Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KRAKÓW
Autor Wiadomość
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 23:23   

Agnicha!
Postaram się być bardziej Marią niż Martą.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 12:29   

ja jade pamiętajcie o mnie. Na pewniaka tylko doliczcie mnie do jakiejś ekipy ha ha agnicha i mirakulum wyjedźmy wszyscy razem.
Tereska szykuj - ja lubie jeść ha ha żarcik bo bardzo się ciesze że jesteście, że ja jestem z Wami :-)

Chce się śmiać, chce do ludzi, chce w tym moim zamknięciu i dzikości wypełnionej płaczem chce być z Wami. Przytulcie mnie taką jaka jestem.

Jade do Krakowa i Gorzów też nas zobaczy :-)

[ Dodano: 2009-11-03, 13:01 ]
Agnieszko to ja już niewiem w jakiej jestem ekipie ? czy warszawa ? czy trójmiasto? Szampon z odzywka ha ha dwa w jednym :-)
JADE
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 13:25   

Midziulka , czekamy :-> :-> :-> przytulam mocno .
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 13:26   

Midziulko geograficznie to chyba w ekipie Trójmiasto , a jak by Cię tam nie chcieli to w ekipie Kraków :-D , ale Ty chyba jedziesz z Mirką , myślę , że musisz 10 godzin ewangelizacji gratis :-> Tylko się nie wyeksploatujcie za bardzo po drodze bo potrzebujemy Was tutaj naładowanych Bożą energią :->
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 20:22   

Jutro tj 4 listopada w Kościele przy ul. Reformackiej 4 o godz. 17 .30 Msza św z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie .

http://www.se.neteasy.pl/...ntpage&Itemid=1
 
     
Niezapominajka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 20:34   

Hej dziewczyny :)
Dawno nie bylam na forum i dopiero dzis odkrylam wiadomosc o Sycharze w Krakowie!!
Bardzo , bardzo sie ciesze .
Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia :)
 
     
pullo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 09:32   

Hej :)

Ja też postaram się pojawić :) i cieszę się ,że będzie tyle kobiet.

Do zobaczenia w Krakowie.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 10:02   

Panów też nam potrzeba , mam nadzieje , że będzie Was trochę :->

Mam w planach w przyszłości również pracę w grupkach kobiecych i męskich , wogóle mam duzo planów , do zobaczenia Kochani :->
 
     
Ela1969
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 13:03   

Kochani!!!
Własnie dzisiaj dowiedziałam sie od ak70 o Mszy św. w Krakowie 14 listopada. Czy mogę dowiedzieć się coś więcej na temat szczegółów, tzn czy trzeba się zapisywać, jeśli tak to gdzie/ Jestem z Warszawy. Czy jest jeszce wogóle możliwość zgłoszenia, czy nie jest za późno? Czy nocleg można zapewnić tam, czy we własnym zakresie (bo mam taka możliwośc).Prosze Was o jakieś informacje, będę wdzięczna.
Pozdrawiam Ela.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 14:00   

Witaj :-)

Nie trzeba się zapisywać , nocleg masz zapewniony . spotykamy się w Lagiewnikach o godz 16.30 . O 17 tej zaczyna się Msza , pózniej będzie ok 2- godzinne spotkanie . Następnie planowane jest uczestnictwo w modlitwie różańcowej za Rodziny . Ok godz 21- tej udajemy się do parafii , gdzie jest przygotowana kolacja , nocleg , i inne atrakcje . Nocleg jest darmowy , dzięeki uprzejmości i gościnności proboszcza tamtejszej parafii , ale myslę , że przygotujemy puszke na ofiarę , żeby pobłogosłąwić finansowo tamto miejsce.

W niedzielę rano sniadanie na miejscu - a pozniej udamy się na Mszę ,pewnie do któegoś z Kościołów w Sródmieściu - obiad zjemy w Rynku .

Jeżeli ktoś jeszcze chce przyjechac to prosze o informacje , ponieważ jest to bardzo istotne przy zaplanowaniu posiłków.

Koszt posiłków będzie niewielki - ponieważ będziemy go przygotowywać z Terenią same , rozliczenie na miejscu .

Jeżeli ktoś chciałby przyjechac wczesniej to prosze o kontakt ze mną , wtedy będziemy się umawiac inaczej .
 
     
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 14:26   

Agnieszko, ja też się wybieram - zmobilizowana przez kasię1 - tylko jeszcze nie wiem czy sama czy z dziećmi (będę chciała solo, jeśli da radę). Myślę, że dam znać najpóźniej do wtorku (choc z tego co przesłała mi tereska na priva to byłoby fajne miejsce dla mojego 6-latka).
Aha i odebranie mnie z dworca nie będzie konieczne, bo nasze świetne koleżanki zabiorą mnie z domku :-D

Pozdrawiam wszystkich i juz nie moge sie doczekać... a potrzebne mi bardzo takie "doładowanie akumulatorów"...
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 14:50   

Melduję, że będę w Krakowie :-D samochodem pełnym sycharków. Tylko czy mogę mieć prośbę? ... O wyjechanie jakiegoś zmotoryzowanego krakusa/krakuski na rogatki Krakowa od strony Warszawy, aby mnie popilotować do wrót Sanktuarium.... Nie lubię bowiem jazdy po dużym obcym mieście, a jeszcze po ciemku.... byśmy chciały się nie spóźnić na Mszę! Proszę :-)
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 15:21   

Tak dziewczyny kusicie....., że ech....
i ja nabieram ochoty...., do końca nie wiem jednak czy sie uda....
No i szkoda, że nikt z okolic się nie wybiera.....bo i podróż byłaby milsza....
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 17:35   

Samotna , zapraszamy serdecznie , a swoja droga cos silne ognisko Żory wymięka ;-)

Nirwanna , dam znac co z tym popilotowaniem , a masz gps ? Kraków jest dośc dobrze oznakowany .
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-06, 17:36   

Nirwanna , samiochód pełen sycharków ? czyli ile was będzie ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9