Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
To chyba już...
Autor Wiadomość
agata96
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-21, 10:32   To chyba już...

Z wielką obawą, choć już tak długo jest dobrze, a nawet bardzo dobrze piszę te parę słów. Napiszę tak jak kiedyś napisał Wojtek. Przeszłość za nami, a przyszłość dopisze życie. Póki co jest pięknie. Pozdrawiam
Agata
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-21, 11:18   

ciesze się Agatko, ze Wam się udało;)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-21, 12:40   

Agato, cieszę się z Wami , niech Bóg Was prowadzi !
Przeszłość za Wami, a teraz....teraz NIGDY juz nie będzie tak jak było ! Wszystko będzie inne, nowe...lepsze ! Bo Wy jesteście już ( teraz) innymi ludźmi!
To co nas nie zabije, to nas wzmocni....jesteście mocni !! Całujęęęęęęęęęę !! EL.
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-21, 13:18   

Nieczęsta obecność na forum może oznaczać, że jest albo bardzo źle, albo dobrze i coraz lepiej. Hurrra, że u Ciebie oznacza to drugie!!! :mrgreen:
 
     
marta o.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-23, 08:13   

Agata!

nawet nie wiesz jak się cieszę!

A teraz się powymądrzam :) - pamietasz jak Ci mówiłam, ze sprawa nie rokuje najgorzej?
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 08:34   

agata96, ciesze się bardzo... i podpisuje się pod tym co napisała marta o.,
 
     
agata96
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 19:32   

Dzięki za miłe słowa. Czasami jednak dopadają mnie zle demony, ale walczę z nimi, stara, się odgonić jak najdalej, najlepiej tak żeby już nie wróciły. Mój mąż mówi wtedy, że mu na mnie bardzo zależy, że jestem dla niego bardzo ważna. Ale ja mimo wszystko czasa,i wracam do tego co było zle, ale tak nie można, bo znowu wszystko zepsuję. Teraz musi być już tylko lepiej. Staram się cieszyć każdą chwilą spędzoną razem. Pozdrawiam. Agata.
P.s. Pamię tam, co mowiłyście, choć tak trudno było wtedy w to uwierzyć. Dzięki.
 
     
meggi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-25, 22:14   

Agatko baardzo się cieszę z Twojej radości i szczęścia. napewno wszystko będzie dobrze, trzeba wierzyć u ufać do końca !
Pamiętaj marzenia się spełniają a spełnione ,marzenia to cud, które są zasługą Boga!

pamiętaj :) "W oczekiwaniu na Cud zaufaj bezgranicznie Bogu, niechaj Jego Wola się spełnia, niechaj Cię poprowadzi." - Niebo na Ziemi. K.M
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 09:43   

Agato....wiesz , z czasem..mimo tego, że pamiętasz te złe chwile, to one z czasem wyblakną...przstanąc tak boleć. Wiem to z właśnego doświadczenia. Pozdrawiam !! EL.
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 11:05   

EL. napisał/a:
wyblakną

też mam taką nadzieję, ze złe demony odejdą...
często jest też tak, że same się nakręcamy... :evil:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 12:52   

Dokładnie tak Lodziu! Pozdrawiam!! EL.
 
     
agata96
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 10:05   

Właśnie to samonakręcanie jest chyba najgorszą rzeczą która nie pozwala stworzyć w pełni szczęśliwego związku. Myślałam, że to mnie tylko właściwa przypadłość, a widzę że dotyczy ona wielu osób. Kiedy jednak opaniwuje się złe myśli i zaczyna na sprawę spoglądać lepiej inaczej nagle okazuje się, że jest dużo lepiej, spokojniej i życie nabiera kolorowych barw. Pozdrawiam. Agata.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9