Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia intencji modlitewnych
Autor Wiadomość
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-05, 17:19   

EL dziękuje i dopisuję.
Olu 2 z chęcią również dopiszę, ale napisz co... modlitwa, post, Msza Święta, czy coś innego ofiarujesz w tej intencji, ale tez sprecyzuj intencję, bo ten temat związany jest z kapłanami, czy to kapłani są przeciwko dostępowi kapłana do forum Sychar?
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-05, 17:47   

Przepraszam, rzeczywiście nie wpisałam, co ofiaruję w tej intencji. A więc ofiaruję codzienną Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-06, 08:39   

Dziękuję, dopisałam :-)
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-30, 07:04   

Cały miesiąc czerwiec codziennie ofiaruje modlitwę - podziękowanie za tych kapłanów którzy nam pomagają- nam małżonkom w trudnych, kryzysowych sytuacjach. Oby ich było jak nawięcej o owoce ich posługi kwitły jak najradośniej.

Kapłani którzy mi osobicie pomogli w "sycharowych" sprawach (mogę kogoś pominąć):

ks. Pałyga
o. Bogdan
ks. Kalisz
ks. Seweryn
ks. Knotz
ks. Wojciech
ks. Pawlas
ks. Gańczorz
ks. Romuald
ks. Basiuk
ks. Patas
ks. Czembor
ks. Kurzela
ks. Grabowski
o. jerzy
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-30, 09:27   

Marku dziękuję, że dołączyłeś do nas :-D
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-08, 23:30   

Dziesiątka różańca przez cały miesiac od wczoraj. Za nowe powołania.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-09, 13:22   

Elu dopisuję, dziekuję :-)
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-19, 06:35   

W Roku Kapłaństwa - od 19 czerwca 2009r. do 19 czerwca 2010r. - modlę się codziennie modlitwą:

Modlitwa za Kosciół i Kapłanów św. siostry Faustyny Kowalskiej (Dz.s.F. 1052) + koronkę do Miłosierdzia Bożego
O Jezu mój, proszę Cię za Kościół cały, udziel mu miłości i światła Ducha swego, daj moc słowom kapłańskim, aby serca zatwardziałe kruszyły się i wróciły do Ciebie, Panie. Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana – bo Ty wszystko możesz. Amen.

Pozostałe postanowienia odkładam na rok. :-)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-20, 17:46   

Elżbieto zmieniłam :-)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-21, 17:01   

środa, czwartek , piatek ( wyrzeczenie) - tylko to poproszę zmienić
Dziękuję Elik
Pozdrawiam :)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-21, 17:01   

środa, czwartek , piatek ( wyrzeczenie) - tylko to poproszę zmienić
Dziękuję Elik
Pozdrawiam :)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-21, 17:51   

Zmieniłam Mirelo
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 05:45   

Dziękuje ci Eliku za twoją inicjatywę i za twoje "nieustępliwe" wołanie o modlitwe za kapłanów rozpoczołem w czerwcu i tak już zostało codzienna modlitwa za kapłanów w lipcu, sierpniu, teraz we wrześniu deklaruje i aż do końca moich dni dziekuje ci Eliku, to jest teraz bardzo ważnym elementem mojego życia modlić sie za kapłanów, których potrzebujemy by żyć z Chrystusem.

Prszę o zmiane zapisu u mnie.
 
     
basia_priv
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 09:23   

W miesiącu wrześniu - będę się codzinnie modliła Koronką do Miłosierdzia Bożego za wszystkich kapłanów a szczególnie tych, którym sprawy małzonków sakramentalnych są ich troską i zaangażowaniem w niesieniu pomocy.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 18:42   

Basiu_priv dopisałam Twoje intencje - dziękuję

Marku cieszę się, że pamiętasz i jesteś :-) zmieniałam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9