Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 08:44   

Potwierdzam, co co mówi kasia1. Ja też znam je obie, i obie to niespotykanie spokojne człowieki :mrgreen:
Midziulka - Ty nie pękaj, Ty wsiadaj w autko i śmigaj do Krakowa :-D
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 09:30   

Midziulka, a dlaczego właściwie Ty chcesz sama jechać?
Przecież Agnicha miała dla Ciebie zarezerwowane miejsce w aucie...
Mówisz, że Ci smuto, a wybierasz się w samotną podróż...
Jedź z ludźmi :-)
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 09:39   

U mnie grypa na całego, wiec tylko pozdrawiam Kraków:) zielona z zazdrości ale takiej serdecznej :)
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 09:44   

Danusiu , bardzo , bardzo żałuję , że Cię nie będzie , ale co się odwlecze to nie uciecze , wierzę , że spotkamy się niebawem .

Wszystkie nieobecne osoby zapewniamy o modlitwie .

Jeżeli macie szczególne intencje to proszę wpisujcie tutaj , odczytamy na Mszy Świętej .
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 09:56   

rozmawialam Z Joasia z Opola, chcialaby jechac....ale nie ma komunikacji dobrej, czy bedzie ktos jechał przez Opole???

(pisze w jej imieniu, bo ona zapracowana a ja lezę odłogiem ;)
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 10:43   

tutaj Poznań, tak w ostatniej chwili zdecydowałam się - będę w Łagiewnikach, może ktoś jeszcze z Poznania się wybierze?
 
     
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 14:37   

Kochana Asiu mamy jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie. Skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 15:03   

przekaze Asi, na pewno sie ucieszy :)

[ Dodano: 2009-11-13, 15:10 ]
Agnieszko, dziękuję :)
Ja tez żałuję bo bardzo jestem ciekawa Was wszystkich no i wspólna modlitwa i bycie to jest to co lubię :)
Dziękuje Panu Bogu za wszystkie przemiany i za to, ze jesteś między nami, Proszę o dalsze łaski dla naszego małżeństwa, o zdrowie dla naszych rodzin
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 16:32   

Midziulka mam nadzieje że to czytasz . odezwij się.
Ostatnio zmieniony przez Mirakulum 2009-11-15, 00:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 16:52   

Kochani, to przełomowe wydarzenia i..żałuję, że nie będzie mnie z Wami :-(
Agnieszka, dziękuję za zapewnienie o modlitwie. Moje intencje: o Boże błogosławieństwo dla naszej Rodziny.
Moja córa ma urodziny i w weekend świętujemy.
Świętować będę razem z Wami tu z Warszawy :-D . Proszę podziękujcie Świętej siostrze Faustynie za opiekę, jaką mnie otacza ;-)
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 17:22   

Z tego co widzę to będę chyba jedynym facetem na tym spotkaniu, ale mogę się mylić, czy faceci nie cierpią, Panowie, więcej wiary w Boga.
Ostatnio zmieniony przez Marekm 2009-11-15, 01:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-14, 10:58   

cierpią, ale niestety mnie nie będzie.

Proszę pomódlcie się w tym szczególnym miejscu w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa.
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-14, 12:58   

Chris, na pewno to zrobię, modlę się za wszystkich cierpiących, aby Bóg Wszechmogący napełnił ich serca wiarą i siłą.
Pozdrawiam
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-14, 20:26   

A nasi Przyjaciele z Ojcem Jerzym teraz świętują jeszcze spotkanie w Łagiewnikach. Założę się, że pamiętają o nas , zanosząc modlitwy przez Sw. Faustynę do Jezusa Miłosiernego . Czuję radoość rozlewającą się w ich sercach !
Chwała Panu, że doszło do tego spotkania i współnej modlitwy w takim ważnym dla nas wszystkich miejscu !! Ach...Pan Bóg wie co robi i gdzie nas prowadzi !!
Bawcie się dobrze Przyjaciele a Jezus niech ogarnia Was , a przez Was i nas swoją MIŁOŚCIĄ i ta MIŁOŚĆ niech rozlewa sie na nasze rodziny !!
Dziękuję Agnieszko !! EL.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-15, 00:45   

EL
Wszyscy dziękujemy , za modlitwę i zapewniamy o modlitwie za was i wszystkie trudne małżeństwa . Polecamy nas wszystkich i nasze rodziny pod opiekę Miłosierdzia Bożego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8