Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Błagam
Autor Wiadomość
andziol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 12:33   Błagam

--------------------------------------------------------------------------------

wiem ze ludzie maja wieksze problemy ale naprawde runal moj swiat.i naprawde w was moja jedyna nadzieja.Narzeczony zostawil mnie bez powodu po 4 latach.bylam dla niego dobra.jego dobro stawialam nad swoim,zrobilabym dla niego wszystko.byl ze mna gdy umarl moj ojciec wspieral..nie umiem bez niego zyc.
BLAGAM POMODLCIE SIE BY WROCIL I ZROZUMIAL SWOJ BLAD.BLAGAM BO ZACZYNAM MYSLEC ZE POWINNAM UMRZEC
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 14:07   

Dla każdego , jego problem , jest najważniejszy na świecie.
I nie ma co mierzyć wagi ludzkich dramatów. Rozumiem , że dla Ciebie to jakby koniec świata
przeczytałam 4 twoje posty , tkwisz w żalu , to zrozumiałe , ale jak blisko jesteś Boga, gdy piszesz?
andziol napisał/a:
ZACZYNAM MYŚLEC ZE POWINNAM UMRZEĆ


ten okres żałoby , można przeżyć w bezsensownym użalaniu się nad sobą , albo konstruktywnie.

Zadaj sobie podstawowe pytanie.
CO JEST NAJWIĘKSZYM PRAGNIENIEM TWEGO SERCA ?
może to być trudne na początek , podpowiedz , która mi osobiście otworzyła oczy.

http://nearlyangel.wrzuta...s._pawlukiewicz

Co jest twoim 100% , co byłoby twoim 100% gdybyś nigdy go nie poznała ?
to jest pytanie szersze, niż to o jaka intencje modlitewna nas prosisz.

Ja się tu nauczyłam UFAĆ JEZUSOWI . To rozstanie , ma jakiś cel , nic nie dzieje się bez powodu . Ja , ani TY nie znamy planów Bożych , może będziecie razem , a może nie .

WIEM jedno PAN przeprowadza CIEBIE, mnie , nas wszystkich przez różne doświadczenia często pełne łez i rozpaczy , wyprowadza nas na pustynie , dopuszcza utratę czegoś cennego , byśmy wrócili do Najgłębszego pragnienia naszego serca , bo gdzieś je po drodze zagubiliśmy.
to co miałaś było nie dość . COŚ temu brakowało

MOŻE przesłuchaj kazania ks. Pawlukiewicza , dla narzeczonych. Czy to było narzeczeństwo w "bożym wydaniu", co z czystością przedmałżeńska , NA wiele pytań musisz sobie odpowiedzieć.
http://w210.wrzuta.pl/aud...otr_pwlukiewicz
Czytaj , szukaj ąz znajdziesz odpowiedz.

Chodzi o to , byśmy żyli naprawdę , nie mieli " fałszywych kochanków" (np. narzeczony - bożek - tak to trochę odczytuje z twoich postów , lub pieniądze , uroda , podziw ludzi , seks , itp)
MODLĘ się dla Ciebie , o łaskę Ducha św. byś mogła dotrzeć do swojego Pragnienia Serca . W tym Pragnieniu jest Odpowiedz ŻYCIA
Z BOGIEM , UFAJ PANU ON MA DLA CIEBIE NAJLEPSZY PLAN.
do roboty.

[ Dodano: 2009-11-03, 14:11 ]
i dwie lektury
J, ELDREDGE "DZIKIE SERCE" "URZEKAJĄCA"
może to rozjaśni obraz całości
 
     
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 17:48   

Jeżeli zostawił po czterech latach i to bez powodu z Twojej strony, to chce może nabrać dystansu, może odpocząć na chwilę.
Z tego co wnioskuję z Twego wpisu jesteś w nim bardzo zakochana, może go to przytłaczało.

Jedyne co mogę doradzić na tym etapie to usuń się na chwilę z jego życia.

Telefonami sms-ami nic nie wskurasz nie chcesz przecież by był z Tobą na siłę i po kilku latach po ślubie odszedł.

Wiem, że to brutalne w takiej chwili napisać coś takiego, ale tak to widzę.

Na dzień dzisiejszy ani prośbą, ani groźbą nie przywołasz go do siebie naprawdę, możesz jedynie wywołać u niego poczucie winy, a to zaledwie namiastka prawda?

Na razie musisz się uzbroić w cierpliwość i przeczekać.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 21:56   

pytamy dlaczego , oto odpowiedz

http://www.youtube.com/watch?v=5ilqyyg5Wsg
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9