Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-10, 15:06   

postaram się też dojechać,a jeśli by mi się nie udało wspomijcie moje małżeństwo w modlitwie.
jkedzie ktoś z południa?
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-10, 18:25   

Chris zapraszamy serdecznie :-)

Proszę jeszcze wszystkie przyjezdne osoby o przybliżona datę wyjazdu z Krakowa - w niedzielę . Kto zostaje na śniadanie , kto planuje spacerek i obiad w Rynku ? Ekipa Trójmiasto wyjeżdza skoro świt ? A reszta ?
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-10, 19:30   

Ekipa podlasko-warszawsko-kielecka wyjeżdża, może nie skoro świt, ale zaraz po śniadaniu.... :-(
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-10, 20:26   

UUUUU , to niefajnie , chyba będziemy rekolekcje robic częsciej , bo mało tego czasu na wszystko....
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-10, 21:39   

W sumie na pewno ten burzliwy odzew "na Kraków" wziął się z czegoś niesamowitego, co działo się w Rychwałdzie ;-) Ja właśnie w Rychwałdzie nie mogłam być, ale po relacjach tych, którzy byli, chciałam choć coś zbliżonego przeżyć :-) Więc rekolekcje częściej, tak - JESTEM ZA! Ale przecież powstają nowe Ogniska, to też i ważne, i potrzebne, i blisko naszych miejsc zamieszkania. :-D Chwała Panu za to!
 
     
ania1977
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-11, 10:40   

Dzisiaj o godz. 18 w Wieliczce " Parafia św. Franciszka z Asyżu" jest Msza Św. o uzdrowienie i uwolnienie. :-)
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-11, 10:46   

popieram pomysł częstszych rekolekcji . Rychwałd zostanie na zawsze w moim sercu , i Wy wszyscy , których tam poznałam. Pozostaje w modlitwie za nas i naszych bliskich.
 
     
robika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-11, 11:41   

ja również popieram,to co Mirakulum nasza kochana!RYCHWAŁD CUDOWNY!

teraz nie będę w Łagiewnikach,ale bardzo, bardzo Was proszę -pomódlcie sie za mojego męza i za nas

akurat 14 listopada mój mąż ma URODZINY!

pomódlcie się w jego intencji....bardzo proszę

będę z Wami sercem i modlitwą...a fizycznie robię imprezkę urodzinową małżonkowi-o 17!
ze wspaniałymi przyjaciółmi,których Pan Bóg postawił na naszej drodze nie tak dawno,bo rok temu!(małżeństwo z 2 dzieci niepełnosprawnych,u których też wkradł sie szatan i zdrada wiele lat temu,a teraz jest wszystko dobrze mimo wszystko od wielu lat)
całuję WAS!
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-11, 12:11   

Hej. Witam.
Bardzo mi się podoba takie spontaniczne spotkanie. Stało się coś, o czym marzyłam odkąd jestem we Wspólnocie i teraz zazdroszczę Wam :) I życzę owocnych rekolekcji i dobrych wspomnień.
Proszę o modlitwę również i za mnie.
Hej Hej.
Z Panem Bogiem.
Elżbieta
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-11, 12:16   

Elżbieto, takich ognisk, jakie właśnie tworzy sie w Krakowie, jest juz w Polsce wiele ! Warszawa, Poznań, Żory, Zielona Góra, Bonn, Opole, Wrocław....a teraz dojdzie Kraków, Trójmiasto niedługo i Gorzów Wielkopolski. To wielka radość !! Pozdro!! Fajnie, że jesteś !! EL.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 21:40   

Tak bardzo potrzebuje Was a jednocześnie najchętniej siedziałabym zamknięta w domu. Za tydzień mam urodziny. Od dwóch lat nikt na kawie u mnie nie był. Tak bardzo jestem z Wami i tak bardzo chce być w Krakowie. Smutno mi...
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 22:56   

Midziulka , do zobaczenia w Krakowie
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 23:03   

Midziulka , żadne siedzenie samej w domu !!! Widzimy się w Krakowie :->
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 08:07   

Midziulka... przyjedź... ja tez się zebrałam w sobie, choc mam stracha. Ty przynajmniej znasz ludzi... wirtual to jednak nie to samo co real, ech!!
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 08:36   

ak70 napisał/a:
ja tez się zebrałam w sobie, choc mam stracha

jakiego stracha?
Przecież Nirwana i ja to niespotykanie spokojne istoty... znam obie, wiem co mówię :lol:
W Krakowie tez spotkasze same Anioły :-D
Ty się nie bój, Ty się ciesz :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8