Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
A jednak było warto...
Autor Wiadomość
Dunia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 02:03   

Jagodo, nic niestety nie dostalam...a bardzo chciałabym. Spróbuj proszę jeszcze raz przesłać wiad. :-) Dunia
 
     
Jagoda0710
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 21:20   

Nie pisałam już dość dawno o tym, co u mnie słychać.
Tak się przyjęło, że brak wiadomości zazwyczaj oznacza dobre wiadomości. I tak jest u mnie. Trwamy razem, w spokoju, w takiej dobrej, wewnętrznej ciszy. Już nie rozpamiętuję, nie obwiniam się, nie żyję przeszłością. Już wiem, że ważne jest "tu i teraz", bo ono kształtuje przeszłość i od niego zależy przyszłość.

Za to łatwiej nam się ze sobą rozmawia, i o tych błahych, codziennych sprawach, i o tych ważnych, trudnych. Więcej we mnie radości, wdzięczności wobec męża. Częściej się śmiejemy - ja, mąż, dzieci... I znów potrzebujemy swojej obecności - często przebywamy razem - my i dzieci, jak dawniej.

Nie zapominam o Was. Polecam Was i Wasze małżeństwa w codziennej modlitwie. Proszę, pamiętajcie o mnie...
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 04:00   

Jagodo- bedę pamietac o Twoim małżeństwie
to takie komfortujące czytac takie pelne spokoju posty- nie Wam Pan Bog blogoslawi kochana!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9