Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia intencji modlitewnych
Autor Wiadomość
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-26, 21:35   

Elżbieto dopisałam :-D :-D :-D
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-23, 16:42   

Teraz nie mogę ofiarowac Mszy sw i Najświętszego Sakramentu, bardzo mi przykro...
Eliku poproszę o poprawkę:), po rozwiązaniu mam nadzieję ,że będę na chodzie :)
Pozdrawiam
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-23, 19:56   

Mirelo życzę wiele radości i zdrowia... :-) dopiszę, że Twoje postanowienia na razie nieaktualne.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-05, 13:20   

Módlmy się za kapłanów.

Oni potrzebują naszej modlitwy, aby mogli nas, świeckich, prowadzić do Chrystusa.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-20, 12:37   

Elżbieto dziękuję za słowa motywacji do innych osób :-) , tutaj wpisujemy konkretne deklaracje intencji modlitewnych.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-26, 22:26   

W okresie postu, codziennie dziesiątka różańca i Droga Krzyżowa
W pewnej intencji o nawrócenie Koronka do Miłosierdzia Bożego
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-28, 13:33   

Mirelo wpisałam. Dobrze, że ponownie dołączasz do nas ;-)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-30, 17:50   

Dziękuje Ci Eliku , właśnie przeglądam i przypominam sobie czy wszystko robię co wpisane czy czegoś nie zapomniałam...
W wyrzeczeniu...proszę dopisać (polega na wyłączonym komputerze od czwartku do niedzieli włącznie), piątek możesz wykreślić , jeszcze raz dziękuje

Z Bożym pozdrowieniem
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-01, 16:52   

Mirelo napisz jaśniej, bo nie wiem co zmienić, ostatnia twoja deklaracja była na czas postu. Dobrze, że wciąż pamiętasz :-)
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-03, 17:27   

To ja ofiaruję codziennie Anioł Pański w tej intencji
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-04, 13:30   

Elik napisał/a:
Mirelo napisz jaśniej, bo nie wiem co zmienić, ostatnia twoja deklaracja była na czas postu. Dobrze, że wciąż pamiętasz :-)


Żeby był łatwiej...., mam talent do pisania niezrozumiałych treści :oops:
Więc całość miałaby być taka:
Raz w tygodniu: Msza Święta, Najświętszy Sakrament; Dziesiątka Różańca Świętego codziennie; wyrzeczenie w czwartek , piętek , sobota , niedziela :), Koronka Do Miłosierdzia Bożego za pewnego Kapłana z prośbą o nawrócenie...codziennie

Dzięki Elik pozdrwiam
 
     
..monika..
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-04, 13:41   

Ja w tym miesiacu szczegolnie modle sie za jednego kaplana.
Jasiu jest bratem chlopaka mojej przyjaciolki, Jasiu chodzil tez do rownoleglej klasy w moim liceum. wlasnie konczy seminarium. w polowie maja przyjmie swiecenia kaplanskie, czeka go prymicja.

W kazdym jego czynie i slowie widac milosc i ufnosc w Pana. mialam juz okazje uczestniczyc w kilku mszach, na ktorych wyglaszal kazanie, w prowadzonych przez niego modlitwach.

i bardzo prosze Boga o to, aby prowadzil Jasia ta droga kaplanska, bo tak bardzo potrzeba nam, wiernym, mlodych kaplanow z miloscia i zapalem ciagnacych ludzi ku dobru.
Prosze Was takze o westchnienie w jego intencji :-)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-04, 19:07   

Dopisuje wasze intencje Danusi, Mirelko i Moniko. Cieszy mnie to, tym bardziej, że mamy właśnie tydzień modlitw o powołania :-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-05, 12:31   

Każde Nabożeństwo Majowe na którym będę ofiaruję za kapłanów, zwłaszcza za tych, którzy wspierają Sychar oraz proszę Boga o stricte kapłana dla nas przeznaczonego ! EL.
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-05, 15:03   

Za tych, którzy nie mają dobrej woli, aby dopuścić kapłana do forum Sychar.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9