Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!
Autor Wiadomość
robert1973
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-11, 08:30   

Proszę o dopisanie mnie do listy. Choć w domu nie mam dostępu do internetu, w godzinach wieczornych będę z Wami w łączności duchowej modlił się za nas wszystkich
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-11, 08:51   

Również proszę dopisać mnie do listy :-)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-11, 20:24   

To nie jest całkiem regulaminowo - ale deklaruję jeden wieczór z dziesiątkiem - i jedna część różańca w tygodniu.
 
     
Ka...
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-05, 08:16   

Dopisuję się do listy :-)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-05, 11:56   

Idea jest prosta... RÓŻANIEC W MAJUUUUUUUUUUUU:)
 
     
raula
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-16, 17:57   Re: ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!

Jurek napisał/a:
Idea jest prosta.
Uwierzyc w moc Rozanca Swietego i dobrodziejstwa poczucia wspolnoty modlitewnej z innymi... wspolcierpiacymi.
Dla wszystkich tonacych w wlasnym bolu niech bedzie jak kolo ratunkowe!
Codziennie odmowmy 10tke rozanca za ratowanie rodzin!
Laczymy sie o polnocy (albo o dowolnej innej porze).
Na starym forum gotowosc codziennej modlitwy zglosily:

1.- Jurek : 2. Edyta : 3. A : 4. Urszula : 5. ata : 6. jeszcze_zona : 7. Kropka : 8. Agnieszka
: 9. CA : 10. Stefania : 11. Aga : 12. Penelopag : 13. agata : 14. Beata : 15. Andrzej
: 16. Kasia : 17. Kinga : 18. Krzysztof : 19. Magda : 20. Ela : 21. Asia : 22. Nika : 23. Krizz
: 24. Lucyna : 25. Grazyna : 26. Anielka : 27. Ania : 28. Eryk : 29. Gabrysia : 30. Ada
: 31. Zagubiony : 32. Annie

Proponuje ponowny wpis dla odnowienia listy i dziekuje Wszystkim za wspoltworzenie tej wspolnoty modlitwy!
Moze ktos zapragnie zaproponowac wlasne rozwazanie rozancowe lub podzielic sie swiadectwem.
Jurek z Bonn
 
     
RADOŚĆ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-16, 19:09   

Proszę o dopisanie mnie do listy. Byśmy ból, cierpienie za pomocą Różańca zamienili w radość.
 
     
ojerzysj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-17, 23:23   

mogę tylko zgłosić, że od kilku miesięcy odmawiam codziennie cztery części, a to szczególnie w intencji jednej rodziny. czuję, i widzę, jak Maryja jest wrażliwa na modlitwę różańcową. kiedyś pewnie napiszą więcej o moich modlitwach różańcowych.
 
     
Ola79
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-19, 22:15   

Proszę o dopisanie mnie do listy. Codziennie modlę się z Wami Różaniec, ale mam problem z dostaniem się na polczat, co zgłosiłam już administratorowi.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-20, 21:12   

Ja tez poprosze i tez nie moge wejsc na czat :(

jestem w Zywym Rozancu i swja dziesiatke odmawiam rowniez w naszej intencji!
Nie zawsze o 22

od roku odmawiam codziennie dziesiatkę, przedtem sporadycznie modlilam sie rozancem..praktycznie nie znalam tej modlitwy..teraz zlapalam rytm i regularnosc

od wiosny zeszlego roku, przezylam ostre poglebienie sie kryzysu..a potem stopniowo wychodilismy na prostą..teraz jest o niebo lepiej

moja wiara jest dojrzalsza...bylam na rekolekcjach...codzienna modlitwa..co wczesniej mi sie nie zdarzao

uczestnictwo w zywym rozancu bylo przełomem

[ Dodano: 2009-05-21, 09:46 ]
A moze byśmy załozyli Zywy Rozaniec ?
tutaj? jest osoba duchowna..sa ludzie chetnie do odmawiania :)
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-22, 22:12   

100. Elżbieta :-)
 
     
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-09, 11:26   

Jestem z Wami, odkąd się zapisałam na forum. Codziennie odmawiam 1 dziesiątkę różańca za rodziny i małżeństwa, zwłaszcza w kryzysie, i choć nie mam żadnych osiągnięć to przecież modlitwa jest gdzieś kierowana. Z pewnych względów nie modlę się o północy, ale przeważnie w godzinie miłosierdzia. Poproszę jednak swojego Anioła Stróża, aby stawał z Wami do modlitwy o północy. Może i moją rodzinę wtedy nawiedzi Archanioł Rafał. (Bóg uzdrawia) Zatem możecie mnie dopisać. :roll:
 
     
n_tesia4
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-10, 14:18   

Różańcem modlę się juz od dawna, ale od wczoraj udało mi sie wejść na polczat.Będę łączyła się z Wami codziennie więc mnie też dopiszcie.
 
     
Lylda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-07, 23:58   Zywy Różaniec

Ja też się dołączyłam do modlitwy. Ale propozycją dołączenia do Zywego Różańca dostałam od Miriam i nigdzie nie mogę znaleźć nowych intencji na sierpień. ja w tym miesiącu odmawiam tajemnice radosną Narodzenie Pana Jezusa- i z tego co wiem jestem zapisana da drugi z kolei Żywy Różaniec. Pierwszy już miał "pełną obsadę" w lipcu, drugi dopiero powstawał. Ale teraz ani mru mru na ten temat. ja modlę się nadal swoją tajemnicą za nas wszystkich, za nasze małżeństwa. I proponują dodać intencję- Żeby w naszym życiu, w naszych małżeństwach spełniała się wola Boża.

Jeśli ktoś wie coś na powyższy temat, proszę o informację. Nigdzie tego nie mogę znaleźć na stronie
 
     
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-08, 21:07   

Niebawem umiescimy pelna informacje jak skoordynowac te liste z obecnoscia w Rozach rozancowych! Tymczasem pozdrawiam z wczasow na Majorce i lacze sie co wieczor DUCHowo. Dzis jestem w hotelowej internetcafe i live na samarytance! Do zobaczenia na czacie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8