Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam w Kąciku Prawnym
Autor Wiadomość
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-10, 07:00   

Agnieszko, niech Boży Pokój zawsze będzie w Twoim sercu :-)
Pozdrawiam
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-10, 08:55   

Agnieszka2 napisał/a:
Żegnam Was. Odchodzę z forum. Jestem tu już dwa i pół roku, zaczęłam pisac jeszcze na "starym forum" . Forum dało mi wsparcie, nadzieję, nowych przyjaciół. Ale już wystarczy. Mam wrażenie, że kręcę się w kółko. Czas ruszyć do przodu. Odcinam wszystko co mnie łączy ze starym życiem. Spakowałam resztę jego rzeczy, zdjęłam obrączkę, schowałam ślubne zdjęcia. NIe każde małżenstwo można uratować. Nie wiem co admin zrobi z tym kącikiem. Ale mnie już tu nie będzie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam wszystkich, którym już nie pomogę. Pozdrawiam

Tak, Agnieszko, może czas zacząć "coś" nowego?
W górę, do Boga, unieś swoje serce.
Czas na NOWE.
"Matko, oto czynię NOWE"


Zapraszamy Cię - razem z księdzem Mieczysławem Piotrowskim i całą redakcją "MIŁUJCIE SIĘ" do Ruchu Wiernych Serc, do Wrocławia na Inaugurację -
do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Opiekunki Małżeństwa i Rodzin.
Matka Boża Łaskawa Opiekunka Małżeństwa i Rodzin

Dnia 18 października rozpocznie się uroczysta inauguracja RWS mszą świętą godz.18, a po mszy świętej koncert zespołu Massuana, to znaczy wytrwałość.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!
Zespół Massuana jest do Waszej dyspozycji - i Ty możesz go zaprosić do swojego miasta, do swojej parafii!
Możesz włączyć się w Dzieło Wiernej Miłości! Bardzo owocnie i bardzo czynnie.
Możesz stworzyć u siebie w mieście ognisko wiernej miłości.
Bardzo prosto i bardzo łatwo.
Musisz (lub możesz) powiedzieć swojemu proboszczowi o Sychar, o Ruchu, o sobie, o miłości do Pana Jezusa, o wierności, o miłości, o młodości, o wytrwałości, o miłości wiernej i pięknej, czystej i prawdziwej, powiedzieć o sercu, o łasce, o Matce Bożej (patronką Sychar jest Matka Boża Leśniowska),
powiedzieć!
mówić! o Tym Dziele, o Dobrej Nowinie.
Rozgłaszajcie Dobrą Nowinę.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH
i Ciebie Agnieszko też.
Z Panem Bogiem! :-D

Ruch Wiernych Serc
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-12, 22:20   

Dziękuję Wam wszystkim. Elżbieto - nie skorzystam.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 08:42   

Szkoda :-(
więc dla Ciebie - Ona:

niech strzeże Cię Jej wzrok, a Miłość Jej Syna przytuli Cię...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9