Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Anula1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-29, 19:49   

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie w modlitwie. Jestem silniejsza wiedząc, że gdzieś tam są takie kryształowe serca.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-01, 07:31   

proszę o modlitwe o wzajemne przebaczenie , o uzdrowienie naszego małżeństwa.
Tak bardzo proszę - módlcie się ze mną i ja sie modlę z Wami.
 
     
Zagubiona!
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-01, 10:36   

Witam i również proszę o modlitwę za moje małżeństwo gdyż chyba sama już nie daję rady walczyć o nie... :-(
 
     
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-01, 16:07   

dziekuje wszystkim za wsparcie ktore od was dostaje,prosze o modlitwe za mnie abym umiala jeszcze bardziej otworzyc swoje serce na Boga,i o nawrocenie mojego meza, ktory nie potrafi odnalesc drogi do Boga,otworz Panie jego serce by mogl dostrzec to co zwiazane z tylko z Toba
 
     
Joanna0112
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-01, 17:47   

Dziekuje za modlitwę , a szczególnie za życzenia z okazji naszej 2 rocznicy ślubu., którą przeżywam samotnie.
 
     
zuzia73
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-01, 20:03   

Witam , również proszę o modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa i łaskę nawrócenia mojego męża.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-03, 10:51   

W tym tygodniu modlimy się za Alę z naszej wspólnoty, załozycielke naszych wspólnot 12-krokowych (nie ma jej na forum, ale prosila o modlitwę)

Cytat:
Małgosiu proszę o modlitwę za mojego męża , aby zrozumiał że ja szukam Boga i Jego ścieżek . Aby wciaż nie walczył ze mna. Jego walka o mój rozwój duchowy odbiera mi siły i zdrowie. Proszę o modlitwe o jego nawrócenie i poznanie drogi do Pana Boga. Proszę również, aby Pan dał mu łaskę pracy, ponieważ jest w trakcie jej utraty.


za sofię


sofia napisał/a:
Bardzo proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki .

Prosze Was kochani o modlitwe o uzdrowienie mojego męża z nałogu alkoholowego , o przemiane Jego serca , Łaskę Wiary , Światło Ducha Sw i Boże prowadzenie .
O błogosławieństwo dla naszego syna ,Dary Ducha Sw .
Niech Sw Wola Boża wypełnia się w naszym małżeństwie , w naszej rodzinie ,
bo Ty Jezu wiesz , co jest dla nas najlepsze ,

DZIĘKUJE WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA , CHODZBY TYLKO ZA WESTCHNIENIE
W TEJ INTENCJI ;-)


Następna w kolejce jest Zosia, której nie ma już wśrod nas...
Za Zosię "Wieczny odpoczynek..."

I jeszcze modlimy sie za hankęolej

Cytat:
Proszę o dopisanie mojej rodziny na koniec kolejki.
Boże proszę o pojednanie, przebaczenie, nadzieję, wspieraj mnie, prowadź, umacniaj.


I wklejam aktualną kolejke, która zrobiła sie ogromniasta!!!
To źle, że tyle dramatów, ale tez dobrze,że tutaj sie spotykamy, możemy porozmawiać i pomodlić się nawzajem w swoich intencjach.
A pan Bog powoli bedzie przemieniał nasze serca :-)

dk2008
Monika36
heenia
monika i martin
Mirakulum
żona Artura
Halszka
Chmurka
trojka
mimoza
Paloma
żona i mama
Danka 9
Dorota2
Maka
słodkimotylek19
agnieszka-min
KAZIA
ania...
ak70
agnieszka-min
midziulka
samotna
12marzena
anka-k8
Bbeata
kangoo
cierpliwy
weronika
Agnieszka
Robika
żona Artura
agni7
Joanna0112
Zagubiona!
zuzia73
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-03, 11:51   

Popłakałam się jak przeczytałam liste osób - serce pęka. Płacze
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-03, 17:24   

Midziulka, i tak samo Panu Jezusowi Serce pęka, jak Go ludzie odrzucają.
Dlatego tak ważne jest odrodzenie w SERCU PANA JEZUSA.
Tego życzę wszystkim, którzy Boga szukają, aby odnaleźli SERCE JEZUSA I SERCE JEGO MATKI. W NICH UZDROWIENIE. W TYCH DWÓCH SERCACH MIŁOŚCI.
Pozdrawiam Midziulka.
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-03, 19:00   

Dziękuję Wam za modlitwę w mojej intencji. Pewnie w dużej mierze dzięki Waszej modlitwie odważyłam się puścić znak dymny do męża w jego imieniny. Mam nadzieję, że ten znak poniósł również moją intencję.... :-)
Poproszę o dopisanie mnie na koniec kolejki, intencja nieustająco niezmienna - o uzdrowienie duchowe mego Męża, o siłę i odwagę dla nas obojga, i o nasze pojednanie.
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-09, 22:00   

Witajcie,
dziękuję za modlitwę, którą ofiarowaliście mojemu małżeństwu w październiku. Przepraszam,że dopiero teraz, ale wypadłam z forum i netu z powodu awarii kompa,a potem słabości ciała.
Jestem Wam wszystkim wdzięczna i proszę o wpisanie na koniec kolejki. Z intencją:
" Proszę Cię Boże o uregulowanie moich relacji małżeńskich i rodzinnych według woli Twojej."

Z góry dziękuję
Z Panem Bogiem
 
     
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 08:03   

Dziękuję za modlitwę w mojej intencji. przegapiłem mój tydzień, a dzisiaj sprawdziłem kiedy był. Rozpoczął się 19 listopada w dniu ostatniej sprawy w sądzie...
Proszę o dopisanie mnie do kolejki prosząc o Światło Ducha Św. dla naszej rodziny.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 15:24   

Dzisiaj zaczyna się tydzień dk2008

dk2008 napisał/a:

Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki .

Proszę o modlitwe za moją żone Beatę aby dobry Bóg pomógł jej powrócić do naszego małżeństwa. O odnowienie miłosci w naszym zwiazku i o wzajemne przebaczenie

z Panem Bogiem


Moniki36

Cytat:
"Panie Boże Ukochany i Matko Ukochana, jakże jestem Wam wdzięczna za pomoc w wyjściu z kryzysu. Błagam Was o dalsze prowadzenie Nas i mojej rodziny, o utrzymanie obecnej - zdrowej i spokojnej atmosfery w rodzinie , aż do końca naszych chwil. Oby zdrowie, zgoda, miłość i dobro na zawsze już - zagościły w naszym domu."


i heeni
Cytat:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa proszę o dopisanie mnie do kolejki. Dzisiaj dopiero znalazłam tę stronę .Za pośrednictwem św. Judy Tadeusza proszę Cię Panie Jezu zamieszkaj na powrót w naszym domu


Kochane, wiedzcie, że pamietamy o Waszych intencjach w tym tygodniu :-)
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 18:26   

prosze o dopisanie mnie w kolejce
proszę o modlitwę MÓJ BOŻE PROSZĘ CIEBIE PRZYTUL MNIE Z MOIM MĘŻEM DO SIEBIE POPRZEZ NASZE DO SIEBIE PRZYTULENIE SIE.
 
     
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 20:44   

P[rosze o modlitwe za moje małżeństwo ,może będe ta szczęśliwa jak EL ,że napisze kiedys ,że jestem po kryzysie.Śiwęty Józefie ratuj nas ,Archaniele Gabrielu mój patronie prowadź mnie ślepca Twoją drogą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10