Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 08:11   Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę

Kochani,
na nasze forum trafiają osoby w bardzo trudnej sytuacji małżeńskiej, a co za tym idzie w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, duchowej, psychicznej... Postanowiliśmy ofiarować naszą wspólną forumową modlitwę za te osoby. Modlitwa trwa przez tydzień - od czwartku do środy. Jej forma jest dowolna - może byc "Zdrowaś Mario" raz w ciągu dnia, można ja połaczyć z inną forumową inicjatywą - odmawianiem koło północy dziesiątki różańca w intencji wszystkich forumowych, współnotowych i innych trudnych małżeństw.
Kolejka juz jest ustawiona, kolejnych chętnych proszę o zgłaszanie sie w tym temacie.
Jeszcze raz przypominam kolejność: Jeszcze dzisiaj - Zosia i intencja specjalna za Agnieszkę!
Od jutra - Agnieszka2
Dorka
Kasia
tu, jeśli można, sama ustawię się w kolejce - małgosia
czekam na nastepnych chętnych!!!
I proszę o krótkie świadectwa, jeśli widzicie skutki tej modlitwy - to będzie nas mobilizowało. Czytałam gdzies, że jesli doświadczamy jakiegoś dobra duchowego, to powinniśmy jak najprędzej dać o nim świadectwo, wtedy jakoś odpłacamy to dobro, ono nie ginie, ale ma szansę promieniowac dalej...
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 09:36   

Małgosiu , ja się zgłaszałam w ubiegłym tygodniu . Prosze ustaw mnie ponownie w kolejce . Prosze o modlitwę o przebaczenie w sercu mojego męża dla niego samego oraz dla mnie i rychły powrót do domu .
 
     
MajkaB
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 10:20   

Wszystkim dziękuję za modlitwę w tym tygodniu.Od dawna moja własna modlitwa do Naszego Ojca daje efekty.Ja proszę jeszcze o wstawiennictwo Św.Judo Tadeusza.Ja jestem na etapie odbudowy naszego małżeństwa.Mój mąż zmienił się bardzo.Najważniejsze ,że zrozumiał ,że My i nasza córeczka tworzymy rodzinę i nadal się kochamy! Zakończył związek z inną kobietą i bardzo zaangażował się w naprawę naszego związku.Mam nadzieję ,ze wytrwa w swoim postanowieniu i będzie bardzo konsekwentny.Modlę się o to codziennie.
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 10:28   

Od jutra ja. Bardzo prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małażeństwa oraz o nawrócenie i dar wiary dla mojego męża. Dziękuję.
 
     
malwina
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 13:14   

jestem na formu od kilku tygodni. Jest ono ratunkiem dla mojej duszy. Bardzo prosze o modlitwę w intencji powrotu mojego męża do rodziny. Aby rodzina została uratowana. Chciałam zajac kolejne miejsce. Agnieszka S.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 13:20   

Od dzisiaj Agnieszka2.
Agnieszka2 napisał/a:
Bardzo prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małażeństwa oraz o nawrócenie i dar wiary dla mojego męża. Dziękuję.

Pamietajmy o Niej codziennie
 
     
Ula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-24, 11:36   

Jestem na forum dopiero od dziś chociaż od miesiąca przeglądam tą stronę. Chciałabym prosić o modlitwę w intencji powrotu męża do mnie i do naszej córki oraz o nawrócenie go bo bardzo oddalił się od Boga. Ma inną kobietę i chce z nią zamieszkać a ja nie potrafię do niego dotrzeć. Boże miej go w swojej opiece.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-24, 13:30   

Oto uzupełnionas kolejka:
teraz Agnieszka2
Dorka
Kasia
Małgosia
Annie
malwina
Tomek (może wczesniej, jako intencja specjalna, bo 8 maja ma sprawe rozwodową)
Ula
Ciesze się bardzo, że jesteście, bo mam wtedy nadzieję, że dużo osób modli się w naszych intencjach :-)
 
     
Ula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-25, 06:45   

Jestem z wami wszystkimi modliłam się wczoraj i będę codziennie. Niech Bóg ma was w swej opiece.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-25, 07:29   

Ja również zawsze jestem tutaj .
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-26, 08:01   

Módlcie się za mnie , proszę. Wydawało mi się, że jestem silna, że przeszłam już przez rozpacz, że mogę coś budować bez mojego męża. Wczoraj wystarczyło Coś, żebym się na nowo rozsypała. Znów płaczę, nie śpię i łykam prochy. A najgorsze, że nie mogę się modlić. Kiedyś brałam różaniec do ręki i choc na chwilę mijało. Wczoraj spróbowałam, nie wyszło. Liczę na Was
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka2 2006-04-27, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-26, 12:01   

Modlę się codziennie i chociaż u mnie jest sytuacja beznadziejna to niosę swój krzyż i umacniam się w wierze. Jestem z wami wszystkimi.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-27, 11:25   

Kochani bardzo prosze módlcie się dodatkowo za mnie . Mój mąż ma mi do końca tygodnia przedstawić swoją decyzję , czy wraca do mnie czy zostaje z nią . Decyzja już podjęta tylko nie ma go na miejscu więc przez telefon nie chciał tego robić . Prosze módlcie się . Ja Chyba nie przeżyje takiej niepewności !!!! Błagam Was .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-27, 12:36   

Kochani,
od dzisiaj modlimy się za Dorkę.
Dorko, jesli możesz, wpisz swoją intencję.
A oprócz tego, intencja specjalna - za Annie - o dobrą decyzje jej męża i o sily dla niej, by mogła przyjąć ją ze spokojem i ufnością.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-29, 16:20   @.........................

@.........................
Ostatnio zmieniony przez wabona 2009-11-08, 08:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9