Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitewne wsparcie dla wspólnoty SYCHAR
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-07-11, 12:09   Modlitewne wsparcie dla wspólnoty SYCHAR

Drodzy Forumowicze i nie tylko. Mam dla Was miłą wiadomość. Od dziś tj. 11-07-2009 do 10-07-2010 w klasztorze braci Franciszkanów w Niepokalanowie przed Najświętszą Panienką podczas porannej modlitwy będzie włączona następująca intencja:
O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Niepokalanej dla wspólnoty Sychar oraz wszystkich małżeństw w kryzysie i osób modlących się za nie.
Skoro Bracia zgodzili się na wsparcie nas modlitwą mszalną to ja proponuję, abyśmy łączyli się duchowo z nimi podczas naszych modlitw ( zwłaszcza w różańcu).

Mam nadzieję,że ta skromna inicjatywa wesprze tych, którzy tego potrzebują. Maryja obiecała swoim dzieciom wiele łask, jeśli Jej zaufają, myślę że to jedna z nich. Pozdrawiam.
 
     
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-11, 16:04   

kinga2kinga2,
Kingo, dziękuję serdecznie i zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli na tym forum do modlitwy wstawienniczej za tych najbardziej potrzebujących wsparcia duchowego.

Każde "Zdrowaś Mario" jest jak róża złożona u stóp Matki Bożej z prośbą o Jej wstawiennictwo i pośrednictwo w naszych intencjach.
Można nie mieć nic, ale zawsze można ofiarować komuś swoje błogosławieństwo i modlitwę, choćby w myślach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8