Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
uwielbiam Cię Jezu w sercu mojego męża
Autor Wiadomość
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-09, 12:27   

Ło Matko ! - EL - to po Twojemu....
Dzięki to jak miód na moje serce, chciałoby sie powiedziec tak mi mów - tak mi dobrze...,
ale to chyba pycha przemawia... :) ech...
wracam do rządka....
Pozdrawiam
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-10, 16:02   

Ło Matko - to Zuzy lub Oli 2.....ja to od Nich .

Dochana Samotna, wcale nie samotna....Ty ciepła, dobra, kochana Kobito....jak dobrze mi z Tobą ! Cmoooooook !! EL.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-10, 16:18   

Wiadomość dnia !
coś ruszyŁ :mrgreen: o w sprawie SYCHAR -PÓŁNOC
JESTEM PO WSTĘPNYCH ROZMOWACH Z PROBOSZCZEM .
PROSZĘ O MODLITWĘ W TEJ INTENCJI :lol: :mrgreen:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-10, 19:53   

Prosisz i masz ....wspieram modlitwą !! Cmoooooooook !! EL.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-10, 20:07   

OCH ELU !!!!
WAKACJE SYCHAR NAD MORZEM MOGĄ BYĆ REALNE
NADOLE NAD JEZIOREM ŻARNOWIECKIM - ŚRODEK PARAFIELNY , OD MAJA NOWIUTKI BUDYNEK NA OK. 50 OSÓB I DRUGI DOM - JESZCZE NIE WIEM ILE MIEJSC ,
I CO TY NA TO . :mrgreen: :lol:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-11, 18:12   

Mirakulum...jak tam pięknie !!! A kościół....bajka !!

Dla mnie z Sasina to raptem ok 20 km....ale z domu....to cała Polska - 630 km....nie na moje stare kości !! hahhahahaha
Zobaczymy, gdzie nas Pan Bóg zaprosi...tam pojedziemy !! Cmooooook !! EL.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-11, 18:31   

EL ...
BO PO CIEBIE PRZYJADĘ I NIE BĘDZIESZ MIAŁA WYJŚCIA :lol:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 07:03   

Mirakulum, wiem, że to zrobisz !! Cmoooooooooooook !!

Kiedyś byłam w takim stanie, jak Ty teraz.....patrzę na Ciebie z zazdrością ...bo to mija i Bóg stawia nas w końcu na ziemi . Ale cieszę się tak bardzo, jak Cie widzę...Twój stan, Twoją radość, Twoje wrzosowe fiolety, Twoje tańce z szalem, Twój śmiech i radość ! Niech to trwa !! Bo tylko radość w Jezusie , która jest objawem Wielkiej Miłości , przenosi góry !! I tego Ci życzę z całego serca !!!

A do spotkania.....no pewnie, że sie spotkamy i będzie znowu cudownie !!!! Cmooooooooook !!! EL.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 07:46   

Dziewczyny , przenosimy dyskusję , zostawmy to miejsce dla Robiki :-D
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 12:55   

Agnieszka , po robike też przyjadę , ale ona się nie zdziwi. A ty

zapraszam na mój wątek "szukajcie a znajdziecie"

kocham Was i modlę się za wszystkich

[ Dodano: 2009-10-12, 21:49 ]
http://ziarenko.sprinter....s._anna_balchan

robiko zobacz co znalazłam i posłuchaj
 
     
Kari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-13, 10:45   

Robiko! Bardzo sie cieszę, że u Was lepiej! Oby Bóg pomógł Wam odbudować małżeństwo i uleczyć wszystkie zranienia Wasze i dziecka. Pozdrawiam serdecznie!
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-16, 22:41   

Robiko czytaj jaka perełke znalazłam :


"To miejsce w nas, w którym zostaliśmy zranieni przez miłość do drugiego człowieka, oraz przez wielką tęsknotę za nim, otwarte jest na Boga. W tym miejscu zdolni jesteśmy do przyjęcia tej miłości, pogodzenia się z bólem tęsknoty, a tym samym spotkania się z Bogiem i ofiarowania Mu jednego i drugiego.
Dzięki miłości do człowieka, która z jednej strony jest radością, lecz z drugiej wielkim cierpieniem – odkrywam, że żyję – ponieważ potrafię kochać i tęsknić i marzyć. Warto przełożyć to wszystko na Osobę Jezusa Chrystusa, ucząc się miłości do Niego."

WŁAŚNIE TO NAM SIĘ PRZYTRAFIŁO, CZEGO GORĄCO INNYM ŻYCZĘ I MODLĘ SIĘ O TO DLA NAS WSZYSTKICH . PANIE NIECH TO SIĘ STAJE CODZIENNIE I OD NOWA. AMEN

przypomniały mi się słowa pielgrzymkowej pieśni:

" tak jak Maryja i Józef wypełniaj wole Boga i zanieś tam swój uśmiech i serce gdzie często płyną łzy"

[ Dodano: 2009-10-16, 23:48 ]
A tu odpowiedz na pytanie, które wielokrotnie pada na tym forum
" dlaczego?????

"Czasem Bóg nie widzi innej możliwości doprowadzenia człowieka do odczucia własnej słabości, jak tylko sprowadzenie na niego grzechu.
Jeden z pustelników tak mówił: „Jeśli Bóg nie ma już żadnego innego wybiegu, to dopuszcza grzech. Dopuszcza on grzech, aby wprowadzić człowieka w jego najgłębszą słabość”.
Odczuwanie łaski Bożej ogarnia nas w konfrontacji z własną słabością. Rozczarowanie, złość, grzech, uczucia czy pragnienia, z którymi sobie nie możemy poradzić, doprowadzą nas w końcu do Boga.
Niepowodzenia mogą człowieka prowadzić do miłości Boga. Życie pełne sukcesów, jest największym wrogiem przemiany. Przez klęski, niepowodzenia słabości, Bóg nas otwiera, tworzy, uczy miłości.
PRZEDZIWNE , ALE JAKIE PRAWDZIWE

[ Dodano: 2009-10-19, 04:33 ]
ROBIKO TE PEREŁKI ZNALEZIONE KILKA DNI TEMU , SĄ MI TERAZ JESZCZE BLIŻSZE I JAŚNIEJSZE NIŻ WTEDY GDY JE TU UMIESZCZAŁAM
 
     
robika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 13:01   

dziękuję Wam KOCHANI wszystkim na wpisy ,,u mnie":)

nie mam ciągle czasu,zeby tu ,,posiedzieć"dłużej.....i napisać coś więcej....jestem z Wami sercem i myślami cały czas....

i dalej proszę o wsparcie i modlitwy za mnie...bym trwała w tym ,,niebie",jakie mnie spotkało pomimo wszystkiego....

bym nie poddawała się i nie dawała sie szatanowi,który cały czas przypomina o swoim istnieniu i ,,mnie"zwyczajnie próbuje...............

całuski dla Was!

do zobaczenia na Pomorzu na rekolekcjach wiosennych ,które tu mam nadzieje sie odbędą...:)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 13:23   

Robiko...nie martw sie o nas..i nie trać na nas czasu....Twój czas teraz dla rodziny, męża...WQreszcie ten czas macie tylko9d la siebie !! Przytulam najmocniej i zyczę Wam szczęścia ! Nie zapominaj o Bogu i modlitwie !! Tweraz masz za co dziękować !! Cmooooooooooook !! Do zobaczenia na rekolekcjach!! EL.
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 18:48   

Kto jedzie ze mną 14 listopada do Łagiewnik ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8