Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
HOMEOPATIA
Autor Wiadomość
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-31, 17:56   

lena napisał/a:
Mirelko...nie napisałam nic nowego i uwierz...nie tylko ja sie z tym spotkałam.
Wiem,ze to powazna uwaga, jednak nikogo nie oskarżam i masz racje....moge sie pomodlić za owego ksiedza...tyle zrobie, nic więcej.
Rózni sa księża, rózni lekarze...człowiek człowiekowi nierówny...dlatego nie wolno nam wrzucac wszystkich do jednego wora.
Chyba mało podatna na sugestie jestem, a właściwie nie zadowalam się opinią jednego tylko człowieka.
Nie ufam wszystkim, ale wierzę w ludzi.
Rownież pozdrawiam


Dlatego Lenko oprócz modlitwy działanie...
Nie można jednak gorszyć przekazywaniem dalej, mówieniem o księżach...pisze o tym czytelnie i bardzo mądrze siostra Briege Mc Kena w książce "Cuda się zdarzają" w rozdziale "Ataki na kapłaństwo". Dlatego lepiej działać , zgłosić gdzie trzeba jak wcześniej wspomniałam niż wyrzucać publicznie żale. Jestem za działaniem i modlitwą na rzecz Kościoła nie za gorszeniem przez przekazywanie. To zniechęca ludzi , wiernych...a można inaczej ,lepiej działając ku dobremu...Bo jeśli Ciebie Lenko zgorszono , a silna i mądra kobieta jesteś , to co będzie z tym słabszym...maluczkim? Pozwolimy na kolejne zgorszenie ? Nie !!! Mamy na to wpływ...to trzeba zgłaszac :)będą z tego lepsze owoce :)
Pozdrawiam ;)

Agatko M
Skopiuj mi ten 4 punkt,śpię po max 4 godzinki i nie wiem o jaki chodzi, nie chce opowiedzieć Ci zupełnie nie na temat... Pozdrawiam ;)
 
     
Agata M
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-31, 18:31   Homeopatia

Mirelo!
to wcale nie Twój brak snu spowodował,że nie wiesz o co chodzi ,przepraszam Cię bo pomyliłam Ciebie z Miriam
to Miriam zadawałam pytanie odnośnie artykułu,mam nadzieję,że obydwie nie poczujecie się urażone....
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-03, 00:12   

miriam napisał/a:

Wszelkie personalne uprzedzenia do mojej osoby proszę na priwie ze mną omawiać albo zgłosić Administratorowi.
Pozdrawiam.

Miriam. Proszę przeczytać swoją wypowiedź, moją, i jeszcze kilka innych. Może zrozumiesz dlaczego tak właśnie napisałam. Oprócz Boga warto czasem zobaczyć człowieka i jego problemy.
A rozmawiać na priva wolę o milszych sprawach, zapraszam. Pisać zaś do Administatora nie widzę potrzeby, ja nie mam nic do ukrycia.

Również pozdrawiam.
 
     
markow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-03, 09:10   

Homeopatia

http://egzorcyzmy.katolik...=1&limitstart=5

Warto poczytać, warto korzystać z doświadczeń innych.
 
     
zona_i_mama
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-11, 19:41   

http://zapytaj.wiara.pl/w...145970149&katg=
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-17, 19:15   

http://swjozef.com/wazny_...opatii/467.html
Jeszcze w temacie, gdyby ktoś chciał przeczytać.
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 22:53   

Witajcie,
dyskusja dla osób nieprzekonanych o zgubnych skutkach homeopatii,chyba się zakończy wiadomością,że twórca leczenia tą metodą otrzymał sposób sporządzania leków podczas seansu spirytystycznego.
Ponieważ uzyskanie informacji o tej metodzie było nie godne- za sprawą demonów, toteż wykorzystywanie leków sporządzonych według tej receptury jest także niegodne i wykracza przeciw I przykazaniu.

Zatem wykorzystywanie leków homeopatycznych oraz ich podawanie innym jest świadomym przekroczeniem I przykazania.


Z Panem Bogiem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9