Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-30, 00:56   

I ja dołaczam sie do modlitw i prosze o modlitwe za odbudowanie, uratowanie mojego malzenstwa.

_zosia_
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-02, 20:06   

Ja także pragnę sie modlić za was i proszę o modlitwe za moje małżeństwo i o szybki powrót męza do domu.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-06, 09:52   

Kochani, proszę ustawić w kolejce modlitwę za Małgosię, o jej powrót do zdrowia.
 
     
eryk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:00   

Witajcie Wszyscy!
Od miesięcy modlę się za swe małżeństwo którego rozpad rozpocznie się 4 lipca 2006 r. Ze swej strony uczyniłem wszystko już co było można zrobić i ciężko jest mi się pogodzić z wolą żony (26 lipca miną 3 lata naszego małżeństwa), która od miłości wybrała miłość rodziców i pieniądze. Boję się o synka, którego systematycznie się oddala od taty, że będzie wychowany w kulcie do takich samych wartości. Niekiedy nie mam już sił by się modlić, ale pamiętam i o Was w modlitwie. Nie będę prosił o modlitwe bo zaczynam już w to wątpić... Bóg ma większe zmartwienia niż pochylenie się na jakimś tam zrozpaczonym mężem... Pozdrawiam Was gorąco
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:34   

Elzd , czy to jest Małgosia która prowadzi ten temat ? proponuję modlić się za nią od dziś jako dodatko co praktykujemy tutaj a od czwartku Małgosia będzie objęta modlitwa wg kolejki .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 14:19   

Kochani, już jestem - przez ten dłuuugi weekend nie miałam dostępu do komputera i w czwartek nie przypomniałam, że modlimy sie za kasię oraz w intencji dodatkowej, za Tomka, ktory dzisiaj, 8 maja, ma sprawę rozwodową. Pewnie się już odbyła. Ale módlmy się mocno, przecież dla Boga czas nie istnieje!
Spieszę też poinformować, że to nie ja jestem tą Małgosią szczególnie potrzebującą modlitwy (oczywiście potrzebuję jej jak każdy, ale nie szczególnie teraz). W naszej wspolnocie są dwie małgosie, i to tamta Gosia przezywa trudne chwile związane z chorobą Jej męża i bardzo trudną, niestabilną sytuacją - pamiętajmy o Niej!!!
pozdrowionka
Małgosia
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 14:24   

Aha, i jeszcze coś - jednak umieszczam w kolejce Eryka, po wanbomie, Zosi i Madzi3007. Chyba że, Eryku, bedziesz się bardzo wzbraniał?
Eryku, teraz, kiedy już zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, jest właśnie czas na Twój odpoczynek - na modlitwę!!! Nie załamuj się. Uwierz, że wszystko może sie zmienić!
Chciałabym slowami piosenki wykrzyczec Ci: "Zaufaj Panu już dziś!"
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 15:29   

Kochani, módlmy się za zdrowie Małgosi, to Ona jest chora i potrzebuje wsparcia.
 
     
Tomasz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-09, 13:23   

Dziekuje wszyskim za modlitwe.
Rozprawa sie odbyla, strasznie to przezylem. Dzieci skierowano na badania do psychologa i czekam na kolejna rozprawe. Dostalem troche czasu. Nie moge sie poddawac
Tomasz
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-09, 18:06   

Tomek - trzymaj się, nie poddawaj się. Jesteśmy z Tobą. Mnie też to czeka - to kwestia może dni, tygodni. Boję się, wydaje mi się, że tego nie przeżyję. Właśnie idę pomodlić się za Ciebie, za Twój spokój. Bóg z Tobą.
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-11, 08:28   

!!!DZIĘKUJĘ wam kochani za tygodniową modlitwę!!!
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-11, 13:50   

To teraz, z drżącym sercem, proszę o modlitwe za moje małżeństwo - o odwagę, o prawdę, o umiejętność rozmowy, o otworzenie i uleczenie serca mojego męża, o opiekę Ducha św. nad nim i o to, aby dobry Bóg chronil w tym kryzysie moje dzieci.
Małgosia
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-11, 20:10   

Ja proszę o modlitwę za mego męża - o jego nawrócenie. Ostatnio dowiedziałam się, że przestał chodzić do kościoła, a był przecież człowiekiem wierzącym. Może to uczciwość z jego strony - bo grzeszy i uważa, że nie jest godzien. Ale przecież kościół jest przede wszystkim dla tych, którzy błądzą...
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-12, 12:57   

Dołaczam jeszcze intencje specjalną za Gosię z naszej wspólnoty - tę, o której pisalismy na poczatku tygodnia. Jest w B. trudnej sytuacji.
Prosze bardzo o modlitwę za nią - o dobrą diagnozę i uleczenie z choroby, o wytrwanie w trzeźwości jej męża i za syna, który bardzo przeżywa tę sytuację, jest zagubiony i przerazony.
pozdrawiam
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-19, 08:58   

Bardzo dziekuje za modlitwę, była b. potrzebna, podczas ostatniego tygodnia przechodzily u mnie potężne burze i dzięki modlitwie przeszly w miarę łagodnie.
Od wczoraj modlimy sie za Annie - pisała chyba na poprzednim forum konkretne intencje - niestety, nie mam do nich dostępu. Annie, jesli możesz, napisz, na czym Ci zależy!
Pamiętamy o Tobie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8