Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę za małżeństwo zagrożone rozwodem
Autor Wiadomość
hankaolej
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 12:51   Prośba o modlitwę za małżeństwo zagrożone rozwodem

Jestem z Wami dopiero od 11 września, nie wiem czy mogę prosić o cokolwiek :?: ,
mąż upiera się nad rozwodem, sąd ustalił już datę pierwszej rozprawy na 21 października, proszę wszystkich o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, rodziny.
Ja sama modlę się codziennie odmawiając różaniec - 5 dziesiątek, mam takie szczęście, iż mieszkam w miejscowości gdzie pochowana jest św. Urszula. W czwartki o godz 19 odprawiana jest nowenna do Św. Urszuli z prośbami i podziękowaniami.Jeżeli ktokolwiek zgłosi swoją intencję, pomodlę się przed Św. Urszulą w jego intencji.To miejsce wielu cudów, prowadzą je siostry Urszulanki są bardzo kochane, księża którzy prowadzą nabożeństwa do każdego kazania przygotowują się wspaniale, Bóg ich prowadzi - czynią dużo dobra.
I ja grzesznica nie zostałam odrzucona, okazano mi dużo serca i wyrozumiałości.
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 16:06   

hankaolej,
Pomodlę się, aby w Twoim sercu zakwitła wiara i ufność w moc bożego miłosierdzia, które obejmuje Ciebie i Twoich bliskich.
Z Panem Bogiem
 
     
kamyk07
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 23:01   

Hankaolej nie martw się.Ja też dołączą swoją modlitwę w Twojej intencji.Pozdrawiam
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 07:06   

Haniu, właśnie przeczytałam twoją historię, niech Cię Pan Bóg prowadzi!
Nie jesteś tu sama, bedę pamiętać w modlitwie.
Jest u nas Zywy Rózaniec, zachęcam to modlitwy wspólnej, :)
Proszę też o modlitwę za moje małżeństwo, o rozpoznanie woli Bożej i uleczenie z ran z przeszłości.
 
     
Anula1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-15, 20:50   

Hankaolej! Ja też będę dzisiaj pamiętać w modlitwie o Tobie.
 
     
hankaolej
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-25, 07:17   

Dziękuję wam Wszystkim za modlitwę. Jesteście tacy kochani, a ja
miotam się i nie mogę zaznać spokoju, wyrzuty sumienia nie pozwalają mi
trzeźwo myśleć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9