha inną. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić, ponieważ poznałam ją, rozmawialiśmy w trójkę i oni oboje twierdzą, że nie rozbijają naszego małżeństwa i rodziny, ja czuję, że rozbijają, jest mi bardzo ciężko, pomóżcie.
 
     
Ela1969
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-15, 19:26   

Witaj Jola90!
Rozumiem Twój ból i rozumiem też jak jest Ci ciężko po tym co usłyszałaś i jak musiałaś rozmawiać z kochanką męża. Ja nietylko poznałam kochankę swojego męża ale znałam ją długo, we wrześniu 2007 r. byliśmy też u niej na weselu. Podobno była wdzięczna za pracę i dlatego zaprosiła nas na swoje wesele. Teraz wiem jaki był prawdziwy powód. Mój mąż zawsze sie jej podobał, jeszcze przed jej ślibem. Ona i jej mąż bywali też u nas w domu. Straszne to...jak sobie przypomnę. Teraz mija już dwunasty miesiąc jak dowiedziałam sie o romansie mojego męża a ta dziweczyna w dalszym ciągu nie daje nam spokoju. A to jeździ pod naszym domem, a to stoi gdzieś w oświetlonym miejscu żebym ją widziała, to znów pojawia sie w restauracji, w której mój mąż np. jest na kolacji z klientem, itd.Jestem zupełnie bezsilna na jej zachowanie, nie wiem jak na to wszystko reagować.
Jolu wracając do Ciebie, to jak Twój mąż chce to wszystko pogodzić niby sie kochają ale nie chcą rozbić Waszego małżeństwa? Musi wybrać albo kochanka, albo rodzina. Z drugiej strony Ty teraz musisz dać mężowi dużo miłości, musisz udowodnić mu, że jesteś bardzo wartościową kobietą, pokazać mu, że pomylił zauroczenie z prawdziwą miłością. Bądź cierpliwa, nie kłóć się, ja to forum znalazłam za późno, popełniłam wiele błędów. Skoro Ty już jesteś to pisz, tutaj jest bardzo dużo mądrych i doświadczonych przez życie ludzi. Czytaj i ucz si, wyciągaj wnioski. Módl się i zaufaj Bogu, u Niego wszystko jest możliwe. Uwierz mi zauroczenie Twojego męża minie, mój mąż dopiero chyba teraz tak naprawdę ma prawdziwe wyrzuty sumienia. Wczoraj płakał jak małe dziecko i mówił, gdzie ja w życiu zaszedłem, co ja Tobie zrobiłem itp.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
     
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 09:01   

Modlitwa pomaga.Czuje się lepiej.
Dzięki.
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 14:00   

Modlitwa przemienia tego, który się modli. Staje się cud.
Człowiek rodzi się na nowo.
http://www.duchprawdy.com/modlitwa_o_cud.htm
Pozdrawiam serdecznie!
 
     
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 17:33   

Tak to prawda, modlitwa daje mi duża siłę, jestem spokojniejsza, inaczej patrzę na swego męża, staram się go zrozumieć i uleczyć z tej choroby.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8