Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
GregS
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-06, 17:42   

coraz większe chęci "wykluwają" się na zachodzie Polski, jednakże jedynie na sobotę :-(
można tak na krótko?
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 18:54   

Pewnie , że mozna . Mozna na ile się chce :-> To jest dopiero wolność :->
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 21:25   

Agnieszko, niestety gps-a nie posiadawszy... Samochód pełen sycharków, czyli ja, kasia1, ak70 plus ew. jej dzieci :-D Ponieważ będę rano w sobotę z Podlasia jechać, zahaczywszy po drodze o Warszawę, to z wyliczeń mi wynika, że tak na styk z czasem mamy. Nie chciałabym po Krakowie zbłądzić, ale jeśli wytłumaczysz szczegółowo, jak jechać, to może poradzimy :-D
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 22:11   

Nirwana,
poprowadzę Cię przez Kraków do Łagiewnik. Umówmy się telefonicznie, nr podaję na priva.
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 06:39   

Dziękuję, teresko :-D
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 09:36   

zaczynam się zastanawiać czy do Was nie dołączyć, Agnieszko, do kiedy trzeba dać znać?
Przyjechalabym prosto po sobotnich zajeciach na Mszę na 17 a w niedzielę bym raniutko wrociła by być na 10.30 na studiach.
Karkołomny plan ale ja lubię takie :)
Mam do was 3 godziny pociągiem z Wawy, więc niedaleko.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 14:17   

Danusiu :-) Pewnie , że przyjeżdzaj to rzut beretem ! Dobrze by było do wtorku sie zdeklarowac bo musimy z Terenią zakupy zrobić . Spontany są najfajniejsze , ja tak właśnie spontanicznie pojechałam do Tychów .i ...spotkałam parę sycharków :-)

Czekamy na Ciebie !!
 
     
ania1977
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 16:45   

A jak się mieszka w okolicy Krakowa to nie trzeba się specjalnie zgłaszać tylko można po prostu przyjść na Mszę prawda ? Bo ja noclegu ani wyżywienia nie potrzebuję.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 19:15   

Aniu Msza jest otwarta dla WSZYSTKICH , dla tych w kryzysie , ale i tych , którzy mają w sercu modlitwę za małżeństwa . Więc jeżeli ktos nie będzie korzystał z noclegu nie ma potrzeby zapisywania się .

PO ZAKOŃCZENIU MSZY SPOTYKAMY SIĘ PRZED KAPLICĄ SKĄD UDAMY SIĘ NA SPOTKANIE WSPÓLNOTOWE , KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ NA TERENIE SANKTUARIUM.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 19:18   

DOBRZE BY BYŁO , GDYBY OSOBY Z SYCHAR , Z NASZEGO FORUM , MAŁŻONKOWIE W KRYZYSIE ZAJĘLI MIEJSCA Z PRZODU kOŚCIOŁA , PODKREŚLAJĄC TEŻ W TEN SPOSÓB NASZĄ JEDNOŚĆ .
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-09, 13:23   

danka9
ja jestem z okolic wawy i tez się wybieram.

Nirwana
z podlasi na w- wę nadłożysz drogi, czy masz tam kogos zabrać?
napisz na priwa skąd dokładnie będziesz jechała to zajedx do mnie, zrobimy korowód. wyjedziemy razem. Albo niech dojada do mnie ci co z toba maja się zabrać. Blizsze szczególy na priwa co i gdzie ?
Pa kochani - na tą chwile moim światełkiem by życ jesteście Wy

[ Dodano: 2009-11-09, 13:25 ]
Tereska :)
poprowadzisz dwa samochody :)
 
     
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-09, 15:57   

Danka 9

Jak dojedziesz do Dworca Głównego to możesz dalej pojechać pociągiem do Łagiewnik, stacja jest przy samym Sanktuarium.
Oto potrzebne dane:
O 16:20 jest odjazd pociągu, który przyjeżdża do Łagiewnik o 16:51. Pociąg będzie stał na peronie 2, tor 3 cena biletu 3 zł.,myślę, że możesz kupić bilet razem z biletem na ekspres.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-09, 17:53   

Baardzo dziękuję :) póki co wyjazd pod znakiem zapytania, wrociło przeziębiebienie i nie wiem czy minie do końca tygodnia...wyglada poważnie, muszę wyleżeć kiedy sie da :-)
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-09, 20:20   

ekipa trójmiasto wyrusza miedzy 23 i 24 w piątkową noc 3 osoby
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-10, 14:30   

ja będę - proszę o rezerwacje miejsca :)
tylko jeszcze niewiem czy z agnichą czy pojade skoro swit w pościg za Mirakulum i gdybym miała jechać sama nie ukrywam że miałabym wolne miejsce :))

[ Dodano: 2009-11-10, 14:45 ]
Teresko gdybym jechala sama to poprowadzisz i mnie ?- jestem kierowca z bombowca :)
Plany wyjazdu - w pogoni za Mirakulim :) czyli skoro świt by w Krakowie być w sobotę rano ( no powiedzmy w miare rano )
Buziaki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8