Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
: D
Autor Wiadomość
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 18:41   : D

Radość Wielka - od jakiegoś czasu mój mąż mieszka z nami i się nami OPIEKUJE :-D

Nie miałam pojęcia, że kiedyś tak mocno się będę cieszyć widząc wśród naszych szczoteczek jego szczotkę do zębów, wśród naszych schnących ubrań jego skarpetki :->

Teraz niech się święci niepamięci CUD.

Tato mój Wszechmogący - DZIĘKUJĘ!
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 18:49   

Kasia........... to fajnie.Tylko nie zagłaskaj go z tego powodu........... niech poczuje sie wojownikiem,niech powalczy o Was.
Pogody Ducha Kasia.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 20:00   

Niesamowite Kasieńko!
Bardzo się cieszę :-D
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 20:32   

Ale sie ciesze , Kasiu!!!!
Teraz ostroznie, pielegnowac, to co na nowo sie rodzi!

Sciskam
Justyna
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 21:39   

Kasiu
Wreszcie doczekałam .......czekałam na Twoje świadectwo . Tyle było w Tobie samozaparcia w trwaniu , czekaniu , tyle cierpliwości i WIARY , że inaczej być nie mogło . Ogromnie sie ciesze i gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!
CHWAłA PANU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 22:47   

Kochani, nie zagłaszczę o nie, nie :-> Staram się dawać mu dawać maximum przestrzeni.
Jak wiecie ostatnio potrzebuję wsparcia modlitewnego jeśli chodzi o moje zdrowie.
Wszystko dzieje się błyskawicznie: moja kolejna operacja, szpital, mąż blisko mnie, wspólnie spędzone święta, atmosfera nie zmącona ponad 3 letnią separacją, radość dzieciaków tulących się przed snem do tatka, codzienny trud męża odprowadzającego starszą córę do przedszkola, jego nieprzespana noc przez gorączkujące dziecię, jego radocha po odbytej rozmowie w przedszkolu z wychowawczynią, sprawnie założony internet, z czym sama zwlekałam i pierwsza wiadomość na skype - CZEŚĆ ŻONA!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 23:22   

Kasiu - będę pamiętać w modlitwie .
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 03:51   

Kasiu czytam i czytam to Twoje świadectwo dziesiątki razy i ogromnie się cieszę!!!

Pan jest Wielki!!!!

nadal pamiętam aby modlic sie za Twoje zdrowie


aby takich świadectw jak najwięcej było- Chwała Panu!
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 16:07   

Kasiu fantastycznie:) pamietam o modlitwie
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 16:55   

:mrgreen:
pozdrawiam serdecznie Waszą Wspólnotę :)
Pamietam w modlitwie:)
Kiedyś pisałam o dotyku słońca w porze wiosennej i o tym zapachu...cieszę się ,że doświadczasz czegoś niezwykłego ...MIłOśCI
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-31, 14:48   

Kasiu,i ja tak bardzo sie cieszę z Twojego szczęścia....bardzo,naprawdę bardzo...poznałam Cię osobiście i wiem,że jesteś wspaniałą kobietą....powodzenia z całego serca życzę.....przy boku kochającego męża odzyskasz siły...pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10