Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę o uratowanie związku
Autor Wiadomość
Marekm
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-10-23, 22:16   Prośba o modlitwę o uratowanie związku

Jestem tu nowy, szukając pomocy u Boga znalazłem ten portal.
Proszę was o modlitwę w intencji powrotu mojej kochanej Alicji, którą bardzo kocham, a odkryłem że mnie zdradziła i w "nagrodę" że to odkryłem wyrzuciła mnie z domu, a rodzina mojej ukochanej uważa mnie za najgorszego bo zadzwoniłem do człowieka, z którym mnie zdradziła i chciałem ratować nasz związek.
Mamy dwóch synów 8 i 5 lat niestety nie mamy ślubu, ale chciałbym to zmienić.
Ale na razie nie mam kontaktu z moją ukochaną bo nie chce mnie widzieć i utrudnia kontakty z dziećmi, które są jedynym pomostem między nami.
Co dzień modlę się do św. Rity i św. Judy, ale czasem brak mi wiary na powrót mojej ukochanej do mnie.
Wiem że zwątpienie oznacza utratę wiary, ale czasem mnie to przerasta :-( .
Proszę was o modlitwę aby Bóg wszechmogący dał mi siłę, wiarę i cierpliwość wytrwania w dążeniu do połączenia się z Alicją i abyśmy razem mogli wychowywać nasze kochane dzieci.
Bóg zapłać za modlitwę
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 23:31   

Marek będę się za was modlić . trzymaj się mocno Jezusa i nie puszczaj cokolwiek by się działo.
zmieniaj siebie , czytaj i słuchaj ile wzezie , wszystkich nagrań , rekolekcji np
ks Pawlukiewicza.
1 pytanie > jakie jest największe pragnienie twojego serca?
to mała wskazówka
http://nearlyangel.wrzuta...s._pawlukiewicz
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-24, 07:29   

Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę, kazanie ks. Pawlukiewicza, otworzyło mi oczy na życie i jego postrzeganie, zastosuję się do rad, które są zawarte w tej konferencji.
Dziękuję Bogu za to że po przez twoją odpowiedz kieruje mnie drogą ku lepszemu widzeniu jutra.
Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać.
 
     
rogor
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-24, 07:51   

Większy jest problem, gdy rozpada się związek sakramentalny...Z drugiej strony sakrament daje wiele siły...Ale tylko tym co chcą z niej korzystać. Życzę Ci znalezienia woli bożej w Twoim życiu. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-10-24, 08:53 ]
Dzieci szkoda, bardzo. One najbardziej cierpią.
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-25, 22:13   

Dziś stał się cud, dostałem dzieci i widziałem moją ukochaną, była cudowna, wiem że spotyka się nadal z obcym mężczyzną, ale nie tracę nadziei, modle się dalej o jej powrót, bo wszystko jest dziełem Boga i jest dobre, on mnie prowadzi do sukcesu jakim jest moje połączenie z Alicją.
Dzięki ci Panie Boże że przywołałeś mnie do siebie i pokazałeś mi jak źle postępowałem.
Teraz jestem skałą i na tej skale buduję fundament naszego związku, cegiełka po cegiełce żeby go odbudować, wierzę że Bóg wszechmogący mi pomaga.
Bóg zapłać wszystkim, którzy się modlą w mojej intencji.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-25, 22:34   

Marek a pro po skały poczytaj o św.Piotrze , na górze strony link w kolorze niebieskim
SŁOWO BOŻE z dzisiejszej niedzieli .25 XI

następna lektura J . ELDREDGE " Dzikie serce" i " Urzekająca"
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-25, 22:51   

Bóg zapłać Ci za wsparcie i modlitwę, kolejna trafna porada, która pozwala mi wytrwać w wierze w dążeniu do celu, jakim jest połączenie się z moją Alicją, a konferencja ks. Pawlukiewicza to mistrzostwo świata, zamierzam pójść na msze odprawianą przez ks. Pawlukiewicza, aby dzięki niemu być bliżej Pana.

[ Dodano: 2009-10-25, 23:02 ]
Przeglądając fora znalazłem jeszcze to http://www.katolicki.net/...tym_zajmij.html też mi pomaga wytrwać w dążeniu do celu.
Bóg zapłać
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-26, 13:54   

Marek twoja podpowiedz mi pomogła wczoraj . dzieki
 
     
Marekm
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-26, 20:32   

Cieszę się :lol: że ja mogłem komuś pomóc.
Wszystkiego dobrego
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8